Моите творения ;)

Публикувай отговор
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Моите творения ;)

Мнение от Titi »

Хайде, показвай наградата :dovolen:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
юлия-цветоман
Дълго кафе
Мнения: 148
Регистриран на: Дек 2, '09, 22:58

Re: Моите творения ;)

Мнение от юлия-цветоман »

В събота приключва конкурса и после ще обявят победителя :daaa: ако сме ние, ще покажа, ако не - другия път :nod:
Аватар
юлия-цветоман
Дълго кафе
Мнения: 148
Регистриран на: Дек 2, '09, 22:58

Re: Моите творения ;)

Мнение от юлия-цветоман »

Не мога да добавя в предното мнение :snif:
Та ето нещо свежо от днес:
мостри за покани за детски РД. Първоначално клиентката си избра тъмносиния картон, но аз направих и една по мое осмотрение - познайте коя си хареса накрая :mrgreen: ?
Изображение
Изображение
колата е книжка за пожелания от гостите. Листчетата ще имат ролята и на тейбълкарт с имената на всеки гост и като му дойде да напише нещо на страничката, която после с другите ще се сглобят в книжка. Нещо като първи лексикон ;)
ето и други варианти на лексикончета:
Изображение
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10040
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 630 пъти
Получил благодарност: 1126 пъти

Re: Моите творения ;)

Мнение от greeneyed »

Виждам, че се развиваш, Юлка, това е най-важно , за да се задържиш на пазара. Няма да те хваля сега, знаеш , че ми харесват творенията ти. Още веднъж- нека музата да не те напуска! :daaa:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
юлия-цветоман
Дълго кафе
Мнения: 148
Регистриран на: Дек 2, '09, 22:58

Re: Моите творения ;)

Мнение от юлия-цветоман »

:nod: Грийни, клиентите се грижат за моята муза - току се появи някой и ми постави задача /все по трудни което ме радва /това лексиконче също се роди така, или пък някой мине с репликата: "Я да видя какво ново си измислила напоследък!" и по този начин не мога да си позволя да не се развивам. Ако пък се усетя, че тъпча на място - започвам ровене из нета по някоя произволна дума и откривам невероятни вдъхновения. Та така де, старая се да съм в крак или по скоро една крачка пред другите, защото публикувайки нещата - ясно е че се крадат, а на мен ми остава да измисля нови, а старите да правя още по-добре. Мисля, че това е начинът да си интересен и актуален /щом още не са ми изневерили първите ми клиенти - значи успявам :stiskam: дано да е така и занапред/
И сега едно жокерче : от два дни работя по един сватбен подарък, който утре вече ще е завършен и ще ви мога да ви покажа, че скоро пак ще изчезна за около 2 седмици, после с какво да ви изненадам още незнам, а например със снимки от сватби ;)
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10040
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 630 пъти
Получил благодарност: 1126 пъти

Re: Моите творения ;)

Мнение от greeneyed »

И да добавя , че изработката става все по-прецизна, много уважавам това! Никой няма да те пита бързо ли си го направила , ще го оцени, ако има линия, баланс на цветовете, барнато да е. :dovolen:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
юлия-цветоман
Дълго кафе
Мнения: 148
Регистриран на: Дек 2, '09, 22:58

Re: Моите творения ;)

Мнение от юлия-цветоман »

Благодаря, че си забелязала, това е много важно за мен :tzvetentze: Наблюдателното си е наблюдателно - следиш нещата ми, това е сигурно :gush:
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Моите творения ;)

Мнение от verji »

Юле ,според мен само един може да получи наградата - ТИ.. Твоите творения са толкова прецизни,естетични,красиви та е просто на човек му остава само да се възхищава. :liubov2:
Аватар
юлия-цветоман
Дълго кафе
Мнения: 148
Регистриран на: Дек 2, '09, 22:58

Re: Моите творения ;)

Мнение от юлия-цветоман »

Благодаря за подкрепата, Вержи :tzeluvka:
Ето и обещаното: http://www.snimka.bg/?album;aid=507420" onclick="window.open(this.href);return false;
Това е подарък за моминското парти на племеницата ми, която ще омъжваме на 12.06.
Само една снимчица за интрига:
Изображение
Снимката на кончето ми е най-любима - правихме я на моя РД на вилата /т.е. кончето е на баща ми/ не е ли красавец Боби /коня/, а?
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Моите творения ;)

Мнение от verji »

Ще бъда много откровенна. ТОВА Е НАЙ - КРАСИВАТА КРАТИКА ЗА ДВАМА .../ но дали е картичка или ретроспекция на любовта на двама/Възхитена съм! Мога ли да помоля нещо за в бъдеще.... :oops: Да ми направиш нещо подобно ,за златната свадба на родителите ми. :liubov2: Това е така красиво.. :sdovolen: О боже! Прекрасно е!!!!
/обещавам да взема семейния албум скришом ,за да сътвориш вълшебство! :angelche: /
Публикувай отговор

Обратно към “Шев, кройка и приложни изкуства”