Технически проблем

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
gyulcem
Кафе машина
Мнения: 3093
Регистриран на: Яну 14, '10, 09:53

Re: Технически проблем

Мнение от gyulcem »

Кой се занимаваше с подръжка на форума, няма ли някой да вземе мерки срещу руските спамове и реклами.?
http://gyulcem.snimka.bg/flowers/moite-cvetya.242466" onclick="window.open(this.href);return false;
denitsavm

Re: Технически проблем

Мнение от denitsavm »

Ами взимаме мерки Гюлче, но те са като лавина :eeeh: Иначе вървим и трием и банваме... ама и ние не сме нон стоп пред компютрите :dovolen: Ще ги махаме възможно най-скоро, не им обръщайте внимание. Ако се вземат пак по-строги мерки, ще има други проблеми /като множеството блокирани наши си ай пи-та, та засега си ги трием на ръка, а ако стане нетърпимо вече ще го мислим :daaa:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Технически проблем

Мнение от calico »

Дени, има ли идея защо е този наплив от сега? Преди не беше така, какво е станало та така се нароиха?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Технически проблем

Мнение от Noel »

calico написа:Дени, има ли идея защо е този наплив от сега? Преди не беше така, какво е станало та така се нароиха?
Нали преди време целия форум беше преведен на руски,от там вероятно идват проблемите
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Технически проблем

Мнение от calico »

може би от това ще да е
ама това били ботове, програми
трябва моментално да спрем новите регистрации докато измислят нещо да им пречи
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
gyulcem
Кафе машина
Мнения: 3093
Регистриран на: Яну 14, '10, 09:53

Re: Технически проблем

Мнение от gyulcem »

Дени извинявай, не исках да прозвучи като упрек :tzvetentze: :gush: . Дано форума не навъди някакъв вирус от тях, влизаш в темите да четеш изкача спам. Ние с нещо можем ли да помогнем, освен да се дадат права за триене на няколко човека.
http://gyulcem.snimka.bg/flowers/moite-cvetya.242466" onclick="window.open(this.href);return false;
denitsavm

Re: Технически проблем

Мнение от denitsavm »

Те си рекламират сайтовете, по Коледа е нормално :nod: , ще е чудо за три дни, най-вероятно :stiskam: .

Тук сме най-истинското олицетворение на идеалната демокрация, ще е гадно да се затворим, заради някакви машинки... ще ги преборим :daaa: И Вили ще измисли нещо сигурно

Вече сме повече хора, които да се занимаваме с това, Ботан и Люб също действат, става сравнително бързо
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от ivanina »

Ехо ,SOS !!!
Ами ,аз също искам да докладвам за нередност в темата ми Градината на Иванина....
От известно време виждам че една от постнатите ми снимки изчезва и на нейно място застава ето това чудо
Изображение
снимката която ми взима е винаги една и съща ...след известно време пак ми я връща ,
но това много ме дразни ! :svekurva: Днес всичко беше на лице , но сега като влязох в темата на последната ми 7 страница снимката ми отново някой я е свил! Е ми писна ми вече !
Може ли някой да ми каже какъв е този феномен,който от време на време ме спохожда !? НЛО ...или , не зная как да го нарека компютърна грешка ли!?!? :hmmm:и как да се спася от него???
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от ivanina »

...а-а!!! ...виж ти ! :shock: ...компютърния крадец (хулиган) показва СЪВЕСТ! :mrgreen:
Странна работа, въобще не очаквах чак такова РАЗБИРАНЕ от него...но значи и той имал СЪРЦЕ!
Оставил ми е снимката и изчезнал ! :P Благодаря ТИ- който и да си ти ...и повече не ПРАВИ така ! :hmmmmmm: :sflower:
Последно промяна от ivanina на Дек 20, '14, 09:23, променено общо 1 път.
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от botan »

Виж това мнение:
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... 20#p478368" onclick="window.open(this.href);return false;
Insta: ex_hort
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”