Дали се изложи България чрез Румяна Желева?

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Дали се изложи България чрез Румяна Желева?

Мнение от nel4o »

От което следва изводът, че твърдението, че българинът е умен и работлив, е мит. :mrgreen:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Дали се изложи България чрез Румяна Желева?

Мнение от johnstalker »

Според теб можем да променим нещо сега, така ли?
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Дали се изложи България чрез Румяна Желева?

Мнение от zmei4o »

нали знаеш :) кйто държи парите - държи властта 8-)
можем да променим всичко :)
просто трябва да им продаваме нашия продукт, а не да купуваме техния :)
когато ние им продаваме, техните пари идват в България. Не обратното, което става в момента :svekurva:
политиците не пречат. те ще са си там и ще си говорят и след 100години ;)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: Дали се изложи България чрез Румяна Желева?

Мнение от maili »

nel4o написа:От което следва изводът, че твърдението, че българинът е умен и работлив, е мит. :mrgreen:
Аз мисля че българина е умен и работлив,ама е много алчен все не му стига нещо и все е недоволен.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Дали се изложи България чрез Румяна Желева?

Мнение от johnstalker »

zmei4o написа:нали знаеш :) кйто държи парите - държи властта 8-)
можем да променим всичко :)..
Кои сте вие тогава?! :)

Ето нещо и по темата: http://econ.bg/news/article173692/ofici ... _na_jeleva" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Дали се изложи България чрез Румяна Желева?

Мнение от ida_ili64 »

johnstalker написа:Според теб можем да променим нещо сега, така ли?
Да,винаги можем да променим нещо,или-поне да опитаме.Но както ти сам каза,първо трябва да променим себе си.При това,трябва да се научим,че да се "борим",не означава само да си чешем езиците,а да си поставим цел и неотлъчно да работим за нейното изпълнение,което принципно за много хора би било невъзможно,защото се изисква упорство,собствена позиция и свобода на собствената личност.И инвестиция на много време,без да очакваш нищо в замяна.Хайде нека всеки сам си отговори-би ли инвестирал упорито и самодисциплинирано времето си в нещо,от което не очаква да получи изгода,само за да защити позицията си???
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Дали се изложи България чрез Румяна Желева?

Мнение от johnstalker »

ida_ili64 написа:
johnstalker написа:Според теб можем да променим нещо сега, така ли?
...
Хайде нека всеки сам си отговори-би ли инвестирал упорито и самодисциплинирано времето си в нещо,от което не очаква да получи изгода,само за да защити позицията си???
ОК. Предлагам ти да ни помогнеш, като кажеш какво трябва да направим. Аз, примерно заставам зад теб и бих безпрекусловно те слушал. Та как и от къде да започна? Кажи ми и какво ще трябва да направим с Желева.. щото тя е целенасочено и самодисциплинирано инвестира времето и всичко което може, за да се добере до заветният пост на Еврокомисар. Вчера в слушах повече от 3 часа какво би направила ако бъде избрана.. според мен получи 3-ка.. Обаче, предполагам оценката която ще получи ще е 1-ца. :mrgreen:
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Дали се изложи България чрез Румяна Желева?

Мнение от ida_ili64 »

Изобщо не мисля,че аз трябва да се опитвам да променям някого.Ето и може би в това е проблема на българина-винаги чака от някъде и някого ...нещо,сигнал,тон.Може би е остатък от миналото и тренировките ,които правихме за поредната манифестация... ;) .Никой не може да промени теб самия,ако ти нямаш тази нагласа и желание сам.И нещата не тръгват от политиката,тръгват от дребните неща,от ежедневието,дори от това да вдигнеш главата си срещу човека,когото по ред причини срещаш често в ежедневието си,но не го познаваш лично,да му се усмихнеш и да го поздравиш...Така чувствам аз нещата и това е моя светоглед,логично е да се разминава с този на много хора,аз например не ви карам всички да шиете като мен например ;) ,но ви приемам такива ,каквито сте и ви уважавам,независимо,че не винаги вашето мнение по даден въпрос съвпада с моето :dovolen: .
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Дали се изложи България чрез Румяна Желева?

Мнение от vodo-leika »

ida_ili64 написа:Изобщо не мисля,че аз трябва да се опитвам да променям някого.Ето и може би в това е проблема на българина-винаги чака от някъде и някого ...нещо,сигнал,тон.Може би е остатък от миналото и тренировките ,които правихме за поредната манифестация... ;) .Никой не може да промени теб самия,ако ти нямаш тази нагласа и желание сам.И нещата не тръгват от политиката,тръгват от дребните неща,от ежедневието,дори от това да вдигнеш главата си срещу човека,когото по ред причини срещаш често в ежедневието си,но не го познаваш лично,да му се усмихнеш и да го поздравиш...Така чувствам аз нещата и това е моя светоглед,логично е да се разминава с този на много хора,аз например не ви карам всички да шиете като мен например ;) ,но ви приемам такива ,каквито сте и ви уважавам,независимо,че не винаги вашето мнение по даден въпрос съвпада с моето :dovolen: .
Това е и моето мнение! :dovolen:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Дали се изложи България чрез Румяна Желева?

Мнение от johnstalker »

Моето мнение, е че никой нема идея как да се оправим. Използваме само някакви фабрични отговори и търсим причините за това, точно там където не са :) Ида, ти що бега от Приказната ни Страна? :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”