Целулит

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Целулит

Мнение от ravik »

Точно и аз щях да кажа същото като nel4o - утайката от кафе има перфектен пилинг ефект. :nod: И това е всичко. ;)
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: Целулит

Мнение от evita »

Не е всичко :lol: с утайката можеш спокойно да запушиш каналите в банята :mrgreen:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Целулит

Мнение от ravik »

Виж за това не се бях сетила. :lol: Но с кори от орхидеи също го мога перфектно. :lol:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Целулит

Мнение от nel4o »

Ако ви трЕбва каналин, знаете .... :lol: :lol: :hihihi:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
denitsavm

Re: Целулит

Мнение от denitsavm »

Сега, да не си помислите, че се подигравам с вас ;) : имах един период през живота си, преди около 6-7 години, когато станах набързо толкова дебелогъза, че просто ми беше невъзможно да си влезна в панталоните :eeeh: , в почти никои от тях :o Това след екстремно пиене на постинор :oops:, явно предозирах, ама качих 15 кила за месец някъде и то само на гъз и бедра :eeeh: Май това беше единствения момент в живота ми, в който се стресирах от вида си... Килата ги свалих за още 1 месец, но това, което остана отдолу си беше доста гадна гледка... Та след лутане и търсене си намерих една масажистка :dovolen: и след още 2 месеца нямаше и помен от крачетата на мишелин :mrgreen: И до днес си ходя на масажи по веднъж месечно поне :nod: Идеята е една серия масажи през ден и след това поддържаща терапия, която постепенно стига до веднъж месечно. След раждането на мъника всъщност отидох чак преди два месеца, пак повторих началния курс на масажи, но масажистката поне твърди, че реално целулит нямам и едва има някакви наченки на натрупване :dovolen:

Масажа излиза на цената на по-скъпите кремчета, а ефекта е видим, като си има и други плюсове като стягане и оформяне на задника :nod: , кожа като коприна :dovolen: Много съм доволна с две думи... Да спортувам нямам нерви, но преди доста ходех пеша, а сега се бъхтя в градината... Иии, който не търпи болка, не е за него - първите 5 процедури са ужасно болезнени :eeeh: , след това - не усещаш болка, но в началото докато ти се "отлепи" целулита си е гадно

Това с търкането с кафе и аз го правех преди, като имах време - със ситно смляно кафе, което омешвах с душгел и си пусках предварително топлата вода в банята да стане парна баня вътре, седя 5 мин и се натривам едно хубаво - пилинг ефекта е по-добър от купешките смеси, но си е за максимум веднъж месечно. За да има ефект и на изсмукващо подкожни мазнини трябва да е зелено кафе и да се прави на компреси.... нямам опит.
dal

Re: Целулит

Мнение от dal »

и кат знам че никой ви не е върнал да ви обуе обратно гащите, щот сте имали портокалово гъзче и направо се чудя каква е тази мъка.... :D
начи всеки муж може без да е родил бебе да е космат влакнат пърдящ потящ брадясал кат дзвер и наяден с чеснов салам и никой да го не натири поради горното години наред , а аз видиш ли на всичкото лъскане и апандесита с бинго ще си щавя кожата , щот било редно .... :mrgreen: ми как па не
denitsavm

Re: Целулит

Мнение от denitsavm »

Дал, жените се грижат за външния си вид първо заради собственото си Аз, второ заради другите жени - щот` само женките обръщат внимание на тези подробности... мъжете - там само първото впечатление е важно, да му грабнеш погледа... останалото там е нагон, не ги интересува въобще колко са ти космати краката :hihihi:
dal

Re: Целулит

Мнение от dal »

denitsavm написа:Дал, жените се грижат за външния си вид първо заради собственото си Аз, второ заради другите жени - щот` само женките обръщат внимание на тези подробности... мъжете - там само първото впечатление е важно, да му грабнеш погледа... останалото там е нагон, не ги интересува въобще колко са ти космати краката :hihihi:
ласкаещо е да се самозалъгваме че правим нещо зарази нас си първо
истината е съвсем различна обаче де факто.... :lol:
женурята се социализират по генетика като правят всичко първо за окологъзието и накрая за тях си , ако изобщо
Аватар
joannka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1873
Регистриран на: Сеп 30, '10, 17:24
Местоположение: Плевен

Re: Целулит

Мнение от joannka »

:srofl: :srofl: :srofl: Сладурани! :skiss:
Изображение Изображение Изображение

ИзображениеFlowers feed the soul...
Happiness is a decision.You are as happy as you decide to be!
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Целулит

Мнение от orkud »

dal написа:и кат знам че никой ви не е върнал да ви обуе обратно гащите, щот сте имали портокалово гъзче и направо се чудя каква е тази мъка.... :D
начи всеки муж може без да е родил бебе да е космат влакнат пърдящ потящ брадясал кат дзвер и наяден с чеснов салам и никой да го не натири поради горното години наред , а аз видиш ли на всичкото лъскане и апандесита с бинго ще си щавя кожата , щот било редно .... :mrgreen: ми как па не
Ама как ми харесвааааа, и колко е вярно :angelche: Отивам да потърся онова за , аха
lila написа:Мъжът по принцип е паразитиращ тип , отвъждан от майка му , сестра му , баба му , даскалиците му , гаджетата му , жените му , дъщерите му и т.н. и хич не е лошо да му се напомня да не забравя какви са му основните функции-да чука редовно и качествено , да носи парите в къщи и да не си забравя адреса!
lila написа:Mъже има достатъчно наоколо , а излишното набеждаване в качества и достойнства е във вреда на жената предимно -при изтрезняването най вече :D мъжът може да се ползва по предназначение и без да е нужно да го муцосваш и да го рисуваш герой.

Днес имам нужда да сваля няколко от така наречения силен пол в нокаут, така че прочетеното ми вдъхва женско самочувствие и ме праща с усмивка на бой по всички параграфи :angelche:
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”