Крем за лице с екстракт от охлюви

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от libra »

Не може ли тази съставка да остане тайна за уважаемите потребителки,така както не знаем какво има в салами,сирене ит.н ?
Съвсем по друг начин звучи иланг иланг ,пачули,карите, жожоба, и прочее неща дето не знаем какво са, но звучат супер дзвръч?
А ако някой ще забогатее, продавайки крем за лице от голи охлюви/бляк!/ ,продавайки ги из цветарски сайтове ,значи ЕК трябва да промени прогнозите за икономически растеж в БГ.
А пък предполагаемите ефекти от тази химия и металургия ,са по-скоро пунт и пластика.
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от al.yank »

Това е крема,който ползвам аз:
Изображение
Продава се в някои аптеки,козметични салони или онлайн.Произвежда се в Пловдив.Нормалната му цена е 43лв.(виждала съм го и за 50).На консистенция е като нормален крем за лице,няма аромат.Сина ми също го ползва за заличаване на белезите от акне.Пак казвам,изключително съм доволна.
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
dal

Re: Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от dal »

добрее , щом ти го хвалиш , значи може да се пробва :nod:
elena kirilova

Re: Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от elena kirilova »

чувала съм добри отзиви за такъв крем ,но никога ,никога няма да си го сложа никъде по тялото :spuke: :spuke:
толкова ми е силна асоциацията с тея гадове ,че не мога да изляза от филма

ползвам крем на фирма Биофреш и съм адски доволна
с розово масло и йогурт,естествени продукти ,без консерванти
denitsavm

Re: Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от denitsavm »

Аз пък ще си взема :hihihi: ... малко скъп ми идва ама ...
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от rumivarna »

Е какво като е от охлюви? Ами нали има кремове и маски с костен мозък, отрова от змии, плацента и куп други на пръв поглед гадни неща! Обаче в конкретният случай мене ме сбръчква още повече цената :lol: Хем знам, че хубавите неща са на хубави цени, но.... ;)
Аз съм много доволна от крем на Victoria beauti с хиалуронова киселина, крем против бръчки за ден и нощ, подходящ за възраст 50 до 65. :daaa:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от al.yank »

Баш си е дебела цена за български крем,но си заслужава.Ама,сега да не си помислите,че неземната ми красота се дължи само на него :hihihi:
В тез предменопаузни времена грижи си трябват-колагени разни,мъжка грижа (тука периодичен дефицит ми се получава..)и пр. :mrgreen:
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
ManuelaK
Kафенце
Мнения: 3
Регистриран на: Яну 21, '14, 18:53

Re: Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от ManuelaK »

Използвала съм този крем с екстракт от охлюви.Не е скъп 23.90 лв и останах доволна
Изображение
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от bouquet »

И се регистрира за да ни го споделиш? Как да не ти повярвам :lol: :lol:
Търся добри хора
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Крем за лице с екстракт от охлюви

Мнение от milena02 »

Абе ще ни побъркат тия търговци, бре! :svekurva: Аз дето първа в тази тема го обърнах на бъзик, взех, че верно си купих български крем с охлюви! :lol: Ами, нещо не чувствам ефект Бог знае какъв, но за зимата като нощен е ОК, че е по-мазничък.
ПП Сега остава да купя и на мъжа ми дантелени гащи, та всички рекламни агенти да са доволни.
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”