Картини

Модератор: scleri

Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: Картини

Мнение от Breda »

Мария Николова,твоите ириси в моята градина,които ме радват и до днес(август!) с цъфтеж ,вече са увековечени :tzvetentze:

Изображение

Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 352 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Картини

Мнение от Di_Va »

Ей, Breda, много красиви! И тези на картината, и моделите - тези в градината, видях ги в ирисовата тема, прекрасни са! И по това време!!! При мен отдавна приключиха.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2435 пъти

Re: Картини

Мнение от Мария Николова »

Бреда, предай аплодисментите ми на Елица!!! Браво на детето! :sclap: :sbow: :sclap: :sbear:
Художничка с голямо въображение - то разбърква цветята, които очите виждат, с това, което възхищението вижда, и на картината е сътворена истинската възхвала на ирисите!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Картини

Мнение от Силвия »

Мерко, очаквам с нетърпение коментара на Бреда за детето :lol:
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: Картини

Мнение от Breda »

Още не съм ги закачила,но бързам да се похваля - фук-фук-фук :katericka:

Новите ми придобивки :sheart: :sheart: :sheart: Обичам я тази Елица!

Безвремие

Изображение

И любимата ми Ронда

Изображение
Pavlina13
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Ное 11, '21, 13:43

Re: Картини

Мнение от Pavlina13 »

Случайно попаднах на темата в търсене на картини, които са едновременно красиви и въздействащи, но пък и на достъпни цени, точно с каквато цел е стартирана темата.

Впечатлих се от творбите, които видях и със сигурност ще проуча Елица и нейната работа.

За да допринеса и аз тук ще ви оставя връзка към онлайн галерията на млада българска художничка, чиито картини ме докосват по особен и вълшебен начин, но и са на приемливи цени. Запознах се с творчеството ѝ когато мои приятели ме изненадаха за миналогодишния ми рожден ден с нейна картина с цветя. От онзи момент сякаш енергията вкъщи се промени, и това е защото тази и повечето нейни картини, на които се натъкнах след обстойно проучване излъчват едно слънчево настроение и радост, които не мога да опиша с думи... Това е сайтът с всички картини на Даниела Стойкова -> https://dstoykova.com/
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Картини

Мнение от сюзан »

Да ви покажа каква картина си купих. Направих си сама подарък и много си я харесвам..
Изображение
Казва се "Царството на нощните птици". Нарисувана е от Диана Дезир.
Много интересен стил и похват на рисуване. Авторката има доста други картини в същия стил.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2435 пъти

Re: Картини

Мнение от Мария Николова »

Изображение
Бреда, тръгнах да разглеждам "Арт и фотография" с идеята да поставя там арт снимката с хемето на Боби.
И с цели две години закъснение видях как Елица е пресътворила и одухотворила ирисите новозагорчета.
Прекрасни са! Най сърдечни поздравления за младата художничка! :sheart:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
marka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1972
Регистриран на: Окт 15, '13, 14:31
Дал благодарност: 211 пъти
Получил благодарност: 155 пъти

Re: Картини

Мнение от marka »

Днес покрай един сайт за обзавеждане и разни други красоти, попаднах на един непознат за мен художник - Пол де Лонгпре. Не, че някой от нас би могъл да има негова картина, но мисля че картините му ще ви доставят удоволствие.
https://bg.newmediator.org/3068-paul-de ... rance.html
Аватар
flora
Баш кафе майстор
Мнения: 2153
Регистриран на: Яну 14, '13, 13:32
Местоположение: София
Получил благодарност: 57 пъти

Re: Картини

Мнение от flora »

И аз ровейки за едно попаднах на друго - един тайландски съвременен художник.
Sattha Homsawat роден на 12 ноември1969 година и известен в света на акварелистите като LaFe . Разпознаван е с прекрасните си акварели на рози толкова въздушни и изпълнени със светлина. La Fe рисува розите чисто и лесно без предварителна скица и венчелистчетата им изглеждат толкова меки и леки. Акварелната техника, която е собственост на художника привлича много и той често прави демонстрации и дава уроци (прави курсове). Творбите му са търсени в цял свят.
Изображение
Изображение
Ето тук може да видите повече негови картини
https://forum.artinvestment.ru/blog.php ... 1&langid=5
Изображение Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Арт и фотография”