Моите творения ;)

Публикувай отговор
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: Моите творения ;)

Мнение от Fado »

На мен най-много ми хареса тази картичка. :liubov2: Изображение
Сега сериозно...
Юле, не спирам да ти се възхищавам! И ти не спираш да ме изненадваш с все по-нови и по-свежи идеи. :tzvetentze: Не знам как ги приемат твоите клиенти - сигурно възторжено (съдейки по себе си - бих се почувствала много специална, ако някой ми прати подобна картичка) и дай Боже нещата да ти се развиват все така успешно! От сърце ти го желая! :tzeluvka:
Аватар
юлия-цветоман
Дълго кафе
Мнения: 148
Регистриран на: Дек 2, '09, 22:58

Re: Моите творения ;)

Мнение от юлия-цветоман »

:lol: любопитната Миша веднага дойде да провери какво разпъвам и дали не може и тя да си поиграе с него :lol: и на мен ми хареса, затова я оставих тази снимка :nod:
Благодаря за милите думи, Фадо, старая се и не мога да се оплача от реакции на клиенти. Вчера купиха онази чернобялата картичка, а аз бях забравила да и сложа етикетче и като понечих, клиентката каза: " Може и да го пропуснеш, те всички знаят, че само от тука взимам картички" е как да не ме направи щастлива такава реплика. А жената живее в Италия, идва си за един месец зимата и за 2 лятото, щом дойде и веднага е при мен, дали за цветя, дали за подарък и картичка задължително. Винаги ми е готино като спечеля още един клиент,но се старая и да съм интересна на старите с нови и нестандартни неща, което в днешно време не ми е лесно, защото пазарът е залят с какво ли не и да измислиш нещо ново е трудна задача. Вие тук сте ми стимул, нито за секунда не съм забравила от къде и как тръгна всичко :gush: за това ви обичам :tzeluvka:
Аватар
юлия-цветоман
Дълго кафе
Мнения: 148
Регистриран на: Дек 2, '09, 22:58

Re: Моите творения ;)

Мнение от юлия-цветоман »

Днес се замислих, че такъв подарък не мога да поднеса как да е и седнах и му направих кутия. Ето резултата:
Изображение
букета е за същия повод /тя си го хареса за булчински, но е ясно, че няма да го позволя, за това ще и го подаря предварително ;)
Изображение
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Моите творения ;)

Мнение от verji »

Аз съм пристарастена... :o :shock: :potekoha: Юле, великолепно е! :daaa:
Аватар
юлия-цветоман
Дълго кафе
Мнения: 148
Регистриран на: Дек 2, '09, 22:58

Re: Моите творения ;)

Мнение от юлия-цветоман »

Знам какво следва - споко ще имаш и кутия :daaa: , то просто няма как да мине без нея, така вече изглежда завършено.
Аватар
цеци
Кафевар/ка/
Мнения: 962
Регистриран на: Ное 29, '09, 15:13

Re: Моите творения ;)

Мнение от цеци »

То човек трябва да е малко мазохист,че да пуща пост след Юлето :tzvetentze: ,ама нищо...
Ето малко картички в техника киригами -прости,изчистени и с цветя :lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение
Изображение
Животът е трагедия за чувстващите и комедия за мислещите.Хораций
Аватар
цеци
Кафевар/ка/
Мнения: 962
Регистриран на: Ное 29, '09, 15:13

Re: Моите творения ;)

Мнение от цеци »

Още малко...
Изображение
Изображение
Изображение
Животът е трагедия за чувстващите и комедия за мислещите.Хораций
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Моите творения ;)

Мнение от verji »

Цеци,красиви са :liubov: Като гледам какви красоти правите,само мога да се възхищавам..
Браво момичета!!! :ieeemyzh: :tzvetentze:
Аватар
юлия-цветоман
Дълго кафе
Мнения: 148
Регистриран на: Дек 2, '09, 22:58

Re: Моите творения ;)

Мнение от юлия-цветоман »

Страхотни са Цеци, чакаме и произведенията с перфоратора :twisted: Я да питам - имаш ли щаблона за тези детелини:
Изображение
искам и тези ако ги мернеш някъде:
Изображение
Изображение
http://cvetoman.snimka.bg/other/hobi.179381.19083293" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: Моите творения ;)

Мнение от paju4eto_Ligla »

Ех, че са готини тези с цветята :))

И тази картичка, Юлка... ми то на този подарък как да му кажеш картичка :hmmm: :ufff: :liubov2:
Публикувай отговор

Обратно към “Шев, кройка и приложни изкуства”