СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2220
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1401 пъти
Получил благодарност: 579 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от daneda »

Големи сладури сте цялата компания! Така ви се радвам! Надявам се за рожденния ден на Форума да се съберем всички и да си изкараме страхотно! :gush: :tzvetentze:
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10040
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 628 пъти
Получил благодарност: 1121 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от greeneyed »

Благодаря ви за съпричасността, момичета! :liubov: Като отворя темата да прочета ново мнение, пак преживявам вчерашните хубави часове! :angel2:

Мерко, кажи как се казваше тревичката, че нямам никакъв спомен за нея. :hmmm:

А Златето като някой вълшебник пак извади червена лагерстремия и ми я подари, защото чела, че миналогодишният ми подарък от нея загинал. А той не е загинал, позабави се пролетта, но си расте. :nod:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

Кате задаваш ми въпрос, за който едно нещо не зная и едно зная. :lol: :lol: :lol:
Не мога да ти напиша името на тревичката.
Но мога да ти кажа, че ми е подарък от Murof.

Засинях се от стр. 1 да търся в темата за тревите същата трева някой да е написал името й. :srofl: :srofl: :srofl:
Намерих - от 2018, само на 1-2 стр по-назад. :evil: Моя снимка.

Изображение

Зебрината ми от Murof. :dovolen:

И снимка на Murof с цялото латинско име. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Изображение

Miscanthus sinensis 'Zebrinus'
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10040
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 628 пъти
Получил благодарност: 1121 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от greeneyed »

Акуратна, както винаги! :liubov: Мерко, благодаря, харесва ми тревичката))))))))))))))))
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
evelin_pas
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1816
Регистриран на: Сеп 18, '14, 13:10

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от evelin_pas »

greeneyed написа: Сеп 27, '19, 10:36 Е, на срещата занесох 2 торби цветя и с колко мислите, че си тръгнах- пак с две! :lol: И по-важното- заредена с много емоции ! :dovolen: Не ни стигна времето, не можах да си похортувам с хора от другия край на масата, затова другия път- на кръгла маса! 8-) А четирите тави сладкиши на Златето няма да коментирам, кой дошъл-ял и преял! :angel2:
Да кажа, че и аз си тръгнах с две торби китки и мнооооого торби с емоции :liubov2:
Ивчето (Iv Tarlen) пък каква е подстрекателка, заради нея още една дупка за божур трябва да копая. Ще ме гонят от къщи, ей, и трябва да идвам на палатка на вашата поляна :ieeemyzh: :ieeee:

Кате :gydigydi: , другия път наистина на кръгла маса трябва да сме, и на мен ми липсваше контакта с другия край на масата.
И верно ядохме и преядохме с вкуснотиите на Златето :tzeluvka:, че и на домашните занесохме :D

А пък Мери Новозагорска беше донесла едно шише Бейлис, което трябваше непременно да изпием :!: , да не ви казвам как се изсипах на тротоара от таксито с торбите и се прибрах на стъпка "пачи крак" с ухилена физиономия :nazdrave:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

dung, както последния момент се включи, че ще може да дойде, да знаете как нямаше да ми стигне една торбичка хемерокалиси за нея. И да се чудя :swonder: :sdull: :sthinking: как да постъпя, че никой да не е пренебрегнат.
То пък се случи, че klear312 не дойде и торбичките стигнаха. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
dung
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1783
Регистриран на: Апр 16, '15, 15:04
Местоположение: Раднево
Дал благодарност: 178 пъти
Получил благодарност: 151 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от dung »

Ех, Мария!!! Ти ми прати толкова много хемерокалиси миналата година, че и да нямаше за мен, изобщо нямаше да е проблем. :gush:
Днес скубах вербени, цинии и една нахална мента, за да ги засадя. Два, обаче сложих в саксии, за да ги насадя по-късно в градината, че ми се досвидя да си оскубя и астрите.
Забравих да благодаря на Женя за прекрасните ириси. :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Мария Николова »

Дани, колко щайги мента ти трябва? Има едно място, където години наред не можах да й надвия. Тя ме надви. А мразя миризмата на мента, колкото новозагорската самардала. :spuke: Естествено ментата е била подарък от сърце от някое форумно другарче, което не ме е питало искам ли мента, а аз не съм я разпознала. :ufff:
Имаш мента. "Само кажи" - А1. :sgiggle:

Добавено след 2 часа 28 минути 29 секунди:
Девойки и младежи, вие сещате ли се, че не само ние четем и разглеждаме снимките?
Сега ще напиша имената, да се види кой кой е в Каручката. :D
От ляво на дясно:

Изображение

katia. dung, Златка Трънова и greeneyed.

Изображение

evelin_pas, мъжът на iv.tarlen и iv.tarlen.

Изображение

Мъжът на сюзан.

Изображение

и сюзан - Светла.
В ляво не съм аз.

Изображение

Тук вече съм аз. Нахилена от лявото - до дясното ухо. :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
jenni
Кафевар/ка/
Мнения: 904
Регистриран на: Юни 28, '10, 18:52
Местоположение: Стара Загора

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от jenni »

Ееееее много сте хубави :daaa: и Мария с тая голяма усмивка :daaa: :daaa: :daaa:
А ,защо си си взела само едно ирисче :hmmm: дано поне е такова ,което нямаш :stiskam: че при тая голяма колекция ,трудно може да те изненада човек :liubov2:
Момичета, извинявам се за нещастното,некадърно опаковане :oops:
Съжалявам ,че неможах да дойда и аз :snif:
Златка Трънова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1606
Регистриран на: Сеп 20, '16, 22:56
Местоположение: Стара Загора

Re: СРЕЩА В ГРАДА НА ЛИПИТЕ И ПОЕТИТЕ

Мнение от Златка Трънова »

Jenni, и аз съжалявам , че не успяхме да се видим и да ни раздадеш ирисите лично!Мария си взе само един , но аз си взех пълна торба !Сърдечни благодарности на теб , а също на твоя съпруг , който търпеливо ни изчака! :dovolen: Чудни са ветрилата и опаковката също! :gush: :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”