Сметка за преводите - НОВА!!!

Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Сметка

Мнение от al.yank »

mucunka написа:Приятели мои,не бих желала недоверие и съмнения да застават помежду ви.Затова още утре ще открия собствена сметка и ще дам на Равик достъп до нея,за да може всичко да е открито,ясно и прозрачно.Ще бъдете постоянно информирани за постъпленията.Благодаря на всички за подкрепата.
Аз съвсем се обърках,какво значи това сега?Да внасяме или не по сметката обявена от Вили?
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Сметка

Мнение от dobis »

като ги имаш и не ти е студено , внасяй . Няма да се загубят , ще идат точно там за където са , в това съм убедена . А коя ще е сметката , на чие име , за мен лично това са подробности.
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Сметка

Мнение от rumivarna »

И аз да попитам нещо - всеки търг има определена крайна дата. Трябва да изчакаме до нея и тогава който печели внася. Нали така :daaa:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Сметка

Мнение от dobis »

По принцип да ...ама понеже не сме професионалисти с търговете , може и по- рано да се затвори от пусналия го , ако прецени, че цената скача много и няма интерес вече към китката или другото, каквото е там .
Но все пак е редно и трябва да се обяви - печели тоя и тоя , дай адрес на лични да се праща , което автоматически те отпраща и към банката.
Нека не забравяме , че идеята е не да се сдобиеш с китката , а да се помогне на човек , това че ще получиш нещо насреща , това е бонус за отношението ти към цялата тая акция. Малко е сложно и объркано , ние го правим май така да изглежда , но целта ще бъде постигната ...а това остава накрая . Всикчо друго е една забава и игра , малко тръпка и да се поразведри човек в това студено и гадно време
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2434 пъти

Re: Сметка

Мнение от Мария Николова »

dobis написа:По принцип да ...ама понеже не сме професионалисти с търговете , може и по- рано да се затвори от пусналия го , ако прецени, че цената скача много и няма интерес вече към китката или другото, каквото е там .
Но все пак е редно и трябва да се обяви - печели тоя и тоя , дай адрес на лични да се праща , което автоматически те отпраща и към банката.
Нека не забравяме , че идеята е не да се сдобиеш с китката , а да се помогне на човек , това че ще получиш нещо насреща , това е бонус за отношението ти към цялата тая акция. Малко е сложно и объркано , ние го правим май така да изглежда , но целта ще бъде постигната ...а това остава накрая . Всикчо друго е една забава и игра , малко тръпка и да се поразведри човек в това студено и гадно време
Ми...таковата... нали баш това е целта на търга - да скочи цената... Ако срока ще се променя в хода на търгааа... едно сигурно нещо имат конкурентите и се иска то да стане абсолютно и най-несигурно...
Защо, бе джанъм? :eeeh:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Сметка

Мнение от dobis »

Мичонка , мисли че от утре се стопля , това май е най-важното , иззимувахме и тая зима , иде топлото ...и после и 2012 :twisted:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2434 пъти

Re: Сметка

Мнение от Мария Николова »

dobis написа:Мичонка , мисли че от утре се стопля , това май е най-важното , иззимувахме и тая зима , иде топлото ...и после и 2012 :twisted:
Казвай, казвай, казвай!!!!! От 2012 година само два сезона ли ще имаме? :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Лято и лято? :potekoha: Или лято и Лято? :angelche:
:lol: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
vili60
Кафе с мляко
Мнения: 283
Регистриран на: Май 28, '10, 00:59

Re: Сметка

Мнение от vili60 »

Радвам се ,че муцунката днес ще открие сметка и ангажимена и отговорността ми отпада.Моля, изчакайте днес тя да посочи сметката.Не внасяйте по моята сметка.Това се прави,тъй като от страна на някои съфорумци възникнаха съмнения.И така е най-добре.На всички искам да кажа ,че търга не е задължителен за никой,който иска да помогне нека се включи.Който не иска да не го прави,но моля Ви не наранявайте и без това нараненото сърце на Муцунката с грозни писания.
А Дал на тебе ще ти кажа,че ти имаш добро сърце и си давала китки на кого ли не,в това число и на мен.Ако искаш не вземай участие в търга,не е задължителен,но моля те не я наранявай.Тя и без това се чувства неудобно.Аз лично нямам големи финансови възможности да и помогна.С 20-30лв помоща ми ще е незначителна,но всички заедно-можем.Знам ,че е криза и хората нямат възможности,но цветя имаме всички и то в излишък.Затова пуснах призива към форума .И моля Ви не опорочавайте добрата идея.
Мария ,благодаря ти ,че подкрепи идеята.
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Сметка

Мнение от dobis »

s_t_m написа:
dobis написа:Мичонка , мисли че от утре се стопля , това май е най-важното , иззимувахме и тая зима , иде топлото ...и после и 2012 :twisted:
Казвай, казвай, казвай!!!!! От 2012 година само два сезона ли ще имаме? :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Лято и лято? :potekoha: Или лято и Лято? :angelche:
:lol: :lol: :lol:


нали ни плашат , че света щял да свърши .... а ние пак нови китки зареждаме :hihihi: един казва ледников период , друг глобално затопляне ... на тия пишман учени хич не им се връзвам , нося си старите дрехи , нови не купувам, и дрънкам зъбите от студ тука 10 дена вече ...бясна съм , калпав студ :ufff:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Сметка

Мнение от ravik »

Обявявам сметката на mucunka за преводите:

IBAN BG56 BPBI 7942 4070 6001 01
BIC код BPBIBGSF
Титуляр: Вера Василева Илиева
БЪЛГАРСКА ПОЩЕНСКА БАНКА


Сменила съм я и в останалите постове. :nod:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Публикувай отговор

Обратно към “Кампания 3”