A сериали?

Или само и само да не сме си в къщи... ;)
Публикувай отговор
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: а сериали?

Мнение от ravik »

Двама мъже и половина и Малкълм. :daaa:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: а сериали?

Мнение от Fado »

ravik написа:Двама мъже и половина и Малкълм. :daaa:
О, да, и тях! :mrgreen:
Аватар
mal4o_vasil4o
Кана кафе
Мнения: 569
Регистриран на: Дек 2, '09, 17:26

Re: а сериали?

Мнение от mal4o_vasil4o »

Н мен мми хареса "Триумфът на червилата".По принцип сериали не гледам,но този ми стана интересен.Жалко е само,че го спряха.
Изображение
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: а сериали?

Мнение от 5ia »

johnstalker написа:Аз съм фен на "Перла"! :mrgreen: Е, нема такъв юбаф фюлм! :hihihi:
Гюмюш му е името, да знаеш. ПрИкрасТен филм! Много съжалявам, че съм изпуснала към стотина - предполагам - епизода. И уж се канех да наваксам с листопад, пък то....май и с него не ми се получи :lol:
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: A сериали?

Мнение от orkud »

Аз си признавам, че ми допадат почти всички сериали за разследване - като се започне от "Матлок" и се свърши с "Умисъл за престъпление" :oops:
Бих гледала и всички сериали тип фентъзи и с приказни герои. Просто не устоявам на такива филми. Сигурно детето в мен още не е пораснало :lol:
whiteapple
Kафенце
Мнения: 7
Регистриран на: Дек 4, '09, 08:55

Re: а сериали?

Мнение от whiteapple »

Blue sky написа:
Смятам да пробвам flash forward
за съжаление не се е получило добре, според мен де. Силно начало... и до там, освен това лош подбор на актьорите.
И аз чакам LOST-а, много го чакам.
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: A сериали?

Мнение от 5ia »

А аз май гледам основно криминалните - Маями, Лас Вегас и какви бяха още. Иначе Реймънд и Малкълм ми харесват, двамата мъже и половина. Навремето гледах Дарма и Грег.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: A сериали?

Мнение от Titi »

Аз не гледам сериали. Ако ми попадне при прещракване на каналите Реймънд го гледам с удоволствие, но то не е сериал, защото всяко филмче си е отделно и не трябва да се следят. Също и Дарма и Грек, както и Малкъм. Това изобщо не го броя за сериали. Иначе имам истинска непоносимост към латино сериалите, а от турските получавам позивни за връщане на храната само като им видя рекламите.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: A сериали?

Мнение от 5ia »

Ами то при тази формулировка на думата "сериал", значи и аз не гледам такива. В смисъл, че не обичам филми дори в две серии. Искам да е нещо, което ме забавлява, което да гледам когато имам време и когато ми попадне. :dovolen:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: A сериали?

Мнение от Satori »

"Съдия Ейми." любим мой сериал на всички времена. И вече след него - всякакви криминалета, особено с Винсънт Д'Онофрио "Закони и ред," "Мърфи Браун", почти всякакви кримки - особено "Профайлър" и "Студени досиета" ама стария канадския, не тоя новия, "Приятели," "МАлкълм," "Д-р Хаус" /може ли без него/, "Спешно отделение" - досаден ми е, но пък е първокласен. "Щети" много ми беше харесал.
Публикувай отговор

Обратно към “Музика, концерти, кино, театри, купони”