Парад на лалетата '2012

Публикувай отговор
nataly89
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Мар 29, '12, 20:36

Re: Парад на лалетата '2012

Мнение от nataly89 »

Ох и аз съм без градинка тук в София :eeeh: - моля дайте алтернативи за разширяване на балкона с цветни саксии - например събрала съм си около 50 кенчета от бира ще ги правя на саксийки - и ще ги държа във съд с вода- /лятото щяло да е много горещо и ще прегреят./ Въпроса е какви дребни цветчета да боцна? Е няма да има друга такава бирена градинка! Моля дайте идеи :tzvetentze:
denitsavm

Re: Парад на лалетата '2012

Мнение от denitsavm »

nataly89 написа:Ох и аз съм без градинка тук в София :eeeh: - моля дайте алтернативи за разширяване на балкона с цветни саксии - например събрала съм си около 50 кенчета от бира ще ги правя на саксийки - и ще ги държа във съд с вода- /лятото щяло да е много горещо и ще прегреят./ Въпроса е какви дребни цветчета да боцна? Е няма да има друга такава бирена градинка! Моля дайте идеи :tzvetentze:

Натали, кенчетата не са добър избор - първо са метални и като ги напече слънце ще задържат топлина и ще прегарят корените вътре, второ са теснички за повечето цветя и трето, колкото и да е горещо не можеш постоянно да държиш във вода цветята, защото ще загният :!: Оттукк нататък имаме теми http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=27&t=2406" onclick="window.open(this.href);return false; http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... B8#p208706" onclick="window.open(this.href);return false; и разни други теми за балкони и балконски цветя :nod: Описваш балкона и изложението му и ще ти препоръчаме растения :nod:
just

Re: Парад на лалетата '2012

Мнение от just »

Виола написа:Юле, много са красиви тези бели лалета. Нисички ли са?
Около 25-30 см. :dovolen:
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Парад на лалетата '2012

Мнение от Виола »

Мерси! :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: Парад на лалетата '2012

Мнение от Мария Николова »

nataly89 написа:Ох и аз съм без градинка тук в София :eeeh: - моля дайте алтернативи за разширяване на балкона с цветни саксии - например събрала съм си около 50 кенчета от бира ще ги правя на саксийки - и ще ги държа във съд с вода- /лятото щяло да е много горещо и ще прегреят./ Въпроса е какви дребни цветчета да боцна? Е няма да има друга такава бирена градинка! Моля дайте идеи :tzvetentze:
Наталче, първо добре дошла най-сетне! :ieeee: :daaa:
Второ, върни се в "Начало", избери "Представете се", избери "нова тема" (с червени буквички) и за заглавие напиши nataly89. После без бой си кажи какъв ти е котарака, какъв ти е мерака :lol: ; какви китки до сега си уморила, кои не си успяла и на пук живеят, припикавани от котарака и т.н. ;)
Трето ще слушаш каквото ти кажат девойките с балкони. :mrgreen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Парад на лалетата '2012

Мнение от serena »

И аз отскоро отворих списък за наесен и тези лаленца Crown задължително ги вписвам.
Това трябва да е Негрита, ама нещо дребничка ми се види, май не е в достатъчно голяма саксия.
Изображение
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
maya_mdv
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1130
Регистриран на: Юни 19, '11, 20:29
Местоположение: Пловдив

Re: Парад на лалетата '2012

Мнение от maya_mdv »

Изображение Изображение
denitsavm

Re: Парад на лалетата '2012

Мнение от denitsavm »

И аз имам цъфнали лаленца turkestanica във вазичка ;) , но са много скъп подарък :liubov: Изображение
kmm
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1220
Регистриран на: Сеп 13, '11, 14:06
Местоположение: Пловдив

Re: Парад на лалетата '2012

Мнение от kmm »

Бре, кога я захванахте тази тема, кога я напълнихте с красоти?! :potekoha:
А аз ходя да наглеждам другата и се успокоявам с мисълта, че още не цъфтите и имам някакви шансове да ви догоня. Имам - дръжки.... :D на лалета :D Засега само на това мога да се порадвам... 8-)
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: Парад на лалетата '2012

Мнение от Мария Николова »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ето как израстват първите лалета, които цъфтят ниско до земята. :mrgreen:

Изображение

Изображение
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Лук и други луковици”