Айра - коледен подарък

За домашните и дивите животни
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от Мария Николова »

Ели, късно снощи гледах този сайт и се замислих, че сигурно са платени обявите в него, а аз не съм в час. Моля те да ми кажеш на ЛС къде и колко трябва да пратя. :gush: :liubov:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
EliD
Виенско кафе
Мнения: 368
Регистриран на: Сеп 8, '10, 14:36
Местоположение: София

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от EliD »

Обявате е пусната в bezdom.info, разпространява се и във фейсбук, остава да стискаме палци кученце бързо да намери хубав дом :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от Мария Николова »

Прочетох гоооооо!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee: :gush: :tzvetentze: :tzeluvka: :liubov:
(В bezdom.info, разбира се. :dovolen: Книгата за лице я игнорирах. :x )
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
EliD
Виенско кафе
Мнения: 368
Регистриран на: Сеп 8, '10, 14:36
Местоположение: София

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от EliD »

Има доста запитваня във фейсбук също, обаче народа държи стопаните да се свържат с тях :evil: Като искаш животинка ,ти звъниш, а не чакаш човека който я дава да ти звъни, пиша пояснения непрекъснато дано разберат накрая, че ще получат инфо само на посочения телефон :hmmm: Пък и съм написала положението на хората, ама явно четат само "подарявам пекинез" :hmmm:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от Мария Николова »

Ели, много ти благодаря, мила! :gush: :tzeluvka: :tzvetentze: За дейното съпричастие, за настойчивостта... бе, за това, че също като мен се включи в цялата верига хора, проявяващи активна загриженост за старите хора и за Айра.
Живи и здрави да сте ти и всички твои човешки и почти човешки любимци! Златна си! :liubov:
Имаме щастлив завършек! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Една дама от кв. "Дружба", след разговор по телефона, е отишла в Люлин с дъщеря си, ветеринарен лекар, и докато докторката повърхностно оглежда в какво състояние е кученцето, Айра веднага я зацелувала. Като я пуснала, изтичала и при дамата да се гушка в нея. :sheart:
И трите се харесали и щастливи се сбогували с дядото и бабата. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
EliD
Виенско кафе
Мнения: 368
Регистриран на: Сеп 8, '10, 14:36
Местоположение: София

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от EliD »

Страхотна новина :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Сега, ако кажеш, че са я харесали по обявата :D
Аватар
joannka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1873
Регистриран на: Сеп 30, '10, 17:24
Местоположение: Плевен

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от joannka »

:daaa: Ура! :ieeee:
Следях темата и много се радвам за резултата! :ieeee:
Нека са щастливи взаимно -стопани и животинче! :sclap: :daaa:
Изображение Изображение Изображение

ИзображениеFlowers feed the soul...
Happiness is a decision.You are as happy as you decide to be!
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от rumivarna »

И аз следих темата и се молих кучонката да попадне на хубаво място :stiskam: Много се радвам че са се открили и харесали взаимно :ieeee: Дано от тук нататък да са щастливи заедно :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от bouquet »

Какво прекрасно дело! Браво! Ей, остарявам щом така се разчувствах :cry:
Търся добри хора
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от Мария Николова »

EliD написа:Страхотна новина :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Сега, ако кажеш, че са я харесали по обявата :D
Даааааа! По обявата, Ели!!!! :ieeee: :angelche: Ако ти вчера не бе взела в свои ръце нещата, нямаше никаква обява да се появи. :liubov:
Не го написах, защото то просто се подразбира. :ieeemyzh: По обед за кратно ми се отвори Фейсбук/без дом и сварих да прочета коментари, включително и от една жена с очевидно сериозни намерения за Айра. Страницата след секунди бе затворена от призив да се регистрирам. На което отвърнах с "ай, сектир!". :hihihi: Прочетеното ме обнадежди и просто бях сигурна, че още днес Айра ще има нова стопанка. Звъннах на приятелката ми от Люлин, като се прибере, да отиде в дома на Айра и да види още ли е там. Ако я завари, да каже на старите хора, че едно добро момиче е пуснало обява там, където всички, които си търсят куче, четат и си избират. До броени дни някой ще я поиска. Приятелката пък днес има щастлив ден - ходиха да вземат подарения й компютър и се прибра в Люлин в късния следобед. Ходила и Айра я нама - вече е осиновена. :slove: :sdance: Старите хора щастливи, че новите стопанки и Айра са се харесали веднага. Наташа щастлива, че е успяла да помогне. Благодари ми за компа и на момичето, пуснало обявата, за Айра. И тъкмо в момента с една съседка от "веригата Айра" бяха седнали да се черпят за успешня завършек на едно добро дело.

Наздраве за най-добрия приятел на човека и за Ели от вида на Човеците! :sdrink: :sbear: :sflower: :sflower: :sflower:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”