Роене (разцепване) на форуми

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
joannka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1873
Регистриран на: Сеп 30, '10, 17:24
Местоположение: Плевен

Re: Роене (разцепване) на форуми

Мнение от joannka »

ravik написа:Джони, и аз не разбирам защо си се напушил така. :D В крайна сметка и преди съм го казвала много пъти - интернетът е свободно пространство, всеки е свободен да бъде там, където му харесва, там където са приятелите му и там, където му е приятно. То и в живота е така - хора се събират и разделят, влюбват и разлюбват, лошо няма - шарен свят, хора всякакви. ;)
tzarina написа:Важното е да се спазва културата и уважението на общуване и да не се участва в интриги и плюене по ,,другия,, форум. Без значение кой е той.
:nod:
:daaa:
Изображение Изображение Изображение

ИзображениеFlowers feed the soul...
Happiness is a decision.You are as happy as you decide to be!
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Роене (разцепване) на форуми

Мнение от Blue sky »

ако нещо не го знаеш, няма и как да ти се стори странно, пък то има доста странности :mrgreen:

и да, всеки трябва да бъде там, където му е приятно, и ако някъде не намира своите приятели, настроение и ниво, то наистина е най-добре, да ги потърси и намери другаде - и за себе си и за околните
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Роене (разцепване) на форуми

Мнение от DarinaN »

какво бучиш, Джони ?
този форум си съществува отдавна .
не съм забелязала някой да е плюл по "кафето"
има потребители от кафето, има и други, които не присъстват тук
и накрая - има ли ограничения къде да се регистрираме и къде не ?
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Роене (разцепване) на форуми

Мнение от ravik »

Няма ограничения. :nod:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
dal

Re: Роене (разцепване) на форуми

Мнение от dal »

ravik написа:Няма ограничения. :nod:
ъ...как да няма ограничение , аз и за този нямам време вечи , па и нерви чат пат :mrgreen:
иначе всеки който има потребност от нова сцена и публика може да си изкопа колкото иска нови виртуални кладенци и да си кряка в тях -няма проблем
това е като с шизофренията със сто ника и самоличности -докато им запомниш легендите и прикритията то един живот минал ....
няма роене на форуми , има роене на самоличности
аз предпочитам да копам в една градина и да дращя в един форум -другото ме отегчава
а за този от теб разбрах сега , ти мани другото ми и регистрация нямам :hihihi:

знаеш ли защо хората с времето стават моногамни?!
от мързел, и от отегчение :lol:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Роене (разцепване) на форуми

Мнение от lila »

:lol: Много нерви много нещо и шум за нищо :lol:
Какво толкова стана че писах там :lol: Регистрацията ми там е 2008г, преди да има Hobbykafe. Както ми казаха, този - тоест онзи форум е умрял, пиша в празен форум в който почти никой не пише освен мен - е има още 3-4 човека, познавам ги доста отпреди да се регистрирам тук. Там също бая отдавна Hobbykafe е постнат като един много приятен форум за цветя - ето тук http://forum.flowermania-bg.com/viewtop ... afe#p43186" onclick="window.open(this.href);return false; и наистина не разбирам какви са тези нервни реакции.
Ако трябва да нашивам дневно 5-10 мнения тук, не знам, щом е такъв проблем мога и само да си чета там :hmmm:
Ако ще ме линчувате, ще си понеса и линча. То какво ли не понесох - колкото толкова.
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Роене (разцепване) на форуми

Мнение от DarinaN »

dal написа:
ravik написа:Няма ограничения. :nod:
ъ...как да няма ограничение , аз и за този нямам време вечи , па и нерви чат пат :mrgreen:
иначе всеки който има потребност от нова сцена и публика може да си изкопа колкото иска нови виртуални кладенци и да си кряка в тях -няма проблем
това е като с шизофренията със сто ника и самоличности -докато им запомниш легендите и прикритията то един живот минал ....
няма роене на форуми , има роене на самоличности
роенето на самоличности го има тук / очевадно е/
а шизофренията няма нищо общо с роенето , би трябвало да го знаеш
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Роене (разцепване) на форуми

Мнение от johnstalker »

Просто чеша самарят, за да се сети магерето. Нищо лично към никого. :gush: :tzvetentze: :D - А магарето очаква да бъде почесано.. та за това. :stiskam:

Погледнете и тук: http://flowermania-bg.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - един леко умрял и зараждащ се същевременно сайт, който е с предопределена съдба. :)

Кефеше ме на времето поговорката "На лъжата краката са къси". :ieeee: Отивам за сладУлеТ! Навън вали сладУлеТ!

Ще помоля "Онзи с морковЪт" да заключи тази тема, и да я отключи ако и когато се наложи. :D :daaa: (щото съм си забравил ключовете на пиЯното)
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Роене (разцепване) на форуми

Мнение от DarinaN »

и на тебе ще кажа , там се интересуват не само то орки и хибита
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2441 пъти

Re: Роене (разцепване) на форуми

Мнение от Мария Николова »

Джонка, хобикафето ми е моя форум. И - от дето и да погледна - моя форум се създаде в резултат на роенето на бимбаргово, бе приятел! Не обратно!
Като се казва, че въпросния форум, предизвикал настоящото ти изригване, бил съществувал още през 2007-2008 г., няма как да ти повЕрвам, че уж, е създаден ;) от "роене" на нашия форум, от наша форумна "сила на злото :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ".
Я, не ставай смешен с недомаслените си измислици, Джони! :lol: :lol: :lol:
"Шпагатенето" в един, два, или три други форума, е като гербова марка и не може да се отстрани бизследно. Истината е, че то с нищо не вреди и няма да навреди на форума ни.
Верно, че като отворя "Честито!" в бимбаргово да си избера наготово честитка и видя там имена от нашия форум, не ми е много приятно. :hmmmmmm: Друго си е всички да мислят "моногамно" като теб. ;) :lol: Да, ама не! :hihihi: Няма как да стана "еталон" за всеки от форума. :nod:
Всеки има право на свободен избор. :daaa: Не ми е хрумнало да обвинявам никого. Не съм променила отношенията си с моите приятелки, които и до сега не са престанали да пишат мнения там. :gush: :tzvetentze:

Не е хубаво да се използват фалшиви "благородни" средства за болкопричиняващи цели, не е хубаво... :snif:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Заключено

Обратно към “Технически проблеми и предложения”