Моето предизвикателство!

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1696
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 284 пъти
Получил благодарност: 234 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от darina1960 »

Е как разбра "тънкия ми намек". :lol:
С хора от моята "кръвна група" много бързо се разбираме.

Пепеляш, сянка, слънце, шарено? Какво харесва това създание?

ПП Може ли да дойда да си го взема?
:dovolen:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2238 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от pepelqshka71 »

Може да дойдеш. Ще е сууупер. Моето е на светла сянка при хостите, но лятото си губи листата, така, че мисля и на шарена сянка става. Ааа, сега погледнах - дават го за сенчести градини.
Ти измисли кога можеш да наминеш към Козлодуй. Кеф ти семейно, кеф ти да се комбинирате съфорумки и хоп - на Тихия бял Дунав.
Даже май месец като тръгнат хостите е най добре, че да има какво да давам. А от арума ще извадя още тези дни, че не помня кога хвърляше листата.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1696
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 284 пъти
Получил благодарност: 234 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от darina1960 »

pepelqshka71 написа: Фев 26, '23, 21:16 Може да дойдеш. Ще е сууупер. Моето е на светла сянка при хостите, но лятото си губи листата, така, че мисля и на шарена сянка става. Ааа, сега погледнах - дават го за сенчести градини.
Ти измисли кога можеш да наминеш към Козлодуй. Кеф ти семейно, кеф ти да се комбинирате съфорумки и хоп - на Тихия бял Дунав.
Даже май месец като тръгнат хостите е най добре, че да има какво да давам. А от арума ще извадя още тези дни, че не помня кога хвърляше листата.
:tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2238 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от pepelqshka71 »

Малко пролет на тихия бял Дунав
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
mds777
Баш кафе майстор
Мнения: 2399
Регистриран на: Мар 9, '13, 15:11
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 116 пъти
Получил благодарност: 154 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от mds777 »

Вили, прекрасни пролетни цветя има в градината ти!
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2238 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от pepelqshka71 »

Честита първа пролет.
Дойде, а аз не съм изчистила двора. Започнах в неделя, но съм до никъде, а ме боли всичко. Пуснах си отпуск тази седмица за да смогна със основното (трева, шума и разместване на някой), но като гледам няма да стане. Пипвам едно, а се отварят още три други. Изсъхнали са ми и двете лозички на асмалъка пред барбекюто. За да махна първата трябваше да извадя 2 папрата и 2 иглики и после да ги насадя отново. И така- бавно напредвам. А ме чака оранжерията да я подготвя, защото в събота смятам да насадя доматите.
Минах и с фотото (не че има чак толкова какво да се снима).
Пристроената част на къщата още не с мазилка. Майстора нещо се ослушва.
Изображение

Снахата ми накичи елхата с великденски яйца ;)
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2220
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1401 пъти
Получил благодарност: 579 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от daneda »

Вили, не знам за какво говориш - двора ти е прекрасен - всичко цъфти, прекрасни аранжировки и прекрасна панорама!!! :gush: :tzvetentze:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2238 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от pepelqshka71 »

daneda написа: Мар 22, '23, 13:45 Вили, не знам за какво говориш - двора ти е прекрасен - всичко цъфти, прекрасни аранжировки и прекрасна панорама!!! :gush: :tzvetentze:
Благодаря :tzeluvka: . Виж подаръка ти как се вихри
Изображение

Минах малко с фотото. Чакам майстора за мазилката на къщата. Уговорихме се за 1 (утре) сега ме изненада - за 2 (неделя), но хайде ще го преживея този 1 ден
Двора ми е на битак, Започнах чистката, но както споменах, успях да изчистя 1/4 от него. Сега съм се заканила за утре - те пък го дават да вали ( с моя късмет ще изчистя за Гергьовден). Розите ще напъпят докато им дойде ред да ги изрежа. Но... така, ще бъде, когато мога.

MULTIFLOWERING CHEERFULNESS и MULTIFLOWERING CHEERFULNESS
Изображение

Hawera - толкова малки нарцисчета за пръв път гледам. Около 10см са високи. Изключителни миниатюрки
Изображение

Изображение

Kokopelli - малко цветче-около 1см, но високи около 20см
Изображение

MULTIFLOWERING YELLOW CHEERFULNESS и MULTIFLOWERING GERANIUM
Изображение

ROCKGARDEN TRIANDUS THALIA
Изображение

Изображение

Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2238 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от pepelqshka71 »

Снимките не са уау, но телефона ми е стар и толкова си може. Бях си купувала и фотоапарат специално заради китките, но се оказа, че и той е остарял (даже не го знам къде е :oops: ). Ако не ми мине котка път, май месец ще се сдобия с нов телефон :stiskam:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2238 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Моето предизвикателство!

Мнение от pepelqshka71 »

Анемонето видя слънчице и се усмихна.
Изображение

Изображение

Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”