Въпроси разни и разнообразни

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Заключено
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Satori »

Titi написа:Не мога да разбера навън дъжд ли вали, или това дето трака по перваза на прозореца и виждам като дъжд е топящ се сняг?

Топящ се сняг е.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Titi »

Язък! Не ще да изчака да мине 25-ти и тогава да се топи, ако ще. Тюю, язък!
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Feeriq
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Дек 13, '09, 17:58
Местоположение: Sofia

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Feeriq »

Имам един въпрос свързан с цветя ама не видях подходяща тема пък за такъв въпрос цяла тема да пускам не си струва май...Нещо никак ама никак не ми растат цветята откакто сменихме дограмата , новата е със Ка стъкла..Лятото навън са прикрасни но щом ги внеса вътре нещат и нещат вече да растат .Мисля ,че стъклото е виновно. Така ли е или си въобразявам??
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от johnstalker »

Причината не е в стъклата ;)
Аватар
Feeriq
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Дек 13, '09, 17:58
Местоположение: Sofia

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Feeriq »

Ами къде може да е тогава :ufff: ..Преди да сменим дограмата такова нещо не ми се беше случвало растяха си супер , вече втора година щом ги внеса есента в стаята и спират да растата въпреки ,че полагам много грижи за тях.Занесох част от цветята при майка ми .Температурата и изложението там са същите като моите, полива ги точно по моите инструкции т е като мен само дето там няма К стъкла.. ами растат със часове ... Явно някъде нещо бъркам щом стъклото не е виновно ама къде :ufff:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Blue sky »

И нашите стъкла са такива, не ще да е от тях :angelche:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
Feeriq
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Дек 13, '09, 17:58
Местоположение: Sofia

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Feeriq »

Значи си въобразявам и това е, ами моля тогава някакви предположения да изкажете зощо така се получава ? Цветята са наторени , полети и пресадени във нова пръст и болести и вредители нямат , стъклата не са виновни изглуждата чудесно но не растат :D тогава къде може да е причината?
А и още един въпрос имам :oops: да знаете къде в София има кожар ли кожухар незнам какво ми трябва за стесняване на кожено яке :hmmm:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Satori »

Feeriq написа:Значи си въобразявам и това е, ами моля тогава някакви предположения да изкажете зощо така се получава ? Цветята са наторени , полети и пресадени във нова пръст и болести и вредители нямат , стъклата не са виновни изглуждата чудесно но не растат :D тогава къде може да е причината?
А и още един въпрос имам :oops: да знаете къде в София има кожар ли кожухар незнам какво ми трябва за стесняване на кожено яке :hmmm:
Кожухар един зная - ще ти пиша на лични, да видиш дали те устройва кварталът.

Да не са преторени цветята?
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Titi »

Причината е, че зимата всички цветя изпадат в покой, при едни е изразен по-явно, при други не толкова, но всички намаляват растежа и цъвтежа си. Не се притеснявай, това си е нормален ритъм, напролет ще дръпнат.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Feeriq
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Дек 13, '09, 17:58
Местоположение: Sofia

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Feeriq »

Не мисля,че са преторени :hmmm: това явление - нерастежа го наблюдавам отскоро преди не беше така.Явно трябва да се примиря ,че спят и да не ги закачам и това е :D Благодаря много за отговорите :tzvetentze:
Заключено

Обратно към “Разни и разнообразни теми”