Пъзели

Всичко, което ви е на душата, но не му намирате друго място.
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2438 пъти

Re: Пъзели

Мнение от Мария Николова »

Браво!!! :ieeee: :ieeemyzh: :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
setipeti
Кана кафе
Мнения: 525
Регистриран на: Май 20, '13, 10:42
Местоположение: Варна

Re: Пъзели

Мнение от setipeti »

Изображение

многооо отдавна наредено, ама ми е гордост :dovolen:
traqus
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Ное 19, '13, 17:04

Re: Пъзели

Мнение от traqus »

найстина много красиво , но как стоят и не падат претиснатиса със стъкло нали така , но достатъчно здраво ли е :?
Аватар
setipeti
Кана кафе
Мнения: 525
Регистриран на: Май 20, '13, 10:42
Местоположение: Варна

Re: Пъзели

Мнение от setipeti »

не е притисната със стъкло.., с двустранна лепенка е залепено за дебел картон и картона затиснат с рамката..

имам един още по-голям по картина на Рафаело(поне 1,40 беше в ширина и височина поне 1м), хубав стана, но провисна, дори по по-гореописания начин, нямам му снимка май.., сега събира прах отгоре на гардероба 8-) :lol: :lol: :lol:

Мона Лиза стои добре, защото е по-тесен, но по-дълъг(тип Portrait) и тежината държи цялото да е изпънато надолу.., докато Рафаелото е тип Landscape и затова провисна.. :hmmmmmm:
Аватар
mimeta
Кана кафе
Мнения: 550
Регистриран на: Фев 22, '10, 21:11
Местоположение: Чехия
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Пъзели

Мнение от mimeta »

1,4 х 1 метър, Landscape... точно като моя :dovolen: значи ще го закачам със стъкло. А мадоната е много хубава.
Изображение
Borko
Kафенце
Мнения: 4
Регистриран на: Ное 24, '13, 19:19

Re: Пъзели

Мнение от Borko »

Тази Мона Лиза може след години да струва една камара пари :) Голяма играчка е било сигурно
melanita
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Апр 12, '14, 13:00

Re: Пъзели

Мнение от melanita »

Ето тук имат всички пъзели на едука http://www.mondo.bg/index.php?id_catego ... r=category" onclick="window.open(this.href);return false;
Mandragora
Kафенце
Мнения: 6
Регистриран на: Юли 15, '14, 22:51

Re: Пъзели

Мнение от Mandragora »

Мъжът ми е голям почитател на пъзелите и за рождения му ден му подарих този пъзел от 9000 части - най-големият, който намерих, така че да си има занимавка :D

http://www.mondo.bg/index.php?id_produc ... er=product" onclick="window.open(this.href);return false;

Остана очарован и се справи с предизвикателството :)
fyzzuu
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Ное 30, '15, 22:01

Re: Пъзели

Мнение от fyzzuu »

Здравейте искам да попитам освен Store.bg къде другаде мога да разгледам за пъзели голям фен съм им вече имам 4 и не мога да се спра страшно готино хоби :dovolen:
elemag_an
Kафенце
Мнения: 2
Регистриран на: Юни 9, '16, 21:21

Re: Пъзели

Мнение от elemag_an »

Здравейте.
Търся под дърво и камък един пъзел, който се продаваше през 80-те г. - на тема "Пионери в Космоса". Тогава излязоха няколко от същата серия - в еднакъв стил. Художникът трябва да е бил Иван Кенаров, поне графичният рисунък напълно съвпада. Пъзелът, който търся беше с ракета в дясната част с надпис "Винаги готов" и наоколо космонавти-пионери. Виждаше се още голяма планета или звезда и различни космически апарати. Прикачвам линк с друг пъзел от същата серия за да се види стила и така някой може да си припомни:
Пъзел "Пионери в Космоса"

Ще се радвам, ако го намеря и дори да излезе и по-скъпо. В краен случай репродукция на картината също ще ми свърши работа. Ако някой знае къде може да се видят творби на Иван Кенаров, благодаря предварително за информацията. Поздрави на всички!

Мейл за контакт: [email protected]
Публикувай отговор

Обратно към “Други хобита”