Разширени вени .

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Аватар
leydi_pena
Kафенце
Мнения: 24
Регистриран на: Фев 25, '13, 03:37
Местоположение: Габрово

Re: Разширени вени .

Мнение от leydi_pena »

Изображение Сетих се , че доста време пих билкови таблетки от този род, има в аптеките , полски, немски, чехски, по около 7-10лв кутията, последно пих това също съм доволна много, но се пие редовно, продължителната му употреба не вреди
на Д-Р Тошков , обаче - НЕ - една жена в Габрово от дълга употреба на негови таблетки получи задръстване на червата и я рязаха...
Аватар
leydi_pena
Kафенце
Мнения: 24
Регистриран на: Фев 25, '13, 03:37
Местоположение: Габрово

Re: Разширени вени .

Мнение от leydi_pena »

И в аптеките на ЛЕЧИТЕЛ има билкови таблетки с кестен и още неща - 60 бр за 9,49лв....
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Разширени вени .

Мнение от Магдалена »

:dovolen: Много благодаря за споделеното,Лейди! Довечера ще поработя върху краката на половинката си!
Че проблема е върху него,пък той е хем Тома неверни,хем и стиснат, и не ще да дава пари за докторски намеси!
Благодаря,много! :tzeluvka: :tzeluvka:
Marti
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1203
Регистриран на: Дек 12, '10, 21:41

Re: Разширени вени .

Мнение от Marti »

Докладвам- още от първото мазане ефекта се усети, довечера ще мажа пак.
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Разширени вени .

Мнение от rumivarna »

leydi_pena, много ти благодаря за изчерпателното обяснение :tzeluvka: :tzvetentze:
Щом и на Марти от една процедура е подействало това е нещо много ефективно. И аз ще го пробвам и аз :daaa: Няма да мога през 3 часа, но за цяла нощ няма проблем. :ieeee:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Marti
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1203
Регистриран на: Дек 12, '10, 21:41

Re: Разширени вени .

Мнение от Marti »

Снощи ми се ревеше о болка.Прибрах се много късно, но преди да легна си омазах краката - от пръстите до горе. Днес цял ден не усещам нито болка,нито мравучкане, нито парене.
Аватар
leydi_pena
Kафенце
Мнения: 24
Регистриран на: Фев 25, '13, 03:37
Местоположение: Габрово

Re: Разширени вени .

Мнение от leydi_pena »

:dovolen: :stiskam: :ieeemyzh: Като мажеш редовно и продължително, ако комбинираш и с билковите капсули, резултатът ще е още по-добър... :dovolen:
Аватар
nikolica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1036
Регистриран на: Дек 1, '09, 06:57
Местоположение: пловдив

Re: Разширени вени .

Мнение от nikolica »

leydi_pena, имам захаросан мед, ако го разтопя внимателно( да не е на висока температура), ще си запази ли лечебните свойства?
Няма нужда да се ядосвате за нещо, което може да се промени. А ако не може да се промени, съвсем няма смисъл.
denitsavm

Re: Разширени вени .

Мнение от denitsavm »

nikolica написа:leydi_pena, имам захаросан мед, ако го разтопя внимателно( да не е на висока температура), ще си запази ли лечебните свойства?
Медът се разтопява на водна баня - слагаш бурканчето в тенджера с вода и на котлона, като почне да ври намаляваш на най-малкото и го чакаш да се разтопи. Така най-не си губи полезните съставки :daaa:
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Разширени вени .

Мнение от rumivarna »

denitsavm написа:
nikolica написа:leydi_pena, имам захаросан мед, ако го разтопя внимателно( да не е на висока температура), ще си запази ли лечебните свойства?
Медът се разтопява на водна баня - слагаш бурканчето в тенджера с вода и на котлона, като почне да ври намаляваш на най-малкото и го чакаш да се разтопи. Така най-не си губи полезните съставки :daaa:
Покачването на градусите в меда убива тотално всичките му полезни свойства!
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”