Новият терен

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1355 пъти

Re: Новият терен

Мнение от ljuboznatelna »

Голяма си скица! :) Ама защо чак след празниците ще ни показваш чашките, да изгаряме от нетърпение ли? :D
Моето мило гостенче от Италия си дойде за празника, с нетърпение чака сармичките :) Там не тачат традициите колкото тук. И общо взето не умеят да се веселят като нас. Нищо, че си имат хубави нещица :D
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Защото нося фотоапарата си, в работно време, в ателието и моето момиче вади фотките от фотото. Праща ми ги на ЛС. От там увеличавам всяка фотка и я показвам.
Това ми е повод да излеза между хора

Тя има малко момиченце на 4-5 години. От панаира взех някоя малка играчка за жълти стотинки, за да не притеснявам никого, че съм се охарчила.
Сега срещу коледа от една сергия намерих едно издължено валчесто камъче за няма и два лева. На него е щрихирано с червено джуджунце с червена шапка от прежда на пюскюл.
Мамиченцето беше при мама и ми идеше да скачам от щастие, като видях радостта на детето!!! :sheart: :worship:

Като чета до 4 ч., се събуждам към 2 и нещо след обед. Отказах се от кафето толкова късно.
Но към 3 и нещо реших да си дозирам мъъъничко кафе, колкото за италианската чашка.. Щеше да прелее една чаена лъжича, затова спрях на 3 мм. под ръба и 2 чаени ръжички ги сипах в голямата чаша.

Ще продължааавам с кафетооо
до последния си земен чааас!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Днес получих новогодишни колети от две скъпи форумни другарчета.
Още не съм им благодарила на ЛС, но не мога да се сдържа и ще ви кажа какво е общото.
Таткото на едното другарчета ми праща литър от своята ракия.
Второто другарче ми праща литър и половина тъмно червено вино.
Общото е, че двете другарчета ме имат за пиянде! :hypo:

Ракия много рядко си наливам на дъното на 50-грамова чашка и я разреждам с вода до горе. И това го ближа 2-3 часа, докато чета книга.
От едната миналогодишна бутилка ракия, пак от същото другарче, вече липсват почти 100 грама, :lol: а втората - със залепена бележка да се отвори на втория от четирите ми имени дни - си стои неразпечатана. :hihihi:

Но истината е, че е важно желанието да се зарадвам на вниманието!
Благодаря ви, мили момичета да вниманието! :sbear: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Чета само седнала. По цели часове. От което краката ми се надуват и чак кожата им сърби. За тях е радост всеки повод да ги разходя. Особено до Еконт! :wooow2: :wooow2: :wooow2:
Но не мога да мръдна от къщи, цигари не мога да ида да си купя, когато есемеса ме известява, че куриерът ще достави на адреса ми пратка. Даже в тоалетната влизам с телефона, ако куриерът ми позвъни. :svekurva:
Мразя тази ситуация, мразя я! :twisted:
Сега отивам в Еконт да пратя две пратки и даже няма да си взема бабешкия телефон-
Хич не ме интересува куриера, грешката не е моя.
Навън топли пролетно слънце. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Било толкова лесно! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Ама кой да е знаел.
Добре, че питам, като не знам и моето момче от офиса ми каза решението.
Преписвам си от есемеса на ХН телефона на куриера на Еконт и отговорям: "Оставете пратката в офиса, ще я взема от там"
Днес ме е търсил в 6 часа сутринта, представете си! :chchaa:
Ники2 ми звъни в 13:30 и пита "Събудих ли те? А, казвам, вече има 2-3 минути откакто съм станала. :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6021
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2083 пъти
Получил благодарност: 1198 пъти

Re: Новият терен

Мнение от alys »

Мерко, в четвъртък би трябвало да имаш повод за разходка. :tzeluvka: Повече не казвам. :liubov2: :slips: :sbear:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Два дена не разбирах какво ми е. :hypo:
Купих от аптеката цяла опаковка пакетчета със сухи кърпички и ги свърших. Гаааадна хрема! :svekurva: И още по-гадна кашлица! Два дена не бях в състояние да дръпна дим от цигарата, без да ме тръшне гадната кашлица. Изхвърлях от пепелника само запалени и веднага загасени цигари.
Беше толкова гадна, че на никого не я пожелавам.
Естествено, не вдигам температура, като здрава баба, поради което и не държа термометър.
На третия ден ме заболя главата и вече разбрах - здравата баба се е разболяла. Грипясала е. :daaa:
Но как ще се заразя, като никъде не ходя? Човек не може да се зарази през монитора, защото общувам само чрез форума.
Като ми омръзна да ме боли главата, глътнах един аналгин. Не може от него да е започноло намаляването на мъчителните кашлици, да намали хремата. Сигурно и без него щяха да се свърщи с тях.
Но - очаквано - хапчето спря напълно главоболието! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
jesi
Кана кафе
Мнения: 533
Регистриран на: Мар 12, '10, 17:02
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Новият терен

Мнение от jesi »

Мерко, аз съм така... Кашлям като магаре и хрема и главоболие... Но не за това пиша, днес докато се излежавам и се ровя в интернет намерих нещо което ми хареса.
Пожеланието на деня било"бъди упорит като кашлица и трудолюбив като течаш нос" "" 😂🤣🤣🤣🤣
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

:srofl: :srofl: :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1355 пъти

Re: Новият терен

Мнение от ljuboznatelna »

Бързо оздравяване!
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”