Зима е!

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

Публикувай отговор
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Зима е!

Мнение от libra »

Е,ми то и тука същото-много коварно беше да има понеделнишки такъв сняг.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Зима е!

Мнение от lila »

В Бургас току що заваля сняг :D
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Зима е!

Мнение от evita »

Добре ,че в София поне има метро :nod: ,за нула време пристигнах в центъра,имах работа.
Но пък като се показах отгореееееее..чудна гледка...едни пируети правят хората,....едни рогатниии по адрес на Фандъкова,..на майка й...ужасТТТ!
ПП в сряда щяло да вали дъжд :lol: ще е забавно :lol: :lol: :lol:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Зима е!

Мнение от lila »

evita написа:....едни рогатниии по адрес на Фандъкова,..на майка й...ужасТТТ!
Ох, дано не се размножат много :D :D :D
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Зима е!

Мнение от bouquet »

Не знам защо вечно трябва да са недоволни столичани. Ами вали сняг, зима е, защо не ползват метро, а трябва всеки да е сам в колата си?! Ето Америка е затрупана от сняг и днес над 200 000 държавни служители не са на работа във Вашингтон. Не искам да си помислям тук какво ще стане, ако кажат да не ходят на работа...... :hmmm: И хората чистят ли пред блоковете :hmmm:
Търся добри хора
dal

Re: Зима е!

Мнение от dal »

аз не мога да разбера , кви кризи?! налях една бутилка сливова ракия и причаках сабаалента един с една фадрома и изрина за 2 минути целия двор , взе си ракията и отиде.... дет бе тръгнал.. :D снегът е към 70 см
утре каза че пак е в района , а аз ракия имам :mrgreen:
от миналата година ги опиянявам в критичви ситуации и сигурно ми викат "Мадам Огнена вода ", или "При вехтата Кръчмарка!" помежду си :hihihi:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Зима е!

Мнение от Blue sky »

ми имате фадроми, затова :hihihi: тук у наше село, няма :hihihi: :hihihi: :hihihi:
досега прилагах зимен фитнес, мисля прехвърлих между 1 и 1,5 кубика сняг :evil:
He who plants a garden, plants happiness
dal

Re: Зима е!

Мнение от dal »

Blue sky написа:ми имате фадроми, затова :hihihi: тук у наше село, няма :hihihi: :hihihi: :hihihi:
досега прилагах зимен фитнес, мисля прехвърлих между 1 и 1,5 кубика сняг :evil:
абе това са тия от пътното и от общинската фирма , аз тях развращавам , ако беше частна фадрома наеш ли кога на ракия само щеше да клъвне ? :D

а ти...почвай номерата с кръста , никакви лопати и мотики -но и навън не е много за мъже като се замисля 8-)
ще си прецака нещо , после върви го лекувай , то стенания , то системи и банки глюкоза.....
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Зима е!

Мнение от ida_ili64 »

Малееееееее,гледам и не вярвам! :shock: Бая ви е затиснал снега,а?!
Само за успокоение,и тук не се чисти много във вътрешността на селата от пътното,те почистват само оснвните артерии,останалото- наш си фитнес ;) ,както Блу се справя(можеш да пропуснш днес другите гимнастики) ;) !
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Зима е!

Мнение от evita »

bouquet написа:Не знам защо вечно трябва да са недоволни столичани. Ами вали сняг, зима е, защо не ползват метро, а трябва всеки да е сам в колата си?! Ето Америка е затрупана от сняг и днес над 200 000 държавни служители не са на работа във Вашингтон. Не искам да си помислям тук какво ще стане, ако кажат да не ходят на работа...... :hmmm: И хората чистят ли пред блоковете :hmmm:
Именно,Букетче!Като не може да се справи столицата със снега ,да го "пишат" неработен.То всеки сняг ни изненадва нас,да кажеш да е първи-добре,ама не е.
А относно за САЩ...те тия са друга бира :nod:
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”