помощ

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
ani12345
Kафенце
Мнения: 1
Регистриран на: Яну 14, '11, 22:37

помощ

Мнение от ani12345 »

Дъщеричката ми се оплаква че я наболява едната гърдичка, около зърното. Каточели има малко и оток там, тя е на 9 годинки.Ненапипвам възпалени лимфни възли. Някой имали идея - какво може да е?
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: помощ

Мнение от Titi »

ani12345 написа:Дъщеричката ми се оплаква че я наболява едната гърдичка, около зърното. Каточели има малко и оток там, тя е на 9 годинки.Ненапипвам възпалени лимфни възли. Някой имали идея - какво може да е?
Знам, че ще прозвуча много грубо, но в случая няма да се сдържа да попитам - наред ли си, бе жена? Наистина ли смяташ, че здравословен проблем на детето ти, какъвто и да е той, може да бъде решен с писане по форуми, от хора, които нито познаваш, нито виждаш, нито си чувала за тях, вместо да се посъветваш ако не със специалист, то поне най-малко с личния лекар :hmmm: :o
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1131
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 11 пъти
Получил благодарност: 23 пъти

Re: помощ

Мнение от steffi1 »

И аз първо на тази тема попаднах и щях да кажа същото.... :ufff: :shock: :svekurva:
dool
Kафенце
Мнения: 16
Регистриран на: Окт 1, '11, 17:30

Re: помощ

Мнение от dool »

Мисля, че това е нормална реакция, когато момиченцата влизат в пубертета. При напипване под едното зърно /по принцип лявото/ сякаш има малка бучица, като се пипа се втвърдява. След това започва да расте и другата гърда. Но консултацията с лекар е задължителна, когато се касае за здравето на децата
Аватар
bibi
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1886
Регистриран на: Юли 13, '11, 15:49
Местоположение: Левски

Re: помощ

Мнение от bibi »

Откриха на малкия ми син трета сливица от която му се намали слуха.Ходихме при лекар УНГ и започнахме лечение,но съм много притеснена дали ще се възстанови слуха му.Някой имал ли е подобен проблем?Много съм притеснена :snif:
libra
Наркоман
Мнения: 11643
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 63 пъти

Re: помощ

Мнение от libra »

Консултирай се с по-вече специалисти с голям опит.Например,такива които работят в болници и лекуват по-заплетени случаи.
Гюлчето водеше нейното момченце в ИСУЛ,попитай я на лични. :stiskam:
марианна
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1861
Регистриран на: Юни 6, '13, 10:07
Местоположение: Самоков

Re: помощ

Мнение от марианна »

Слуха се възстановява:) :daaa:
Най вероятно,вече са ви поставили специални тръбички?
Аз препоръчвам и др.Улевинов УНГ
След 2 годишно ходене по мъките,къде ли не,най накрая се разбра проблема:)
Аватар
bibi
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1886
Регистриран на: Юли 13, '11, 15:49
Местоположение: Левски

Re: помощ

Мнение от bibi »

Мариана,знаеш ли как добре ми подейства твоят отговор.Още не са ни поставили тръбички,защото проблема е от съвсем скоро,но утре ще го водя на още един доктор УНГ да чуя още едно мнение.Какви са тези тръбички?Детето е на 5год и не е ли малко за такива интервенции?
Аватар
tsany
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1412
Регистриран на: Яну 3, '11, 15:59
Местоположение: София

Re: помощ

Мнение от tsany »

Аз моя син го водя в исул при д-р Али Кемал. От всичкид-ри наи-доволна съм от него.
ИРИСИ 2017
http://tzany.snimka.bg/advertising/2017.949279" onclick="window.open(this.href);return false;
марианна
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1861
Регистриран на: Юни 6, '13, 10:07
Местоположение: Самоков

Re: помощ

Мнение от марианна »

bibi написа:Мариана,знаеш ли как добре ми подейства твоят отговор.Още не са ни поставили тръбички,защото проблема е от съвсем скоро,но утре ще го водя на още един доктор УНГ да чуя още едно мнение.Какви са тези тръбички?Детето е на 5год и не е ли малко за такива интервенции?
Много е дълго за обяснение:)
Тези тръбички са временни,докато отшуми проблема,през тях изтича насъбралата се течност,но пък може и да не стигнете до там,може само да е уголемена сливицата и да притиска слуховия апарат:)
Стискам палци всичко да мине леко :stiskam:
Аз съм го преживяла и знам какво е,макар да се оказа друг проблема:)
Улевинов е голям враг на ваденото на 3 сливица!!!!
Вади само в краен случай.
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”