Имаме потребител с няколко ника

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Marti
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1203
Регистриран на: Дек 12, '10, 21:41

Имаме потребител с няколко ника

Мнение от Marti »

Да, истина е . И ще помоля админите за съдействие-днес се натъкнах на съфорумец с втори ник. Съжалявам. Какво правим в случая?
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от johnstalker »

Marti написа:Да, истина е . И ще помоля админите за съдействие-днес се натъкнах на съфорумец с втори ник. Съжалявам. Какво правим в случая?
Дайте го.. :D
dal

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от dal »

:mrgreen: Моля ви , не издребнявайте - имаме потребители с по няколко самоличности
Нали е ясно , че при подобни общности с численост над 300 човека активни тук в разни периодики е нормално да имаме всичко
-всеки пети е с определена форма на някаква на психо отклонение-от едва забележими манийки , през невроза -през леки депресийки , до единичните но съществуващи случаи на социопати , шизофрении и т.н.
имаме своите анализатори , набглюдатели , съзерцатели , воайори , ексцибионисти , самаряни , марко тотевци , баба яга , крали марко , настрадин ходжа , червената шапчица , трите грации , четиримата мускетари , селския мунчо , неколко хъша , голямото сърце на Данко , ифигении , пенелопи , завистници , грандомани , обикновени шматки и т.н. приказни персонажи .

Та , превъплъщенията им понякога се нуждаят от различни заслони и укрития
А може и да не е мимикрия или шизофрения , може просто да си е забравил паролата :lol:
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от Димана »

Аз се пиша при грациите... :ieeee: :ieeee: :ieeee:
dal

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от dal »

Димана написа:Аз се пиша при грациите... :ieeee: :ieeee: :ieeee:
тъй кат тръгнеш , аз ще се запиша при педерасите щот си падам по мъже :angelche:
Аватар
Lizi
Чист кофеин
Мнения: 6608
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:02
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от Lizi »

Аз също съм се регистрила с два ника . Единия път с Лизиантус , а другия с Лизи .Предполагам ,че съм се регистрирала и съм забравила . :D :D :D
Понякога влизам без да искам като Лизиантус ,но не успявам да си намеря темите . :D
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от Димана »

dal написа:
Димана написа:Аз се пиша при грациите... :ieeee: :ieeee: :ieeee:
тъй кат тръгнеш , аз ще се запиша при педерасите щот си падам по мъже :angelche:
:D :D :D
Не си само тииии, не си...
Аз не разбрах каква е проблемата с двата ника. Ша са префълря при простите! :ufff:
elena kirilova

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от elena kirilova »

ами аз сигурно при тъпите трябва да се подредя,но..
защо му е на човек да има няколко ника ,ако всичко е както трябва ,без задни мисли и прикрития
не разбирам...
отворете ми очите ..защо така
Аватар
Lizi
Чист кофеин
Мнения: 6608
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:02
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от Lizi »

Обикновенно като те бамнат с един ник , хората си правят друг и се представят под друга самоличност. За да не те разпознаят . :D
elena kirilova

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от elena kirilova »

ама то това е безмислено
винаги могат да те разкрият по IP на компа
колко дълго ще се правиш на тарикат
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”