DeSheli козметика - пълна измама

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: DeSheli козметика - пълна измама

Мнение от libra »

Ми,да си признае който се познае!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: DeSheli козметика - пълна измама

Мнение от Мария Николова »

libra написа:Ми,да си признае който се познае!
Не съм аз! Козметиката има някакъв предел все пак. :nod: Натрупването на количество си остава само количество, без да се превърне в качество.
Малко сме, да не съм толкова скромна, :nod: с природна красота до пълния предел. Няма как да станем по-красиви. :sblush: С извинение към обикновените красиви, ако красотата ми им прави скомина...
Даже да имах пари и да не знаех какво да ги правя, не ми трябва, като съм си природно красива. От тук нагоре - небе!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: DeSheli козметика - пълна измама

Мнение от orkud »

Или както казва една моя позната - "Работата красяла човека...еее, стига толкова хубост де, не мога да надникна в огледалото вече..."
Затова момичета, да сте наясно, че вие сте си красиви, защото тези китки и градини, що копане икскааат...
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: DeSheli козметика - пълна измама

Мнение от Noel »

s_t_m написа:
libra написа:Ми,да си признае който се познае!
Не съм аз! Козметиката има някакъв предел все пак. :nod: Натрупването на количество си остава само количество, без да се превърне в качество.
Малко сме, да не съм толкова скромна, :nod: с природна красота до пълния предел. Няма как да станем по-красиви. :sblush: С извинение към обикновените красиви, ако красотата ми им прави скомина...
Даже да имах пари и да не знаех какво да ги правя, не ми трябва, като съм си природно красива. От тук нагоре - небе!
Гледайки клиповете в един момент се усъмних, Мерка :hmmm:
Но после видях доктор Кочелков какво направи с Ваше Величество :lol: :lol: :lol: и си викам :hmmm:
Мерката ще стане рекламно лице на тоя вълшебник :daaa:
Няма да си даде фейса туку-така :srofl: :srofl: :srofl: :srofl:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
dal

Re: DeSheli козметика - пълна измама

Мнение от dal »

след като младите , прогресивните , модерните , напредничавите и красивите одобрявахте и простряхте форума в онази клоака , хобито разчекнато онлайн в реално време по яйцници и дванадесетопръстник , напълно нормално е хоби кафе да се завъргаля из всяко виртуално блато ;
това е цената да станете най накрая световно известни и супер популярни , ами за жалост и ние , грохналите с егенетата покрай вас :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”