Обещанията, които правим за Новата Година

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Обещанията, които правим за Новата Година

Мнение от vodo-leika »

Тази година смятам да си ги напиша на един лист и да видя дали през годината ще ги изпълня! :D
Определно смятам да тръгна сериозно на спорт и танци ( ако може и постоянството ми да се задържи :snif: ), да се запиша в някоя благотворителна организация, да спра да се опитвам да превъзпитам хората. Веднъж седмично на кино или театър и ако успея да намаля колата хич няма да е зле :lol: !Ще се радвам да изпълня и всичките си решения, свързани с професионалната ми реализация! :dovolen:
Това са част от моите решения, да видм вашите, може да взаимствам някое :dovolen: !
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Обещанията, които правим за Новата Година

Мнение от Satori »

Най-вредното нещо е да се заричаш :mrgreen: 100% няма да изпълниш списъка си, тарикатлъкът е обаче да не се чувстваш виновна :mrgreen: "Новогодишно обещание" неслучайно е нарицателно ;)
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11924
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 354 пъти
Обратна връзка:

Re: Обещанията, които правим за Новата Година

Мнение от johnstalker »

Satori написа:Най-вредното нещо е да се заричаш :mrgreen: 100% няма да изпълниш списъка си, тарикатлъкът е обаче да не се чувстваш виновна :mrgreen: "Новогодишно обещание" неслучайно е нарицателно ;)
Респективно - "Правилата са за да се нарушават" и "Обещанията са за да не се спазват" - типично по нашенски. И аз мислех от Нова година да откажа цигарите.. преди 2 месеца обаче прецених, че нема нужда да чакам дадена дата за да направя нещо което ще наруша после... и спрях да пуша. Представете си, трябваше една седмица на най-близките ми за да забележат, че не им тровя жувотя с дим. ;)
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Обещанията, които правим за Новата Година

Мнение от Titi »

Никога, ама никога не правя обещания пред другите или пред себе си, касаещи период по-дълъг от една седмица. Нито се каня нещо, нито правя сметки и планове. Обещания за цяла година напред...а, не, без мен, моля.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Обещанията, които правим за Новата Година

Мнение от vodo-leika »

Е много ме мотивирате :lol: :lol: :lol: !
Вместо да кажете - виж, водолейче, ти може ( и най-вероятно) няма да ги изпълниш, но ние вярваме в твоите добри намерения, сигурни сме, че поне едно от многото ще реализираш :D ! Пък да сложите едно :daaa: и едно :stiskam:
Лоши съфорумци, лоши! :gydigydi: :lol:
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: Обещанията, които правим за Новата Година

Мнение от Fado »

Аз не смея за утре да си правя планове или да се заричам нещо (да откажа цигарите, например :eeeh: ), камо ли за цяля година. :nod:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Обещанията, които правим за Новата Година

Мнение от Satori »

Ами водолейче, ние, като по-стари ;) , знаем, че нещата стават не когато се заричаме, а когато е назрял моментъ за тях :lol:
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Обещанията, които правим за Новата Година

Мнение от vodo-leika »

Абе ще видите вие като стана една спортно-танцувална натура другата година :hihihi: :ieeemyzh:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11924
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 354 пъти
Обратна връзка:

Re: Обещанията, които правим за Новата Година

Мнение от johnstalker »

Ще чекаме клипчета с изпълненията ти! :ieeee:
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Обещанията, които правим за Новата Година

Мнение от DOBI »

Аз никога не съм си обещавала нещо специално за Новата година!Може би защото когато обещая нещо винаги го правя и за това много внимавам какво и на кого обещавам! :nod:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”