Нашите градини 2013г

Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от Гео, граф »

Люб, твоята заскрежена градина ме накара да отворя албума си с летните снимки ... и да замечтая да я видя отново на живо :sooo: ...

А издайническото голо рамо на Венчето в последната фотка на Роузловър съвсем ме хвърли в оркестъра на спомените :nod: ... Девойки, давате ли си сметка какво предизвиквате ? Как ще дойдат пролетните дни и как ще плъзнем из страната и из магическите ви градини :scool: :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
roselover

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от roselover »

Ах, Гео, на същата вълна съм...
Като знам и що рози и други храсти пак преместих тази есен, че и една кайсия даже :lol: /дано се хване, че беше доста големичка/ ..... а пък и що растения пак съм поръчала и ще трябва да се сеяяяяят ... хем ми е мъка, хем ми е мерак :D . Да е здраво и кротко бебето, че да сколасам. :stiskam:
Аватар
Lizi
Чист кофеин
Мнения: 6608
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:02
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от Lizi »

roselover написа: Като знам и що рози и други храсти пак преместих тази есен, че и една кайсия даже :lol: /дано се хване, че беше доста големичка/ ..... а пък и що растения пак съм поръчала и ще трябва да се сеяяяяят ... хем ми е мъка, хем ми е мерак :D . Да е здраво и кротко бебето, че да сколасам. :stiskam:
Ох, ако пък не беше раждала, какво още щеше да преместиш? :tzeluvka: Кога успя ?
Страхотна снимка и страхотна градина .
Помня първите ти снимки във форума . Вече си на хиляди години от тях. :liubov2: :liubov2: :liubov2: Надявам се да видя на живо цялата тази красота ...
roselover

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от roselover »

Lizi написа:
roselover написа: Като знам и що рози и други храсти пак преместих тази есен, че и една кайсия даже :lol: /дано се хване, че беше доста големичка/ ..... а пък и що растения пак съм поръчала и ще трябва да се сеяяяяят ... хем ми е мъка, хем ми е мерак :D . Да е здраво и кротко бебето, че да сколасам. :stiskam:
Ох, ако пък не беше раждала, какво още щеше да преместиш? :tzeluvka: Кога успя ?
Страхотна снимка и страхотна градина .
Помня първите ти снимки във форума . Вече си на хиляди години от тях. :liubov2: :liubov2: :liubov2: Надявам се да видя на живо цялата тази красота ...
Благодаря за поста Лизи :tzvetentze: , знаеш че си добре дошла на събиранията или по друго време. Градината ми наистина изглежда вече доста по-добре, има и доста накъде още да върви - да сме живи и здрави и аз да съм все така луда - един ден ще стане каквато я искам :lol: .

Огромна заслуга за напредъка на градината ми има форума. Тук научих за много растения, видях много градини, а да не говорим колко хъс ми дават посещенията на съфорумките :daaa: Пролетните ви посещения са истинско събитие за мен - единственият път в годината, когато мога да разговарям с други страдащи от моята лудост в собствената ми градина, които наистина ВИЖДАТ растенията и мога да получа безценни съвети. Знам, че тук не е мястото, но искам да кажа огромно Благодаря на създателите и поддръжниците на този форум! :liubov2: :gush: :tzeluvka:
...леле, че се разчувствах :oops: :D , извинете за лиричното отклонение :angelche:
sasha

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от sasha »

Розичке, 'ми това е раят на розите! Невероятно изобилие и не само...Мечтая да я видя наживо! А как се справяш с деца, бебе и китки ...Бог да ти дава здраве и сили да правиш всичко това, защото много го умееш/и децата и китките/.
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от rumivarna »

Изображение
Това е градината на снежната кралица! Всеки момент ще се покаже от някъде... Люб, прекрасно е! :shock:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от lenuza73 »

:potekoha: Долината на розите при Розичка и Омагьосаната градина на добрата фея , Люб :angelche: Размечтах се :tzeluvka: :gush:
denitsavm

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от denitsavm »

И аз, като Розичката си мечтая за пролет и срещи :liubov2:

Люб, този път съм направо изумена :shock: Наистина е великолепно :ieeee: :ieeee: :ieeee: Това е най-красивия зимен пейзаж в нета :daaa: А аз пък съм овързала всички треви, дето са даже и дребосъчни :glupav: и са като конски опашки сега... само дет` плитки не им направих :oops:


И хей така, като вече "улегнала" и уж разбираща градинарка, да попитам: може ли да се полива сега? Поне малко и поне иглолистните? Градината ми е ужасно пресъхнала, ама наистина много :eeeh: Толкова сухо не е било и лятото, даже като тръгна да обръщам почвата и е сухо на повече от една лопата надолу ..., а отгоре си е като праха по улиците... Страх ме е, че някой растения, особено тия дето не спят особено в момента ще пресъхнат много или греша :hmmm: И ако трябваше сама да си отговоря щях да кажа - да ... ама нещо се разколебах
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1356 пъти

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от ljuboznatelna »

Полей ги малко. Днес беше много топло през деня и си беше съвсем подходящо. На иглолистните сигурно им е трудно, те изпаряват и сега.
Аз ще вързвам като се зададе сняг или дъжд и голям студ.
Deleted User 1445

Re: Нашите градини 2013г

Мнение от Deleted User 1445 »

Дени, аз поливах вчера :daaa: и трева скубах и рози малко рязах.Чакай да не чуе Дал :nod: Но прогнозата за януари е за температури над нормалните за месеца, без сняг и много малко дъжд.Имаше направо засушени растения в слънчевата страна на двора.
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”