Детство мое,реално и вълшебно....

Или само и само да не сме си в къщи... ;)
Аватар
Galq 03
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1977
Регистриран на: Яну 22, '10, 16:47
Местоположение: Слънчев Бряг

Re: Детство мое,реално и вълшебно....

Мнение от Galq 03 »

Мише :tzvetentze: :gush:
Аз не знам как да кача клипче :oops: но се сещам за "Войната на таралежите" и "Таралежите се раждат без бодли " :nod:

[video][/video]

Стана :ieeee: Благодаря ти :tzvetentze:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17035
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Детство мое,реално и вълшебно....

Мнение от Миша »

Гале :gush:
[video][/video]
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Galq 03
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1977
Регистриран на: Яну 22, '10, 16:47
Местоположение: Слънчев Бряг

Re: Детство мое,реално и вълшебно....

Мнение от Galq 03 »

Още нещо от моето детство "Патиланско царство" Това беше първата книжка която "прочетох"
Бяхме на почивка в Хисаря /сестра ми имаше проблеми с бъбреците/ Аз бъдеща първокласничка /с голям мерак/ вземам и книжка да чета през обедните почивки. Прибираме се в квартирата си ние, ще почиваме на обяд, съответно на мен ...не ми се спи, но трябва да си почивам / по мнение на родителите ми/.... ами като не ти се спи почети...почвам аз да чета ама кепачите ми натежават :lol: а съм прочела една страничка, викам си чакай да си отбележа докъде съм стигнала /нали така правят възрастните/ отбелязвам подгъвайки ъгълчето :oops: сега вече не правя така :nod: и на следващия ден историята се повтаря, ще чета през обедната почивка...ама си казвам :аз колко малко съм прочела, ще започна отначало...и така до края на почивката все това четях /първа-втора страничка , най-много :lol: / На тази почивка, ходихме и на екскурзия до Асеновград, от там ми купиха чантата /черна, с две токи отпред, исках да я нося постоянно като се разхождахме из града :lol: / нашите не ми позволяваха....ама в квартирата си я носех на гърба :srofl: /

[video][/video]
Извинете за отклонението :oops:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Детство мое,реално и вълшебно....

Мнение от Албена »

[video][/video]

[video][/video]

[video][/video]

[video][/video]
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Детство мое,реално и вълшебно....

Мнение от rumivarna »

" onclick="window.open(this.href);return false;
Понеже не зная как се качват клипчета :oops: слагам линка към "Ум, белият делфин". Анимация която като деца гледахме на черно-бял екран, но чакахме с нетърпение следващата серия. Предполагам, че малко от дамите във форума биха се сетили за него, просто не са били родени по това време :hihihi: Но съм сигурна, че ще има и такива които да си спомнят с уууууумммиление за него :D
Моля който може да качи филмчето :angel2: А също и да обясни как става магията с качването :liubov:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Детство мое,реално и вълшебно....

Мнение от rumivarna »

И сега, благодарение на Galq 03 , Ум белият делфин :daaa:
[video][/video]
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Galq 03
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1977
Регистриран на: Яну 22, '10, 16:47
Местоположение: Слънчев Бряг

Re: Детство мое,реално и вълшебно....

Мнение от Galq 03 »

Тя Галя, вчера се научи /благодарение на Миша :liubov: / ама вече е спец и помага на другите :lol: :daaa:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17035
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Детство мое,реално и вълшебно....

Мнение от Миша »

rumivarna написа:
Понеже не зная как се качват клипчета :oops: слагам линка към "Ум, белият делфин". Анимация която като деца гледахме на черно-бял екран, но чакахме с нетърпение следващата серия. Предполагам, че малко от дамите във форума биха се сетили за него, просто не са били родени по това време :hihihi: Но съм сигурна, че ще има и такива които да си спомнят с уууууумммиление за него :D
Руми,толкоз ли сме древни :idea1:

Ето още нещо древно :D
[video][/video]

И една песничка,нея си я пея под прикритието,че уж забавлявам съседсткото хлапе :lol:

[video][/video]
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Детство мое,реално и вълшебно....

Мнение от rumivarna »

Миша написа:

Руми,толкоз ли сме древни :idea1:
Мише, като прочетох коя година се е появил на екран Ум и усетих колко съм "древна" аз :lol: Филма ти е връстник! Но аз не се давам и се причислявам към неостаряващата вечност :lol: :lol: :lol:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17035
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Детство мое,реално и вълшебно....

Мнение от Миша »

[video][/video]
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Музика, концерти, кино, театри, купони”