Остин розите - впечатления след 2/3 год.

Публикувай отговор
bell

Re: Остин розите - впечатления след 2/3 год.

Мнение от bell »

calico написа: Бел, не мога да я оставя толкова, тя и без това превзема отляво Маргаритите, а отдясно Гирляндите на Амур. Представяш ли си, Гирляндите отстъпват, не могат да й надвият. тази пролет мисля доста да я орежа, основни клони отдолу. Дано не я съсипя. Има 3-4 клона от основата, които вече са много стари, дебели като китката ми, струва ми се че е време за подновяване. :hmmm:
Направо невероятно да превзема муска! какви са родителските форми на това чудо :shock:

Дал, наслада за душата :liubov2:
bell

Re: Остин розите - впечатления след 2/3 год.

Мнение от bell »

The Shepherdess една малка, прибрана и спретната розичка. До метър височина изправена. Няма нужда от подпори, цъфти си здраво през лятото. За преден ред рози или покрай пътека да не поляга е чудна. Не пуска издължени шишове и не стърчи странично.
Изображение

Изображение

Изображение
sasha

Re: Остин розите - впечатления след 2/3 год.

Мнение от sasha »

Прекрасна тема,сега трябва да съм тотална ов.а да не се ориентирам. Като ми опря яйцето ...и треска ме тресе. :hmmm:
Lois

Re: Остин розите - впечатления след 2/3 год.

Мнение от Lois »

Леле, Саша ще се зарозва :lol:
Саше, като за пръв път си показах тук двора, и ме пратиха да гледам твоята градина, и казвам аз "ама май няма много рози" и Дал ми казва, "ами тя, Саша е умна" :angelche:
какво те прихвана?
wenche

Re: Остин розите - впечатления след 2/3 год.

Мнение от wenche »

Подозирам, че Саша ще зарозва някой друг, а нейният двор ще е все така подреден и фризиран. Как да намеря място на още поне десетина? :idea1:
bell

Re: Остин розите - впечатления след 2/3 год.

Мнение от bell »

wenche написа:Как да намеря място на още поне десетина? :idea1:
нещо си намислила :lol:
ми, като извадиш чим, преместиш пътека, разшириш дувари, може и плочиници да изкъртиш, а и пред къщата може, Калико и съседите вече напълни с рози :ieeee: Знаеш, че имаме богат опит и много нагледни примери :lol: Какво дяволче дълбае в теб и кои са тези мечталки? :angelche:
wenche

Re: Остин розите - впечатления след 2/3 год.

Мнение от wenche »

Напече ме слънцето няколко дни, Белиссима, и ей ти блянове за Остин, нищо че едва вчера засаксиих последните 4 от Барни :oops:
Прииска ми се да имам Shepherdess, видях я при теб - интински бонбон. Тя е малка, няма да се наложи да къртя плочник заради нея.
Размечтала съм се и за The Lady of the Lake. Май още никой не я е купувал, не съм виждала наши снимки, но това не ми пречи да я искам.
Миналото лято съседите ме обзаведоха с една стена, дето трябва да се крие. Е с какво друго, освен с рози :mrgreen: Ама ще пусна снимка и ще го мислим заедно.
Не бяха хубави онези работи дето ги писа, :sneee: вече оглеждам с други очи пътеките :swonder:
bell

Re: Остин розите - впечатления след 2/3 год.

Мнение от bell »

wenche написа: Не бяха хубави онези работи дето ги писа, :sneee: вече оглеждам с други очи пътеките :swonder:
сакън! :lol: Пътечките не се пипат, а давай стената :angelche:
О, The Lady of the Lake.... вълшебно име, което ме пренася в мъглите на Авалон :liubov2: още като я представиха ме впечатли. Въпреки, че The Albrighton Rambler май е по-добрата рамблер роза от двете :hmmm:

The Lady of the Lake ми е малко парцалива http://www.davidaustinroses.co.uk/galle ... tructures/" onclick="window.open(this.href);return false; и няма тези хубави розетки на Albrighton Rambler

Изображение
Изображение
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10043
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 642 пъти
Получил благодарност: 1134 пъти

Re: Остин розите - впечатления след 2/3 год.

Мнение от greeneyed »

Тази втората е съвършена)))))))))))))))) Както и почти всичко в градината ти, Белл! :angel2:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
bell

Re: Остин розите - впечатления след 2/3 год.

Мнение от bell »

ех, чакаме лятото Грийни и твоите красавици са истинско вълшебство! :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”