Нашите градини 2014

Заключено
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нашите градини 2014

Мнение от calico »

Незабравче, страхотна аукуба :potekoha: Продаваш ли такава?

аз зазимих, ама яко всичко което можах. Щото даваха до -15 по Коледа. да, ама ся прогнозите се обърнаха и дават до +15. :ufff:
ще трябва да развивам, че ще се запарят, и да следя. Големи гимнастики.
Имам 10 см лалета и 3 см зюмбюли прокарали.
Зимата май май ще е мека :hmmm:
Някъде четох, че боровите гори в Източните Родопи загиват от някакъв вредител, и им трябвало много много студена зима за да се оправят
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
РОУЗ

Re: Нашите градини 2014

Мнение от РОУЗ »

Малко мъгла и скреж и от наше село:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
danita
Кафе с мляко
Мнения: 265
Регистриран на: Дек 7, '14, 02:39

Re: Нашите градини 2014

Мнение от danita »

И тези дни си имат своето очарование.Иска ти се да си край огъня с чаша вино...
незабравка

Re: Нашите градини 2014

Мнение от незабравка »

calico написа:Незабравче, страхотна аукуба :potekoha: Продаваш ли такава?

аз зазимих, ама яко всичко което можах. Щото даваха до -15 по Коледа. да, ама ся прогнозите се обърнаха и дават до +15. :ufff:
ще трябва да развивам, че ще се запарят, и да следя. Големи гимнастики.
Имам 10 см лалета и 3 см зюмбюли прокарали.
Зимата май май ще е мека :hmmm:
Някъде четох, че боровите гори в Източните Родопи загиват от някакъв вредител, и им трябвало много много студена зима за да се оправят
Аукубата е мъжка-сорт Krotonifolia,свърших я ,но като я изрежа напролет мога да заложа резници за приятели. ;) Режа я веднъж края на март,веднъж лятото и после само инцидентно,ако само щръкне някое непокорно клонче.
Люб,червения пенисетум Вертиго го дават до -12 да издържа.И аз смятам да засадя един напролет в градината,да го тествам. :nod:
Пролетноцъфтящите ми камелии са полудели,почват да разтварят пъпки.Ади,че сасангуата още цъфтят за тях е нормално,но япониките. :|
незабравка

Re: Нашите градини 2014

Мнение от незабравка »

Има една испанска фирма,трябва да я изровя как беше,та те произвеждат и продават из цяла европа градинарски работи и имат някакви специални дишащи термо одеяла за зимна защита на растения-имам приятелка,на която НМ работи в Палма де Майорка и и праща по един познат с микробус разни неща дето там са по-евтини.Та смятам заръчаме на мъжа и ,да проучи как се продават тези одеяла,на метър ли,на топ ли.Ако са на топ с определени метри и цената е поносима ,може да се организираме и да си разделиме ,кой колкото му трябва. :daaa:
Аватар
Таралас
Кафе машина
Мнения: 3155
Регистриран на: Юли 3, '11, 12:47
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Нашите градини 2014

Мнение от Таралас »

незабравка написа:Има една испанска фирма,трябва да я изровя как беше,та те произвеждат и продават из цяла европа градинарски работи и имат някакви специални дишащи термо одеяла за зимна защита на растения-имам приятелка,на която НМ работи в Палма де Майорка и и праща по един познат с микробус разни неща дето там са по-евтини.Та смятам заръчаме на мъжа и ,да проучи как се продават тези одеяла,на метър ли,на топ ли.Ако са на топ с определени метри и цената е поносима ,може да се организираме и да си разделиме ,кой колкото му трябва. :daaa:
Термо одеала дишащи има в пловдив, но има и онлайн при едни холандци, но при холандците са безбожно скъпи, за сега унгарските одеала държат най ниска цена, има ги в бриколаж е преди ги имаше де, сега не знам
VIBER tel 0877 28 88 40 Facebook https://www.facebook.com/georgi.goshev.9
[url=http://www.exoticplantsbg.com/][img]http://prikachi.com/images/194/7864194b.png[/img][/url]
Титаник е направен от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьор.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нашите градини 2014

Мнение от calico »

Незабравче, а дано организираш, аз бих купила ако са на метри или пък подходящи размери
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
dragov88
Kафенце
Мнения: 3
Регистриран на: Дек 20, '14, 14:52

Re: Нашите градини 2014

Мнение от dragov88 »

Изображение Изображение
dragov88
Kафенце
Мнения: 3
Регистриран на: Дек 20, '14, 14:52

Re: Нашите градини 2014

Мнение от dragov88 »

Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нашите градини 2014

Мнение от calico »

Драгов, чудесно е!!! :ieeee:
Една типично "мъжка" градина: изчистена, балансирана, нищо излишно...и с прави линии :angelche:
Хареса ми :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Заключено

Обратно към “Градини и дизайн”