Новият терен

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
denitsavm

Re: Новият терен

Мнение от denitsavm »

Мария, аз чакам продължението - много ми харесва разказа в картинки :nod:

За снимките - 1. ако ги качваш с някоя система за снимки, /а не си ги постваш от Пикасата директно/, явно проблема е в сървъра на използваната система. 2. Ако си ги качваш от твоя компютър на он-лайн Пикасата и оттам тук - не би трябвало да има проблеми :hmmm: , но ако има то проблема е в системата на пикасата, през която минават снимките. 3. Последен вариант - да си ги качила в една папка, после в твоя компютър да си ги преместила на друго място/папка/ и сега да не може да се възстанови връзката
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31691
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1037 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Благодаря ти, Дени! :gush: Твоята точка 2. :daaa:
Обаче в съчетание с твоята т. 3... :x :snif:
Като се препълни със снимки Пикасата ми, започва да се прави на ударена - уж има грешка в профила и не иска да ги качва в уеб-Пикасата. :twisted: Като изтрия малко снимки, се съгласява да ги качи. Точно това се случи и с албума в който събирам снимките "нов терен". И когато ги качи, не разпозна новите снимки, с които да допълни уеб-албума. А взе, че качи още веднъж целия албум. :svekurva: В този случай прозореца "Управление на качването" е с неактивирана лентичка, която показва какъв % от обема на уеб-Пикасата е запълнен. (В момента това при мен е 6% и нямам проблем с уеб Пикасата.) Тогава от двата еднакви уеб-албума изтрих стария албум и оставих новия с допълнените нови снимки.

И сама стигам до извода, че трябва драстично да изтрия много албуми и папки от Пикасата, за да я накарам да си събере акъла и да работи като швейцарски часовник. :lol: Ами като съм същински Плюшкин... :ufff:
Ще се трият албуми и то веднага, видя се тя... :cry:

Мисля, че хиксчетата няма да се махнат сами. А с тях е такава досада. Не мога да ги изтрия, за да постна снимките отново на местата им в темата... Но то ще стане като се развали времето и не е за работа в двора. :mrgreen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31691
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1037 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на Равик, че възстанови всяка снимка на мястото й!!! Гууууууш! :gush:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Новият терен

Мнение от orkud »

ЕЕЕЕ, друга работа е сега. Работи, че ще те вземам напролет у нас като организатор :liubov2: Таман човек като теб ми трябва :gush:
Като гледам обема от работа и времето за което го свърши :o
denitsavm

Re: Новият терен

Мнение от denitsavm »

Разгледах и изчетох всичко отново :dovolen: , голямо удоволствие е :nod:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Новият терен

Мнение от lila »

Мери, ако решиш да сложиш плашило, може ли да е русо - ще дам юрнек и чеиз :D
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31691
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1037 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

lila написа:Мери, ако решиш да сложиш плашило, може ли да е русо - ще дам юрнек и чеиз :D
Съжалявам, скъпа, ама не! Имаме си номинирано плашило "натююююр". :ieeee: И метла! ;)
Хем ще полива китките, хем ще плеви тревата, хем ще въздейства като задължителен кичозен "градински атрибут". Като се зададе публика, ще подхвръкне върху метлата в центъра на специално кръгче морава и ще стои като жива статуя. Моравата ще е също кичозна - изкуствена, имитация. :sgiggle:
Като погледна сутрин в огледалото, супер плашило! :sclap: Само капелата липсва - от онез, с висооокото изшилено нагоре дъно, но ще се справим! :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
AlexaS
Виенско кафе
Мнения: 365
Регистриран на: Ное 26, '09, 22:50

Re: Новият терен

Мнение от AlexaS »

Мери, много хубавко се получава, като се има предвид и че процеса продължава. На един дъх разгледах снимките и увлекателното им надписване. Пък как ли разказваш приказки :hmmm: :nod: !?


На теб ли бях обещала преди време да се включа в копането с голямата мотика? Виждам, че са ме отменили тъмните ми братчета ;) . Евала им... под строгия надзор са се справили добре. С интерес ще следя развитието на дворчето...
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Новият терен

Мнение от Titi »

Чак днес открих тази тема и се плеснах по челото! Можех изобщо даже да я пропусна, голям съм заплес. Мария, евала за това, дето си постигнала до тук и дето продължаваш да правиш :shandshake: Впечатляващо! Толкова се изкефих, че няма накъде повече. Давай още снимки :dovolen:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Новият терен

Мнение от verji »

Страхотно! Браво на Мария и нейните помощници! :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”