Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от ivanina »

Благодаря ви мили момиченца , за добрите думи !
А ми , такава е моята градинка( леко хаотична) но пък весела , радвам се на малките и простите неща ,а формулата ми за щастие е
" човек за човекът е огледало - усмихнеш ли му се , и то ти се усмихва " , обичаш ли светът край себе си - той винаги ти се отплаща. :daaa:
Либре, в по-голямата си част розите ми са нашите бг. чаени хибриди, но имам и доста чужденки но са дребнички още и не влизат това лято във фокуса на обектива ми...но догодина няма да е същото :daaa:
Спатифилийка ,чул господ - дай боже да имаме и още много , много лета ...но знае ли човек :hmmm: уж съм оптимист , но числото 50 промени мисленето ми - научи ме на това че сме за много кратко време на този свят, и кой каквото чувства и има да казва да си го казва защото няма време - бързо трябва да се обичаме :liubov2:
Атина Палада аз съм така ,засаждам нещо, есента местя , мисля за нови варианти и ми е много хубаво във тази лутаница - да променям нещо , да търся нов ефект - така че продължавам напред :mrgreen: и догодина нещо ще е по-различно ! Благодаря ти! :daaa:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
helan
Виенско кафе
Мнения: 415
Регистриран на: Дек 14, '11, 14:52
Местоположение: Пловдив

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от helan »

Радвам се че виртуално познавам такъв позитивен човек като теб Нинка.Хората изпочетоха сумати книги за позитивни мисли и намерения и пак са си същите при теб това просто е вродено.Успех мила щастие не ти пожелавам защото е очевадно че ти си го имаш :tzeluvka:
Аватар
Veleva
Виенско кафе
Мнения: 455
Регистриран на: Юни 20, '13, 11:54
Местоположение: Русе

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от Veleva »

Иванина,градината ти е прекрасна! Павета...обичам ги :)
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от calico »

Иванинче, еййй, ама много цвят при теб, много берекет :potekoha: ,браво и пак браво.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от Светката »

Великолепна градина! Градина мечта! Щастлива жена! ЕВАЛЛА! :dovolen:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от ivanina »

Мили цветни другарчета :tzeluvka: целувка на всички ви за възхвалата ви отправена към моето градинско постижение :D Благодаря ви :sbow: тази година доста се потрудих...но в момента моите цветенца останаха почти без листенца заради тая гадна мана - пръскаш - не пръскаш , все тая(черней горо!)...листопад :x
...Helan , благодаря ти мила за топлите думички изречени за мен ,но вярвай ми когато аз живея с радостното чувство аз правя услуга и удоволствие първо на себе си - чувствам се по този начин здрава със чисти и свободни мисли - хубаво ми е така ,(а после на хората край мен) така че - на който както му е добре... :daaa:
Caliko , Veleva ... много съм поласкана и от вашата възхита(а бе, спестявате ми някои критики) :D ама аз си го зная - липсва ми СТИЛ в градината - и тази зима ще работя по този въпрос. :daaa:
Светка ...а ти по- полека така с това ЕВАЛА , АШКОЛСУМ - МАШАЛА :D щото има опасност да се взема много на сериозно И ДА СЕ ВЪЗНЕСА :D из облаците,и да се рея- рея ,до като се строполя в един момент , а нали знаеш че от високо най- лошо се пада! :mrgreen:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4945
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 128 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от къщичка »

Комши, оряза ли клематисите? :stongue:
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от ivanina »

къщичка написа:Комши, оряза ли клематисите? :stongue:
...веднага след като се разделихме ги нападнах с ножицата ...и сега са на Шик Сасон прическа - очаквам буен цъфтеж :daaa: :D
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4945
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 128 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от къщичка »

Опасна си значи! :liubov:
Аватар
Veleva
Виенско кафе
Мнения: 455
Регистриран на: Юни 20, '13, 11:54
Местоположение: Русе

Re: Градината на Иванина ...."една българска роза от мен"

Мнение от Veleva »

"Veleva ... много съм поласкана и от вашата възхита(а бе, спестявате ми някои критики) :D ама аз си го зная - липсва ми СТИЛ в градината" - мила, всички сме различни и всяка от нас си има собствен стил. Аз правя всичко така,както душата ми иска, а че не е по някакви правила,коита някой ги измисли и налага - да ги прилага в неговата градина, в моята -аз съм шеф ;) В твоята градина -ти си царица,както искаш,така ще направиш. :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”