Аниме

Или само и само да не сме си в къщи... ;)
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Аниме

Мнение от paju4eto_Ligla »

От известно време насам с това се забавлявам...под вещото ръководство на по-малкия ми с 5 години брат, който вече ги е изгледал всичките, си заплювам някое сериалче и си го зяпам с голям кеф. Възрастовата ми граница моментално пада на някъде къмто 15-годишно, което си е голям кеф, откъдето и да го погледнеш. Понеже попадам на предимно дълги анимета, съм си намерила забавление за дъъълго време :mrgreen:

Други любители?
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Аниме

Мнение от el pistolero »

Ами мен може да се каже че ме кефят, ама не съм следил актуални сериалчета. Нещо сюжетите им не ме впечатляват особено, но ме кефи рисуването на самата Манга. Даже преди време имах няколко пробни драсканици с такъв стил.
Навремето ми бяха препоръчали да гледам "Принцеса Мононоке" даже го бях дръпнал филмчето, но нещо не остана време да го гледам пък после се оказа че съм го изтрил. :lol:
Иначе като по-малък съм гледал разни старовремски аниме сериалчета обикновено на екшън тематика- те са някак си еднотипни всичките. Много бой, кръв и хвърчащи джигери :mrgreen:
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: Аниме

Мнение от paju4eto_Ligla »

Хихи, аз съм предимно на втория вариант(стари екшънчета с лек привкус на фентъзи)...макар че някои все още излизат и до днес. Установих обаче, че много хора не знаят, че онова, което гледат, е аниме :D
Като гледах "Акира" все още им викахме "анимационни филмчета"...децата сега учат японски заради тях :lol: :oops:
Мангите ги харесвам само като вариант за допълнение към анимето, ако ме е грабнало...предпочитам си аз цветните и движещи се картинки.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Аниме

Мнение от botan »

Днес случайно попаднах на Porkchop 'n Flatscreen! Супер забавно е и горещо го препоръчвам. :mrgreen:
Много драго ми стана, като прослушвах една от песничките и видях да се споменава нашата страна. :shock: :liubov2:
[video][/video]

ПП: Преди да пускате коментари в тази тема моля запознайте се с това що е аниме: https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0 ... 0%BC%D0%B5" onclick="window.open(this.href);return false;, че трябваше да разделям анимациите от аниметата :hihihi:
Insta: ex_hort
Публикувай отговор

Обратно към “Музика, концерти, кино, театри, купони”