Концерти

Или само и само да не сме си в къщи... ;)
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Концерти

Мнение от Мария Николова »

http://paper.standartnews.com/bg/articl ... cle=371248" onclick="window.open(this.href);return false;

Ето това наше талантливо момче довечера ще дирижира концерт в Родината

http://www.kamdzhalov.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

КУЛТУРА
15:05
03.12.11
Наш диригент изправя света на крака
автор(и): Труд, прочитания: 7774, коментари: 16

Като не мога да пейстна файла със статията... :oops: :snif: ... поне да ви покажа какво да потърсите в нетЯ за него.
:sheart: :sheart: :sheart:

tolia 02:41 Неделя 04 декември 2011
Първо,ще помоля някои от коментиралите тук, да потърсят в гугъл статиите на името Йордан Камджалов,колко са на брой и дали е известен!!! Е,българино,или си завистлив или не вярващ,от простотията си... Радвам се на всички наши българи прочули се извън страната! Диригентът Йордан Камджалов е един от тях. Скромен,семеен с 2 деца. Това лято през месец юли, самолет на българия еър отлитащ от берлин за софия, не съобщава на пасажерите,че отменя полета си.На летището в Берлин-Тегел на другия ден,пренасочват част от пътниците през Мюнхен за София. Това момче,Йордан Камджалов,единствен от българите там, се съгласява да поеме внучката ми,на 9 год. да я придружи в самолета и ни я предаде на летището в София!!! Същата вечер,след кацането ,20 мин. след това,е имал концерт в София. Много интересно е,защо никой от българите там, не е подал ръка за помощ на детето...Затова, не бъдете злъчни и не обиждайте ...не е честно! Господ здраве да му даде,на семейството му също! ДОСТОЕН ЧОВЕК И ДОСТОЕН БЪЛГАРИН!


Може да не си падаш по тази музика, но не можеш да останеш в равнодушие пред такива успехи по световните концертни зали и пред такава затрогваща ежедневна човещина!!!

:sbear: :sflower: :sheart:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
joannka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1873
Регистриран на: Сеп 30, '10, 17:24
Местоположение: Плевен

Re: Концерти

Мнение от joannka »

:daaa: :daaa: :daaa:
Още един велик българин!Дай Боже все повече такива хора! :tzvetentze:
Много се радвам на такива новини!
Благодаря,Мария,че го сподели с нас! :tzeluvka:
По този повод се сещам за думите на баба ми преди мнооого години: "Душата ми,чедо плаче за рАзумни хора...!"Бях още много малка и не схващах напълно какво иска да каже,но сега "дойдох на нейната"!!! :dovolen: ...а тя дори нямаше и основно образование...
Изображение Изображение Изображение

ИзображениеFlowers feed the soul...
Happiness is a decision.You are as happy as you decide to be!
Аватар
antoanetamirchova
Kъсо кафе
Мнения: 95
Регистриран на: Юли 24, '12, 14:01
Местоположение: Кюстендил

Re: Концерти

Мнение от antoanetamirchova »

:ieeee: от доста време никои не е писал тука ,та реших малко да ви поразмърдам-хайде на концерти-аз поне на 22.11 на Голямата Лили Иванова-в зала Арена Армеец,вече всички билети са продадени,за мен тя е и ще си остане примата на Българската естрада, :tzvetentze: и после (за сега поне) на 14.05.2013 на концерта на Джон Бон Джоуви-едно че сме си набори и една зодия-родени сме през 6 дни,второ че много харесвам и музиката му-което е и основното де :lol: ,много исках да ходя и на Джей Ло,нооо не можах да си намеря спонсор :angelche: ,пък и не може на всички,а сега по коледа е сигурно че ще се изкуша и на някое изпълнение в НДК :daaa: :liubov2:
Аватар
vivianna444
Кана кафе
Мнения: 595
Регистриран на: Юли 29, '12, 22:06
Местоположение: Sofia

Re: Концерти

Мнение от vivianna444 »

Вчера ходихме на концерта на Сухишвили - УНИКАЛНИ, просто УНИКАЛНИ!

ама що не се сетих и аз преди концерта да го пусна... :ufff: :ufff: :ufff:

Направиха страхотен реверанс към нас - българската публика като след антракта се появиха на сцената с български носии, бяха вплели по невероятен начин мотиви от българска народна музика и от нашите народни танци в изпълнението си.
:sclap: :sclap: :sclap: :sclap: :sclap: :sclap: :sclap:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17035
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Концерти

Мнение от Миша »

Утре е големият ден :ieeee: (поне за мен :angel2: ) чакам с нетърпение :srock: :srock: :srock:
The Wall
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Концерти

Мнение от Гео, граф »

За любителите на нестандартна музика - на 21 ноември в клуб Антракт на ул. Пиротска 3 можете да послушате ранен акустичен блус в изпълнение на Ееро Туркка ( китара, хармоника, вокал ) и Драган Милев-Дари ( дъска за пране, легенов бас, хармоника ). Няма вход, обаче има голяма шапка. Антракт е място за срещи с изкуството на по чашка.

В това видео Дари свири на леген. Без майтап.

[video][/video]
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
iukata
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Ное 13, '13, 16:05

Re: Концерти

Мнение от iukata »

Ето това е много добро парчее :)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Концерти

Мнение от Гео, граф »

Следващото парче е още по-добро :nod: !
Сешъна е в Чаената къща преди около година. Тук Дари свири на дъска за пране 8-) ...

[video][/video]

Ето малко повече за самия Дари - художник, скулптор, музикант, по-точно блусар, моторист. Всъщност той разказва за себе си :

[video][/video]

[video][/video]
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Концерти

Мнение от Силвия »

Концерт в БГ :nod:

[video][/video]
Аватар
Kat
Kафенце
Мнения: 43
Регистриран на: Апр 2, '14, 14:08
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Концерти

Мнение от Kat »

Аз очаквам на 05. юни, с голямо нетърпение:

[video][/video]
"Хората с добър вкус носят бижута, останалите - злато." Коко Шанел
Трябва ви бижу, аз съм човекът!
http://kathryn.bg
Публикувай отговор

Обратно към “Музика, концерти, кино, театри, купони”