Nuga Best

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Nuga Best

Мнение от Мария Николова »

dal написа:А така , Нелче-кажи им ! :D :D

иначе тоз кушет това е като столовете масажьори , т.нар седалки масажьори , вибратор масажьори /ръкохватка с ротираща топка отпред/, нам кви топчета масажьори , нещо като кантар с наръбени топчета на който стъпваш и масажира ходила и какви ли не щуротии от типа веестелешопдокторливайн многофункционаленизикомбинож+чушкопек-пиша и рева, :cry: :mrgreen: щото ги имаме да обират прах в къщи и никой ги не ползва :nod:
И у вас ли е така? :o
Значи да не мърморясвам повече на щерката, а? Подарих й най-просотото - за бедра, корем и не знам какво още. Отивам след 3 месеца - все си е толкова... "пухкава". :eeeh: Уредът скатан и опрян на стената. Три години става все там си стои и тя си е все така "пухкава". :svekurva:
Което значи и 10 пъти по-скъп и усъвършенстван уред да беше - все там (да стои) щеше. :twisted:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pk9
Kафенце
Мнения: 12
Регистриран на: Яну 11, '11, 23:57

Re: Nuga Best

Мнение от pk9 »

Здравейте,
аз съм ползвала многократно масажиращите легла на Нуга бест.Във Варна има един демонстрационен салон от 20 легла.Масажът е 40 мин. цената 1лев.Уредът се състои от 3 двойки ролки плюс 1, които се движат в протежение на гръбначния стълб-може да се регулира температурата.Към леглото има и един протектор, който може да поставиш на проблемни зони.Отделно има още няколко уреда.Има и салони със закупени 2-3 легла с по-висока цена на ползване.
Определено е добър масажа-особено на тази цена.Така се отпускаш, че можеш и да заспиш.
roselover

Re: Nuga Best

Мнение от roselover »

pk9 написа:Здравейте,
аз съм ползвала многократно масажиращите легла на Нуга бест.Във Варна има един демонстрационен салон от 20 легла.Масажът е 40 мин. цената 1лев.Уредът се състои от 3 двойки ролки плюс 1, които се движат в протежение на гръбначния стълб-може да се регулира температурата.Към леглото има и един протектор, който може да поставиш на проблемни зони.Отделно има още няколко уреда.Има и салони със закупени 2-3 легла с по-висока цена на ползване.
Определено е добър масажа-особено на тази цена.Така се отпускаш, че можеш и да заспиш.
Благодаря за отговора. И аз съм решила да ги пробвам. :daaa:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Nuga Best

Мнение от nel4o »

Твърдо се придържам към мъжките ръце относно болежките :liubov2: опитайте, струва си :hihihi: :ieeee:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Nuga Best

Мнение от al.yank »

nel4o написа:Твърдо се придържам към мъжките ръце относно болежките :liubov2: опитайте, струва си :hihihi: :ieeee:
:daaa: :ieeee:
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
konsult
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Апр 21, '13, 18:34

Nuga Best мнения,впечатления,въпроси

Мнение от konsult »

Здравейте,пускам нова тема по този въпрос,защото има много хора,които са посещавали или посещават салони на Нуга бест,но имат много въпроси относно действието на масажното легло и оборудването като цяло,но няма кой да попитат.Консултант съм в Нуга бест и отворих темата,за да отговарям на въпроси,свързани с Нуга бест,очаквам мнения или впечатления.Виждам,че много глупости се пишат от хора,които не са запознати,а оборудването дава чудесни резултати,когато се използва правилно.Темата може да бъде полезна и интересна за всеки,който иска да се погрижи за здравето си.
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Nuga Best мнения,впечатления,въпроси

Мнение от libra »

Нали виждате ,че няма никакви реклами на сайта,защо решихте ,че искаме да ни консултирате?
konsult
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Апр 21, '13, 18:34

Re: Nuga Best мнения,впечатления,въпроси

Мнение от konsult »

Нямам за цел да рекламирам каквото и да било.Опитвам се да бъда полезен на хората,които се интересуват от това,което прави Нуга бест,защото ме е яд,че масово хората биват подлагани на какви ли не медикаментозни лечения без резултат,а плащат пари за това.Това прави нашата европейска медицина за съжаление.А човек е създаден да се самовъзстановява.Даже народната ни медицина дава много по-добри резултати.Ако сте доволни от нашта медицина добре,продължавайте...
skamandar
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Юли 3, '13, 21:33

Re: Nuga Best мнения,впечатления,въпроси

Мнение от skamandar »

Здравейте,

Искам да попитам кой продукт на нуга бест бихте препоръчал при остеопороза със счупен L1 прешлен (точно на кръста)?
Страх ме е да се подлагаме на масажи при това полжение.
Колана Miracle 1, дали би имал добро въздействие? Поне не се упражнява натиск...

Поздрави
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”