Новият терен

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
dal

Re: Новият терен

Мнение от dal »

Мимче, като ти гледам градината и тупка сърчицето
Много красиво ще стане
Започвай да мислиш за мястото бира скара -толкоз хубост трябва да се зачете с едно място от пусия да снимаш , гледаш , и като кацне някой у вас-и гостите да прибереш на двора при красивото ... , ам колибката замени също може там да таковата... :mrgreen: :liubov:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2438 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

dal написа:Мимче, като ти гледам градината и тупка сърчицето
Много красиво ще стане
Започвай да мислиш за мястото бира скара -толкоз хубост трябва да се зачете с едно място от пусия да снимаш , гледаш , и като кацне някой у вас-и гостите да прибереш на двора при красивото ... , ам колибката замени също може там да таковата... :mrgreen: :liubov:
Кучешката? Когато/ако дойдеш, да има кучешка колибка да преспиш? Ще я има. :daaa: На сянка под чадъра. Слънцето като се мести, местим и колибката, да ти е все на сянка. :lol: :lol: :lol:
:stongue:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2438 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

далеум-ът вече е готов!

Изображение

Изображение

Изображение


Яяяяя! :o Къде са ми избягали картинките от стр. 1.... :snif: Дано да е само на моя комп... Как е при вас, момичета, виждат ли се?
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Новият терен

Мнение от calico »

Мери, чете се идеално :tzvetentze:

възхищавам се на хъса ти и на това което правиш. :tzvetentze: Аз помня двора как изглеждаше, виждам го и сега. Изумително е, като знам и за колко кратко време преобрази всичко. :tzvetoman:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5149
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 229 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Новият терен

Мнение от mileni »

Напролет ,ще е прекрасон.Има да се лепим за монитора :D :tzvetentze:
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Debi
Баш кафе майстор
Мнения: 2074
Регистриран на: Ное 28, '09, 09:53

Re: Новият терен

Мнение от Debi »

При мен не се виждат снимките, с хиксчета са.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2438 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Debi написа:При мен не се виждат снимките, с хиксчета са.
Деби, и при мен само хиксчета от вчера. А до онзи ден се виждаха снимките... :hmmm: Надявах се да е от моя комп... Така напролет ми се изтриха снимки на лалета, 2 седмици, след като ги бях качила в темата...Почвам да се чудя дали някой не се радва, че може да замества снимки с хиксчета. Евалла! Може! :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
iana_hk
Кафевар/ка/
Мнения: 924
Регистриран на: Авг 26, '10, 22:00
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 51 пъти

Re: Новият терен

Мнение от iana_hk »

И аз не ги виждам.
"Ако искате да живеете дълго, започнете да живеете с кеф!"
д-р Мишел Саймс
Аватар
detelina72
Виенско кафе
Мнения: 328
Регистриран на: Сеп 11, '10, 22:08
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Новият терен

Мнение от detelina72 »

Да не би да са много големи за това да има проблем с визуализацията. Пробвай да ги качиш с намален размер.
Ако мислиш, че всички са срещу теб, поогледай се… може да караш в насрещното.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2438 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

detelina72 написа:Да не би да са много големи за това да има проблем с визуализацията. Пробвай да ги качиш с намален размер.
Благодаря ти, Детелина! :dovolen: Ако размерът е причината, трябва и на тази страница да са с хиксчета. Същият размер са всичките снимки и от 11, от 12, от 13 и 15 ноември. Не мога да го променя. Или мъничка, или голяма мога да поставя. И "бисквитките" не пипам...

Така стана и със снимките на лилиуми на няколко страници. Мислех, че бяха снимки на лалета, но сега проверих и видях, че беше на лилиумите. Виждаха се лилумите нормално и след няколко седмици Блу ги видяла с хиксчета.

http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... 5&start=45" onclick="window.open(this.href);return false;

А сега ще повторя последната изтрита снимка от тази тема - голяма и предпоследната мъничка.

Изображение

Изображение

За сега и двете се виждат. До кога ли?
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”