Технически проблем

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
Angelina_S
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Авг 16, '11, 10:07
Местоположение: София, кв. Княжево
Дал благодарност: 122 пъти
Получил благодарност: 86 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от Angelina_S »

Снощи, след... n-годишна пауза в участието си тук, публикувах няколко кадъра в тема "Минзухари". И при преглед, и след пускането на поста, всички кадри се виждаха.
Днес, като отварям да видя новите отговори и си погледнах поста, две от снимките не се показват, а на тяхно място излиза само иконка и надпис "изображение".
Прочетох, че бутонът за редакция "изчезвал" след определено време и от "Отговори с цитат" на собствения си пост погледнах, да не съм объркала синтаксиса за постването на снимки (че албумът ми е в Гугъл и там линковете са километрични...) Не съм – там си е всичко! Линкът е верен – копирах го от поста и го пейстнах в друг таб на браузъра и снимката си излиза.
Някакво обяснение на тоа феномен?!?
Изображение
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от johnstalker »

Angelina_S написа: Мар 11, '24, 09:55 Снощи, след... n-годишна пауза в участието си тук, публикувах няколко кадъра в тема "Минзухари". И при преглед, и след пускането на поста, всички кадри се виждаха.
Днес, като отварям да видя новите отговори и си погледнах поста, две от снимките не се показват, а на тяхно място излиза само иконка и надпис "изображение".
Прочетох, че бутонът за редакция "изчезвал" след определено време и от "Отговори с цитат" на собствения си пост погледнах, да не съм объркала синтаксиса за постването на снимки (че албумът ми е в Гугъл и там линковете са километрични...) Не съм – там си е всичко! Линкът е верен – копирах го от поста и го пейстнах в друг таб на браузъра и снимката си излиза.
Някакво обяснение на тоа феномен?!?
Изображение
Проблемът е в https://ibb.co :)

Изображение
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1355 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от ljuboznatelna »

Angelina_S написа: Мар 11, '24, 09:55 Снощи, след...
Някакво обяснение на тоа феномен?!?
Според мен албумът ти не е публичен. Тогава дава и тези безкрайно дълги линкове. От споделени албуми са кратки. непременно ги сподели, защото ги видях нън ФБ, и знам какви невероятни снимки са! :)
Аватар
Angelina_S
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Авг 16, '11, 10:07
Местоположение: София, кв. Княжево
Дал благодарност: 122 пъти
Получил благодарност: 86 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от Angelina_S »

ljuboznatelna написа: Мар 12, '24, 01:38 Според мен албумът ти не е публичен. Тогава дава и тези безкрайно дълги линкове. От споделени албуми са кратки. непременно ги сподели, защото ги видях нън ФБ, и знам какви невероятни снимки са! :)
Сега вече всички са изчезнали...
И то е..., защото съм си създала албума в училищния профил на Гугъл. Прехвърлих снимките в личния. Довечера пак ще ги качвам.
:chokkkofa:
Sofiya Stoicheva
Kъсо кафе
Мнения: 55
Регистриран на: Сеп 4, '21, 20:21
Дал благодарност: 200 пъти
Получил благодарност: 103 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от Sofiya Stoicheva »

Здравейте, не е технически проблем, но не намирам къде да питам на друго място.
Как мога да си сменя името на темата ми в "Представете се"?
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 352 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от Di_Va »

Sofiya Stoicheva написа: Мар 12, '24, 16:02 Здравейте, не е технически проблем, но не намирам къде да питам на друго място.
Как мога да си сменя името на темата ми в "Представете се"?
Софи, мисля че трябва да пишеш на Джони, не зная кой друг има права за подобни корекции.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от botan »

Аз също мога да помогна с това. :)
Insta: ex_hort
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от johnstalker »

ljuboznatelna написа: Мар 12, '24, 01:38
Angelina_S написа: Мар 11, '24, 09:55 Снощи, след...
Някакво обяснение на тоа феномен?!?
Според мен албумът ти не е публичен. Тогава дава и тези безкрайно дълги линкове. От споделени албуми са кратки. непременно ги сподели, защото ги видях нън ФБ, и знам какви невероятни снимки са! :)
Да. Снимките не са със свободен достъп и за това пикчър хоста се обърква и вкарва линка в картинка и се получава този феномен. ;)
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Технически проблем

Мнение от Lalel4e »

Айде и аз да са присъединя към “проблемните” :D
Откак имаше някакво обновяване на форума ли, какво беше там не знам, не виждам много от аватарите. Някои се “завърнаха”, но други отказват.

Не че ми пречи много, обаче катерицата на Гео истински ми липсва 😋

Рестартирах, влизах, излизах, влизам през различни браузъри и различни устройства - навсякъде същото 😕
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от johnstalker »

Lalel4e написа: Мар 12, '24, 20:37 Айде и аз да са присъединя към “проблемните” :D
Откак имаше някакво обновяване на форума ли, какво беше там не знам, не виждам много от аватарите. Някои се “завърнаха”, но други отказват.

Не че ми пречи много, обаче катерицата на Гео истински ми липсва 😋

Рестартирах, влизах, излизах, влизам през различни браузъри и различни устройства - навсякъде същото 😕
Ако ми я покажеш как изглежда не е проблем да я добавя. Опитвам се да забравя за последния ъпгрейд. ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”