Здравословно отслабване

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
troll

Re: Здравословно отслабване

Мнение от troll »

Ноел здравей!
Аз съм твърдо против джимовете с цел отслабване.
Това е малко като хапчетата. По един час три пъти седмично и все едно живееш здравословно.
Ако е за помпане може.Но тогаз трябва да е непрестанно.И все повече.
А и има едни препарати, съвсем натурални, примерно един свински хормон.
Тез неща не са законни , но нещо като има пазар и е незаконно просто струва по-скъпо и качеството спада, щото за подкупи отиват повече пари, отколкото за данъци. Ако беше обратно Бг да е в първата десятка по брутен нац продукт.
Ако с фитнес, каланетика и джимове по 3 часа на седмица ставаше динозаврите да са оцелели.
:mrgreen:
Е ся.... джима е повече от нищо, но по-малко от нещо.
:mrgreen:
Аз тъй мисля.
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Здравословно отслабване

Мнение от ivanina »

....движение , движение ...и пак движение - динамика от всякъде до изпотяване , после минаваш под душа ...а след това се чувстваш някак си олекнал!....всичко останало което си дърдорите е бошлаф! :daaa:
...в животът си нямам и един ден , в който да съм се лишила , ограничила или пък наложила някаква диета и с килограмите проблем никакъв - в момента в който се почувстваш че малко натежаваш - засилваш физическата дейност(но задължително до изпотяване- без този върхов момент не изгубваш и грамче) ...просто гориш калориите , това за мен е най - вярното решение!
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
troll

Re: Здравословно отслабване

Мнение от troll »

ти ся недей тъй - бошлаф!
Аз в момента тежа ~92 и съм около 195см.
И съм мъж.
Твоето движене за мен е майтап.
Твоето ядене и пиене - също.
А имота ми е 2-3 пъти по-малък от твоя.
И като махнеш забраните и то нищо не остава.
Аз като прекопая всичко е се едно за теб оранжерията само.
А и аз не копам.
Аз съм краен пермакултурист! (с културистите нямам общо). Те не са културни според мен.
:mrgreen:
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Здравословно отслабване

Мнение от ivanina »

troll написа:ти ся недей тъй - бошлаф!
Аз в момента тежа ~92 и съм около 195см.
И съм мъж.
Твоето движене за мен е майтап.
Твоето ядене и пиене - също.
А имота ми е 2-3 пъти по-малък от твоя.
И като махнеш забраните и то нищо не остава.
Аз като прекопая всичко е се едно за теб оранжерията само.
А и аз не копам.
:mrgreen:
...Не пренебрегвай толкова "моето движение"....на мен то ми върши добра работа , аз виждам резултат от него и мога да кажа че с него успешно контролирам теглото си , ако реша мога да продължа да смъквам , или пък да закова на числото на което съм си в момента ,за целта само трябва да намериш мярката си на натоварване. Няма как да бележиш значителни резултати при многократни физ. упражнения за деня , с изходна позиция- лежанка на диванчето и полагане на максимални усилия чрез претъркулване на хълбок за достигане до фотьойла... :hmmm:
...и много важно е че при физическото натоварване/спорта/ човек изпитва в известна степен удоволствие /покачване на адреналина/...а от там и отделянето на хормона на щастието ендорфин , който пък създава пълният ни картинен образ , и не само ...а и оформя душевната ни същност ...сещай се за какво говоря , ето на защо - някои сме ведри , слънчеви - щастливи ...а пък други мрачни , тъжни, апатични . :mrgreen:
За мен няма по- здравословен и по- сигурен начин за поддържане на теглото ни, от този да си изградим навик да приемаме
ежедневната си доза спорт /и никой не е казал че трябва задължително да копаем/... :hmmmmmm:има още толкова други начини за изкарване водата от гърба ни , като например бързо ходене на мен ми харесва. :daaa:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
troll

Re: Здравословно отслабване

Мнение от troll »

Ни съ фпрягай, че ще теглиш.
Аз казвам, че всичко е индивидуално.
Аз съм много по-тежък и съм различен т.е. мъж и при мен всичко е различно.
Говоря само за тяло, не за личност.
А личноста придава на нуждите на тялото една многоспецифична окраска.
:mrgreen:
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Здравословно отслабване

Мнение от ivanina »

...изобщо не се впрягам , и никъде не съм казала че с 92 та си килограма си дебелак примерно, това ти си го мислиш ...
а копирах поста ти заради подчертаното ...нещо като присмех към написаното от мен, но мен това не ме смущава - аз си живея по моите правила и се чувствам добре и споделям дейността си защото при мен този метод работи и не ме уврежда като лекарствените таблетки - които винаги са нож с две остриета!...а за гривната на ръката пък въобще не ми се говори , защото ако имаше ефект ти щеше вече да си споделил....Това е !....всичко е индивидуално - строго лично!
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
troll

Re: Здравословно отслабване

Мнение от troll »

Ха-ха-ха!
Изобщо не съм комплексиран и не се меря с никой.
А тоз датчик на ръката е за друго. Не за тегло. Години наред гледах на съня като на загубено време и той ми отмъсти.
Сега а много труд отивам на 4-5 часа сън.
:mrgreen:
Аватар
tsany
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1412
Регистриран на: Яну 3, '11, 15:59
Местоположение: София

Re: Здравословно отслабване

Мнение от tsany »

Чудех се къде да го сложа-дали в темите за така рекламирани продукти и чудеса за отслабване и реших тук, ако някой прецени, че е за другаде може да го премести. И така мили мъже и дами:
Изображение
ИРИСИ 2017
http://tzany.snimka.bg/advertising/2017.949279" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
proffilinka
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Фев 25, '16, 18:59

Re: Здравословно отслабване

Мнение от proffilinka »

ivanina написа:....движение , движение ...и пак движение - динамика от всякъде до изпотяване , после минаваш под душа ...а след това се чувстваш някак си олекнал!....всичко останало което си дърдорите е бошлаф! :daaa:
...в животът си нямам и един ден , в който да съм се лишила , ограничила или пък наложила някаква диета и с килограмите проблем никакъв - в момента в който се почувстваш че малко натежаваш - засилваш физическата дейност(но задължително до изпотяване- без този върхов момент не изгубваш и грамче) ...просто гориш калориите , това за мен е най - вярното решение!
Напълно съм съгласна!
Трябва просто много повече движение.
Всички сега са свикнали от колите в офисите и след това обратно и после, защо не отслабвам.
Като не се горят калории няма как да се отслабва!
Аватар
patrisiq22
Kъсо кафе
Мнения: 93
Регистриран на: Авг 19, '15, 18:28
Местоположение: Sofia

Re: Здравословно отслабване

Мнение от patrisiq22 »

Аз дълго се опитвах да отслабна с всякакви диети, но не се получи. Реших да променя начина си на живот и да започна активно да спортувам. Взех си и тези капсули с жен-шен за здраве и тонус................ Освен че свалям килограми, в момента се чувствам по-добре от всякога, имам енергия и сила за всичко.
Последно промяна от Anonymous на Юли 20, '16, 21:50, променено общо 1 път.
Причина: рекламен линк
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”