Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от Noel »

Иванинка,за Айсберга не знам,но това цветенце определено е черешката на градината
Изображение
сладка бонбонка,да я гушкаш до захлас
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от ivanina »

Ноелче ,здравей мила! Завърна ли се от курортното летуване?...надявам се да си си изкарала добре! :tzeluvka:
....а това мое малко шмекерче върви усилено по стъпките ми опитвайки се във всичко да ме имитира (в момента е баба фотограф)
или по-точно прави сухи тренировки със стария ми джиесем :D ...но както обичаме да казваме -"хубавото свършва бързо" -беше само десет дни ...много тъжно! :snif:..."но нали за да бъдат срещите щастливи - ще трябва раздялата да ни боли" ;) така че ще се срещнем по Коледа :daaa:
Veleva написа:" мила, всички сме различни и всяка от нас си има собствен стил. Аз правя всичко така,както душата ми иска, а че не е по някакви правила,коита някой ги измисли и налага - да ги прилага в неговата градина, в моята -аз съм шеф ;) В твоята градина -ти си царица,както искаш,така ще направиш. :tzeluvka:
Велева... и ти мило момиче ,страшно много си права !Благодаря ти! Може градинката ми да не стилна - но пък си има своя чар - догодина няма да е същата- ще започна покрай смърча с малко тревна площ - райграс - в момента съм в процес на размисли :hmmm: кое на къде да пътува :D
Да...и по този случай ще си пусна една хубава музичка :daaa: "Животът е прекрасен" ....ми да ,то направо ми се прищя да си кача и някоя друга снимана розичка - защо пък не?...
[video][/video]

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

...стига толкова !...за да има и за следващият път! :D
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
bibi
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1886
Регистриран на: Юли 13, '11, 15:49
Местоположение: Левски

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от bibi »

Иванина как се казват розите отдолу нагоре втора и трета?
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от ivanina »

bibi написа:Иванина как се казват розите отдолу нагоре втора и трета?
Биби - отзад на пред са
последна Крейзи фор ю
Еден
Пашмина
дано да съм била ясна в обяснението! :daaa:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
bibi
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1886
Регистриран на: Юли 13, '11, 15:49
Местоположение: Левски

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от bibi »

Благодаря,а отгоре надолу 5 и 7 кои са?
Имаш чудна градинка Иванина, чак малко ти завиждам(благородно)аз се мъча с един двор с глинеста почва и високи подпочвени води...
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от ivanina »

bibi написа:Благодаря,а отгоре надолу 5 и 7 кои са?
Имаш чудна градинка Иванина, чак малко ти завиждам(благородно)аз се мъча с един двор с глинеста почва и високи подпочвени води...
Биби и всички останали другарчета , извинявам се че се отнесох така небрежно със постнатите си снимки на рози(не ги удостоих с надпис)ма то е ,защото не предполагах че може да събудят у някого интерес (моите смешни рози)...пък тя моята работа си е винаги по принцип такава "небрежно елегантна" :mrgreen: ...та значи Биби, хвърлила си в момента око на Нашенките - бг. хубавици , но не се притеснявай и аз съм тъй, при два мои случая на изплезен език :potekoha: пред две розички в този форум ,се оказа че от целия калабалък Класни(вносни) рози съм харесала пак нашенките(кога най-после ще ми дойде акъла в главата) :glupav: и то на Фидус бяха ;)
...петата розичка е на Ирис Дей 044
....седмата на Фидус Pink Bell
на картинката е това, и аз очаквах да ми излезе насреща Еден , но не би - оказа се тази розова помпонелка, но след една дълбока въздишка по случилото се си казах "Ами че тя и тази също ми харесва!" ...и продължих напред с усмивка :D
Изображение
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
bibi
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1886
Регистриран на: Юли 13, '11, 15:49
Местоположение: Левски

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от bibi »

Иванина благодаря :dovolen: .Проверих в Ирис дей -044 не е налична,а Пашмина вече си поръчах от Агел.Сега се двоумя дали да не си поръчам и Ловли грийн от холандеца :hmmm: .Ако си режеш розите не изхвърляй-дай резници.И аз тази есен ще засадя първите си рози. :stiskam: да имам успех,че и аз да се хваля напролет.
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от ivanina »

Тук искам да споделя най- горещите си незабравими отпускарски емоции на брега на Егейското море от 11. 09.2014г. с група приятели :daaa:
....прекарахме си прекрасно - много веселие ,пълен релакс и забавление!
В хотела където бяхме настанени получавахме сутрешната си закуска и вечеря , а времето през деня прекарвахме на плажа и в разходки из града.
Сравнително добър плаж ,супер топла вода и с часове къпане в морето...Направо щуряхме като малки деца...ми то нали колкото поостаряваме се и вдетеняваме... :D
Опитах се преди всичко да снимам растителността която присъства навсякъде - докосвах разни клонки на дръвчета, галех цветенца и екзотични палмички , любувах се и се радвах на всичко цветно сътворено с много вкус и красота....и все се питах защо всичко това не може да бъде пресъздадено и от нас :hmmm:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
...а маслинките са на всякъде до където ти поглед стига...
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
посядвах си под разни палмички...
Изображение
снимах се до разни грамадни цветни величия
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
...и терасата на която правехме закуската и вечерята си...

Изображение

Изображение
и басеина на същата тераса
Изображение Изображение

Изображение

Изображение

вечер след вечеря се отдавахме на разходки и спорт за изгаряне на калориите след преяждането и това си беше чисто забавление , да подскачаш на уредите докато ти се намокри гърба...
Изображение

Изображение

Изображение
И малко снимки на БГ морските сирени- ма ние съвсем не сме били грозни баби...ми единият път, докато строявах групата за една снимчица ,и аз не разбрах от къде като фория долетяха три румънски морски гларуса...единият ми грабна апарата, другият ме повлече за ръката и със смях и крясъци се подредихме за интернационална снимка...разсмяхме народа на плажа със щуротиите си...
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
...и още много, много снимки направих , но мисля че с тия успях да пресъздам духът и настроението ни с което изкарахме почивката си , малко тъжно е че и този така дългоочакван миг от живота ни остана във вчерашният ден(зад нас) и се настани във почитното място на спомените - какво да се прави , това е животът! ;) това което искам да извикам е "Това лято не искам никога да свършва...!" както се пее в тази песен
[video][video][/video][/video]
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от lenuza73 »

:tzeluvka: :tzvetentze: Ахаа тука ще се връщам да чета и да разгледам подробно..розите са се увеличили :nod:
Аватар
tsvetina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1602
Регистриран на: Мар 16, '12, 15:29
Дал благодарност: 13 пъти
Получил благодарност: 21 пъти

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от tsvetina »

Иванинка, :gush: прекрасно сте си изкарали :ieeee: Пожелавам ти още много такива спомени от слънчеви лета - те топлят душата ни зимата :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”