10те неща, които не знаеш за мен

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от maili »

Защо пък мразя в мен. Аз нещо съм изпуснала май?
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от johnstalker »

maili написа:Защо пък мразя в мен. Аз нещо съм изпуснала май?
Да може и аз да си кажа, какво мразя в мен :) :hihihi:
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от maili »

Изображение
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от johnstalker »

maili написа:Изображение
Мога да ти подстрижа бритоня.. :) гледам, че ти пречи. :hihihi:
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от maili »

Съгласна съм пречи ми-това е единственото нещо което мразя в себе си
Аватар
Beni2
Дълго кафе
Мнения: 110
Регистриран на: Дек 31, '09, 10:13

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от Beni2 »

Четох, четох, сега ще се опитам да ви напиша нещо и за себе си:
1. Усмихвам се - много и много обичам усмихнати хора :dovolen:
2. Познати ми казват, че в работата изглеждам много спокойна и самоуверена и това винаги ме е удивлявало защото много се притеснявам и често в такива моменти отвътре ми трепери всичко. Но явно съм се научила добре да го прикривам. В личния живот не се справям толкова добре - личи ми когато се притесня ;)
3. Работя много, особено когато имам много за вършене. Създавам перфектна организация и за себе си и за хората около мен и свършваме огромно количество работа за нула време. Когато имам малко работа обаче, мога да се мотая цял ден без да свърша нищо. :oops:
4. Не съм от хората, които се чувстват добре сами. Става ми самотно и тъжно. Много обичам приятелите си и имам страхотна нужда от тях.
5. Много обичам музиката. Слушам всякаква хубава музика без чалга - нея не я понасям. Когато шофирам сама музиката е усилена до дупка. :D
6. Обичам да чета детски книжки, ама много! :D Пипи Дългото Чорапче, Емил от Льонеберя, Карлсон са ми любими. За Хари Потър писах в една друга тема - и него много го обичам.
7. Когато ми е най-криво чета разказите на Чудомир - винаги ми оправят настроението. ;)
8. Пуша, пия (напоследък по-рядко) ..... ей тия трите неща не са ми чужди :mrgreen:
9. Уважавам правото на всеки човек да бъде какъвто иска до момента, до който не започне да ми вреди. Ако се изпречи на пътя ми, вече става друго :twisted: Не обичам да влизам в конфликти, просто изолирам хората, които не ми харесват. Ако се наложи, обаче мога и да се защитавам - все пак съм огнена зодия :mrgreen:
10. Обичам да си хапвам, особено сладки неща и най-вече шоколад. Затова цял живот съм на диета. През последните година и нещо свалих 15 кг. и сега много внимавам да не ги кача обратно.
Май мога да напиша още много, но за сега стига толкова. :dovolen:
Голем Бел Нико
Дълго кафе
Мнения: 149
Регистриран на: Дек 29, '09, 16:00

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от Голем Бел Нико »

Това за диетите... тука имахме нагледен пример от дъщерята на едни много добри познати българи. От около 3 месеца (ама може и да са 2) поради някаква причина абсолютно не хапва нищо сладко. Докато бяхме на гости оня ден само ядеше ябълки и мандарини. Ядяла и месо, ама май сега ще минава и без него. Изобщо - храни се така както май всеки от нас трябва.

Загубила е 16 кила за 3 (или 2) месеца. На 11 години е.

А по темата: За мен вие не знаете че:

1. Мога да изям 3.5 кг. сладолед за около 20 минути.

2. Рекорда ми по ядене на сухи пасти е 10. За 90 секунди.

3. След омитане на сладоледа знам че имам около 7-10 минути преди да ми стане лошо, ама много, лошо.

4. Един месец изкарах изобщо без никакви сладки неща. Като опитах една глътка Кока Кола след това беше ужасно гадна. Мисля че това и е нормалния вкус.

5. По едно време правех по 1000 коремни преси всеки божи ден. Симулирани разбира се - отстрани изглежда правилно но не е.

6. 20 години всеки ден и нощ ме е болял кръста. Почнах работа (работех 3 работи при това!) с много стоене на крака и леко вдигане и от тогава никаква болка вече нямам.

7. От 20 години не знам какво е да дишам нормално през носа. В най-добрия случай само с една ноздра за няколко минути. Като взехме първото куче явно протече някаква физиологична реакция и на 3-ия ден спокойно можех да дишам през носа.

8. Ако дишаме добре, без прекъсвания и затруднения, спокойно можем да спим само 4-5 часа на ден. Вместо 10-13. Поне аз.

9. На български ужасно заеквам, на английски съм много по-добре, на испански и руски изобщо.

10. До 37-мата си година не можех да кажа кой е педераст кой не. Чиста душа, ей. Но и досега не разпознавам миризмата на марихуана.

(11. Първите ми думи са били "Ебем! Путката майчина!" щото баба ми не ми давала да се доближа до Лебедовото Езеро в Западния Парк. След тези красиви първи думи дядо ми обяснявал на ядосаната ми баба че уж някакви студенти в коридора оня ден слизали и псували та оттам ще да съм чул. После 1 година не съм обелил дума.)

--Николай
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от botan »

Хъх, все като тръгна да пиша мнения в някаква такава тема и ми изкачат в главата един куп щуротии и нищо нормално.

1. Много мразя пари. :evil: Все гледам да се оттърва от тях.
2. Аз всъщност не знам много, просто знам къде да го намеря и смятам това за достатъчно. :D
3. Първи смъртен грях е да влезеш в спор с мен. :shock: Трябва да ми обясниш като на малоумен къде греша и защо иначе си отстоявам мнението до последно.
4. Не обичам много хора на едно място, това ме подтиска и ме кара да се затворя, за това и на срещи не плямпам много-много.
5. Обичам да ходя на 4 крака сред природата, не гледайте така :shock: монитора.
6. Голям егоист съм, за това може би съм и би, като видя нещо хубаво веднага го искам за себе си. :twisted:
7. Постоянно използвам психологически тактики.
8. Най-мразим да мислим. Мисленето вреди на вас и другите около вас!
9. Макар че е на лицето ми и е голям, повечето хора не забелязват белега, който е на носа ми.
10. Във ВСИЧКИ мои действия има логика, но не винаги другите я забелязват.
11. Перфекционист съм.
Insta: ex_hort
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от al.yank »

Аз още обмислям 10-те си неща,май не мога да се вместя,но т.3на Ботан ,много ми харесва,дето се казва,познах се :daaa:
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Голем Бел Нико
Дълго кафе
Мнения: 149
Регистриран на: Дек 29, '09, 16:00

Re: 10те неща, които не знаеш за мен

Мнение от Голем Бел Нико »

botan написа:...
5. Обичам да ходя на 4 крака сред природата, не гледайте така :shock: монитора.
Това го видех у филма 'Пълен Еклипс' - там френските поети Верлен и Римбо сред природата тичаха голи на 4 крака и крещяха и изобщо се държаха както повечето от нас биха искали, а Ботан всеки уикенд на Витоша го прави. Много ми хареса тая част - тоест тия няколко секунди. Останалото от филма е ужасно депресивна и мъчителна история за двама хомосексуалисти. Но си струва да се гледа - човек се заинтересува поне малко от френска поезия.

http://www.imdb.com/title/tt0114702/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://en.wikipedia.org/wiki/Arthur_Rimbaud" onclick="window.open(this.href);return false;

http://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Verlaine" onclick="window.open(this.href);return false;

--Николай
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”