Обща форумна среща на открито - София, БАН (като се стопли)

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Penkov
Виенско кафе
Мнения: 430
Регистриран на: Мар 8, '10, 09:48

Обща форумна среща на открито - София, БАН (като се стопли)

Мнение от Penkov »

Eeeeeй! Дружинатаааа! Имам едно много сериозно предложение. Сигурно някои от вас знаят за колекцията, за която отговарям аз. Голяма тъжнота ма напиня отвнутре, като я гледам как крее. То е ясно, че в БАН пари няма! :ieeee: Заплатите са ниски и затова не можем да си наемем качествен народ...
Тааааааа! :ieeee:
Помислих сииии... :ieeee:
Дали няма да се намерят банда доброволци, с които да поизвадим някоя и друга шипка, да изрежем и да обработим с хербицид? Аз си го представям, като среща на форума на открито, когато се стопли времето.
Мисля си, че ще е дори забавно. Бихме могли например, да се учим относно резитбата на цъфтящите храсти. Можем да си спретнем супер-купон със скара и изобщо с кой каквото намисли. Тоя "Дондуковъ",... е не че не ми хареса, обаче не мой да са сравни с мойта колекция. Мисля си, че би се получило много чудесно даже. Хем ще се видим, хем ще посвършим нещо полезно и благородно. За желаещите, може да се организира конкурс по щипанье! :liubov2:
:tzeluvka:
И ред други екстри!
denitsavm

Re: Среща - София

Мнение от denitsavm »

аз нямам нищо против :nod:
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Среща - София

Мнение от rumivarna »

Ей, направо ви завиждам :angelche: Много сте далекоооо, инъче и аз бих се присламчила в така предложената вакханалия от Пенков:да поизвадим някоя и друга шипка, да изрежем и да обработим с хербицид :hihihi: :lol: :ieeemyzh:
Варненцииии, ние защо не последваме примера на столичани :P
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Веско6969
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1260
Регистриран на: Юли 6, '10, 01:28
Местоположение: София

Re: Среща - София

Мнение от Веско6969 »

Penkov написа:Eeeeeй! Дружинатаааа! Имам едно много сериозно предложение. Сигурно някои от вас знаят за колекцията, за която отговарям аз. Голяма тъжнота ма напиня отвнутре, като я гледам как крее. То е ясно, че в БАН пари няма! :ieeee: Заплатите са ниски и затова не можем да си наемем качествен народ...
Тааааааа! :ieeee:
Помислих сииии... :ieeee:
Дали няма да се намерят банда доброволци, с които да поизвадим някоя и друга шипка, да изрежем и да обработим с хербицид? Аз си го представям, като среща на форума на открито, когато се стопли времето.
Мисля си, че ще е дори забавно. Бихме могли например, да се учим относно резитбата на цъфтящите храсти. Можем да си спретнем супер-купон със скара и изобщо с кой каквото намисли. Тоя "Дондуковъ",... е не че не ми хареса, обаче не мой да са сравни с мойта колекция. Мисля си, че би се получило много чудесно даже. Хем ще се видим, хем ще посвършим нещо полезно и благородно. За желаещите, може да се организира конкурс по щипанье! :liubov2:
:tzeluvka:
И ред други екстри!
Браво , много добра идея ...
я сподели и за другите екстри ... :ieeemyzh:
Луд умора нема...
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Среща - София

Мнение от nel4o »

И аз съм за :daaa: Пенков, какво ще щипете бре! Искам и аз :mrgreen:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Penkov
Виенско кафе
Мнения: 430
Регистриран на: Мар 8, '10, 09:48

Re: Среща - София

Мнение от Penkov »

Онова за щипаньето беше хипотетично... Опасно е да се организира конкурс по щипанье с омъжени участнички. Възможно е после да има пострадали. :hihihi: Обаче пък при добро желание, и с изричното ПИСМЕНО съгласие на половинките... що пък не! :ieeee: Аз го виждам тъй! Сутринта, между другото, се доближаваш нежно до мъжа си, слагаш му под носа съответния формуляр и когато те попита "Кво'й туй?", отговаряш нежно, между другото "Това е разрешение за участие в конкурс по щипанье! Аз съм се записала като №1 от участничките..." Това се прави, когато се е загледал в сутрешния блок на Нова телевизия и нежно преживя с любов поднесения му сандвич. :ieeee:
Но към другите екстри бих прибавил и малко по-подробно разглеждане на колекцията, може би и музика от радио, или някакъв любим диск. В този смисъл, чалгата е забранена. Когато дръвчетата ми слушат чалга, получават разстройство. :ieeemyzh: :angelche:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2438 пъти

Re: Среща - София

Мнение от Мария Николова »

И за другите, без половинки, :oops: пак ли остава само хипотетично? :oops: :eeeh:
:lol: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Penkov
Виенско кафе
Мнения: 430
Регистриран на: Мар 8, '10, 09:48

Re: Среща - София

Мнение от Penkov »

s_t_m написа:И за другите, без половинки, :oops: пак ли остава само хипотетично? :oops: :eeeh:
:lol: :lol: :lol:
Ма кво хипотетично, бе душа?! За другите е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! За жените конкурсът се провежда по темата "Как да си фръцкаш дупето при подхождане към мъж, ако искаш да бъде щипнато? :ieeee:
Ако не ми са прииска да та щипна - губиш!
За мъжете конкурсът включва "Как да подходиш дискретно към жена, за да я щипнеш и даже да и стане убаво! :ieeee:
БИВА ЛИ?
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Среща - София

Мнение от ravik »

Бива, що не! :lol:
Пенков, между другото, гледала съм снимки от разни английски ботанически градини, където доброволци помагат някоя събота и неделя за разни общи дейности. Например да махат отмрелите листа, да местят саксии, такива неща и съм се чудела защо нашата Ботаническа градина не организира такива инициативи и че би било страхотно. Така че и аз съм ЗА. Казвай кога и как и да го извадя на отделна тема. Даже още сега ще го извадя на отделна тема пък ти си мисли кога да дойдем. :lol:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”