сатурнова дупка

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

сатурнова дупка

Мнение от vodo-leika »

Дупка ли, яма ли, трап ли, не го знам вече! :hmmmmmm:
Аз като един виден водо-лей свободно си се рея в Сатурновата дупка, чупя чаши, развалям телефони, пилета ме цвъкат ( по новото палто!), учениците ми се разболяват/тече им кръв от носа/ реват си просто така :dovolen: , заяждам се с тоя- оня и така нататък и така нататък. :twisted:
На вас влияе ли ви? :ufff:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: сатурнова дупка

Мнение от calico »

Гледай ти! не бях чувала за това, и исках да разбера дали ми влияе и попаднах на това
http://horoskop.rozali.com/zagadki/p8225.html

категорично не съм забелязала досега тая дупка, обаче пък препоръките в статията много ми харесват, бива да се правят профилактично
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
libra
Наркоман
Мнения: 11647
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 100 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: сатурнова дупка

Мнение от libra »

Водолейче,горе главата-щом е само дупка, а не трап! :stiskam:
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: сатурнова дупка

Мнение от bouquet »

И това ще мине :nod:
Не знам дупка ли е, но човек си прави равносметки около РД, нали уж помъдрява
А в твоя случай всичко е въпрос на гледна точка - счупеното носи щастие, пиле да те...е на късмет, грипно време е и затова учениците боледват....
Търся добри хора
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: сатурнова дупка

Мнение от ida_ili64 »

Водолейче, тъкмо щях да ти напиша това, което е написала Букет. :daaa:
Колкото до дупките, окопите и кратерите, в които попадаме ;) и в кръга на шегата, аз май от над 3 години все в някакъв сатурнов водовъртеж се намирам, та се замислих... :hmmm: , като продължава толкова дълго, дали не се намирам в някакъв галактически стадий на рожден ден :?: :hihihi:
Ти си позитивно същество и ще откриеш и след тази дупка красотата на живота и света около теб, убедена съм! :tzeluvka:
Пък Ани, твоята статийка започна с някаква реклама, ама тия жълти търкалца( слънчогледи някакви били) така ме освежиха психически, че вече съвсем спокойно продължавам да си чакам дърводелците... вече трети ден и не се поддавам на никави сатурнови дупки! :lol:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: сатурнова дупка

Мнение от milena02 »

И аз съм Водолей. На 12 февруари съм родена. Би трябвало да сме дружно с теб в Сатурновата дупка. Но не, не съм. Радостно ми е на душата, само дето не ми се работи особено, та влача едни ненаписани текстове вече две седмици. Мързи ме, с една дума, и трудно се концентрирам. Друго няма. Така че самовнушението е голяма работа, астрално адашче. Пихолозите го наричат "самовъзпроизвеждащо се пророчество". Сиреч, като си кажеш: "Сега ще ми се случи еди каква си беда", е много вероятно ти самата да си я докараш, че да си потвърдиш собствената прогноза. Но по въпроса защо те цвъкат птичките, науката мълчи.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: сатурнова дупка

Мнение от Titi »

milena02 написа:И аз съм Водолей. На 12 февруари съм родена. Би трябвало да сме дружно с теб в Сатурновата дупка. Но не, не съм. Радостно ми е на душата, само дето не ми се работи особено, та влача едни ненаписани текстове вече две седмици. Мързи ме, с една дума, и трудно се концентрирам. Друго няма. Така че самовнушението е голяма работа, астрално адашче. Пихолозите го наричат "самовъзпроизвеждащо се пророчество". Сиреч, като си кажеш: "Сега ще ми се случи еди каква си беда", е много вероятно ти самата да си я докараш, че да си потвърдиш собствената прогноза. Но по въпроса защо те цвъкат птичките, науката мълчи.
Още едно мнение на Водолей /19 февруари/ - при водолеите сатурновите дупки около рождените дни не съществуват. Откакто се помня, рождения ми ден е бил повод само за настроение и купон. Струпали са ти се повечко неща на главата, нормално е да увесиш нос. Но като те знам какъв заряд от положителна енергия си, сигурна съм, че ще е от ден до пладне, тоест докато видиш някое цъфнало цветче на терасата си. А може би ти се струва, че си в сатурнова дупка заради факта, че практически зима няма и в такъв случай ти се отнема възможността да помрънкаш за пролет? :lol: Вдигай глава и виж хубавите неща, дето те очакват да ги забележиш :tzeluvka:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cvetnica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1555
Регистриран на: Юни 10, '13, 10:34

Re: сатурнова дупка

Мнение от cvetnica »

Водолейче, не е нито до рожден ден, нито до зодия. Аз съм рак, но и аз се карам, чупя, здравето закуцука. Явно всеки понякога си има такава дупка.Дано да е по-малка, че да я прекрача по-лесно. :hihihi: :hihihi:
Всеки един човек е уникален, точно като всички останали. :)
Маргарет Мийд
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: сатурнова дупка

Мнение от vodo-leika »

Ех, че хубави мнения по моята тема! :D Благодаря ви за хубавите думи! :tzvetentze:
Тя дупката уж поотмина - пилета не са ме нацелвали и кучешките красоти по тротоарите ме избягват, че дори и абв пощата се оправи :dovolen: !
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: сатурнова дупка

Мнение от vodo-leika »

Изтуп, изтуп от праха!
Начи текст - важен. Гледам го аз - няма грешки, гледат го двама колеги - грешки - йок, копи - пейс и го пращаме. Преглеждам след 6 часа - пратеният текст - ми нищо общо с написания, грешка до грешка! :ufff:
Нацупени колеги и ревящи деца въобще няма и да ги цитирам! :ufff:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”