Детски му работи

Публикувай отговор
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10040
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 629 пъти
Получил благодарност: 1125 пъти

Re: Детски му работи

Мнение от greeneyed »

По този повод - за неученето- дъщеря ми каза на Калоян- не учиш- оставаш неук, необразован- никой няма да те вземе на работа, за какво си му- нямаш пари да си купиш за ядене, ровиш в контейнерите за смет, нямаш пари да си купиш къща, живееш в кашон, а, харесва ли ти да си циганин? 8-)
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Детски му работи

Мнение от Гео, граф »

Tanet написа: Яну 13, '20, 12:43 Значи до седми клас викаш. Деничка гледам е залепила на вратата на стаята си "НЕ МИ СЕ УЧИ И ТОВА СИ ОСТАВА ЗАВИНАГИ", а е само във втори клас...
Танчееее :gush: :tzeluvka: ! Колко ли е пораснала Деничка?! Все едно вчера се роди :D
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2432 пъти

Re: Детски му работи

Мнение от Мария Николова »

Танче, във втори клас завинаги може да е цял месец, или цял срок. Няма да е цял живот. ;) :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10040
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 629 пъти
Получил благодарност: 1125 пъти

Re: Детски му работи

Мнение от greeneyed »

Август месец децата са при нас- детство мое ;) , моренце , после се прибираме на вилата, ММ ги води на реката, пекат мръвки и саламчета, игри , без да им се кара някой , щастие голямо. Една вечер, след като късно сме правили топъл шоколад, ама да е бял, още е горещ и т.н накрая се завличаме с Рунко/7 г/ в спалнята. Калоян / 11 г/ не е заспал и казва - мисля си сега аз какъв ще стана. Рунко веднага отговаря за себе си - аз ще стана милионер. :lol: :chchaa: Руене, милионер не е професия, трябва да си избереш какво ще работиш, като пораснеш. А, така ли, тогава аз ще стана ремонтьор на разни неща. Аз пояснявам, че професията трябва да се избира така ,че да ти е приятно да я работиш, да го можеш и т.н. Радва ме, че вече се замисля за бъдещето си. 8-)
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Публикувай отговор

Обратно към “За децата, духа и свободата”