ГРАДИНА ДАРИНА

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1696
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 284 пъти
Получил благодарност: 232 пъти

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от darina1960 »

Вижте какво ме зарадва днес. Подарък за Бабин ден :ieeemyzh:

Изображение

Изображение


Изображение
Златка Трънова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1606
Регистриран на: Сеп 20, '16, 22:56
Местоположение: Стара Загора

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от Златка Трънова »

Ех ,че мило и красиво! Браво на детето! Много талантливо! Даре , още много, много да те радва този художник (или пък художничка)! :sheart:
Аватар
marillia
Баш кафе майстор
Мнения: 2698
Регистриран на: Юни 14, '16, 20:35
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 162 пъти
Получил благодарност: 123 пъти

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от marillia »

Даре, прекрасни са и розите, и бодливците, и всичко останало! :liubov:
Да нагушкаш отново талантливия художник! :sbear:
:tzeluvka:
gevkati
Баш кафе майстор
Мнения: 2537
Регистриран на: Фев 3, '13, 12:10
Местоположение: София
Дал благодарност: 1038 пъти
Получил благодарност: 1488 пъти

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от gevkati »

Даринка, коя е предпослездната роза?
Гледам , че и твореца е впечатлила!
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от Тутти »

Че си цветарка е видно. Градината ти е хармония и много мислена. Затова след планирането и точната преценка, всичко при теб е баланс, няма хаос. И всичко се вижда добре, няма шарения, имаш перспектива, не скриваш видовете с някакви стърчащи и едри пред тях. Много харесвам градината ти, Dar. Сега като можеш да качваш лесно снимки, не ни лишавай от изгледите на този подреден двор. Щъркели, голямата ела, хортензии, зеленчуци, а розите и иглолистните-това си струва да се показва.
Поздравленията са много мили, от талантливо детенце, как да не се прежалиш да си баба, хаха.
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1696
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 284 пъти
Получил благодарност: 232 пъти

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от darina1960 »

Polin, Злати, marilia, gevkati, благодаря ви, че се отбихте.
- Злати, marilia, художникът е моята внучка - Михаела. Даже и курабийки направи, да почерпя за Бабин ден

Изображение

Изображение
Изображение
- Polin, последните две рози са easy dace it и една от любимките ми - cappuccino на Тантау. Розите на този селекционер много добре се чувстват при мен. И аз си ги харесвам.
- gevkati - ще се повторя. Easy dace it. Голяма цъфтежка. Не е висока, но постоянно залага пъпки.
- Тутти, много мило, но ти май ме обърка с dar. И аз съм Дарина, но darina1960. А тя е млада за баба още. Стана весело...
Хубаво ми е тук с вас
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от маргото »

Дари, прекрасна отмяна си имаш, да ти е жива и здрава и все така да те радва! :tzeluvka:
И чудесни растения показваш! :potekoha: :sclap:
Cappucino, цъфтяща ли е, като за чаен хибрид?
А за Chippendale какво ще кажеш, струва ли си да я има човек в градината си?
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4445
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2170 пъти
Получил благодарност: 1006 пъти

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от Polin »

Добро утро, Даре :tzvetentze:
Прекрасна и очарователна внучка и добра отмяна си имаш :liubov:
Да ви е жива и здрава и да е ваша най-голяма радост и гордост :tzeluvka:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от Тутти »

Даре, как тези еднакви имена на темите са ме заблудили и съм си мислела, че вече съм била там, а то била другата тема на Dar? Не бях влизала в твоята тема, иначе щях да видя снимките, да те позная, извини ме. :liubov:
Това място е много красиво, имате хубав изглед, плодородна почва, градина с всичко, любимо място за хубавото ти семейство. И внуците как няма да са щастливи с такава усмихната и добра баба?
Имаш много хубави иглолистни, picea Bialoboc окончателно ме убеди да й търся и аз някъде място.
Много ми хареса, че имаш големи туфи флокс и ириси, изглеждат чудесно.
Розите ти са красавици, а Дарби е много хубав храст, направо е за гордост. Очите също, абе всичко...
Вече често ще надниквам в градината ти, чакам още снимки, че са направо малко, а миналата година хич няма. Е, хайде, до скоро. :gush:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: ГРАДИНА ДАРИНА

Мнение от dar »

Адаш, много красиво е при теб, даже и в сивите мрачни дни, с тези внуците само можеш да се гордееш! Поздрави ги! Искам да те питам какво се случи с красивите зюмбюли в бутилките? Показала си ги само в началото на темата. Много ги харесвам, но като че ли след втората година се разпада сорта при мен. Дали не трябва като лалетата да се вадят? Ти как процедират? Ще чакам още някой месец да ги покажеш, а ако имаш пролетни снимки, моля те зарадвай ме :gush: Флокса нямам представа агресивен ли е? Знам, че пролетта цъфти и толкова. Поръчах си два броя от поръчка, единия не дойде, другия ми го откраднаха май, защото го нямаше в щайгата с цветята. Ще видя дали ще мога да му измисля място някъде.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”