Новият терен

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Новият терен

Мнение от orkud »

Прочетох отново всичко и пак разгледах снимките. Действа ми страшно релаксиращо. Мария, успя да ме убедиш колко е хубаво да се правят снимки в процеса на работа. Вижда се колко труд, въображение и упоритост са вложени във всеки един момент - от идеята до завършването :tzvetentze: Чакаме да видим всичко с цвят...... и да не забравиш почерпката под чадъра :ieeee:
Аватар
tzarina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1560
Регистриран на: Май 18, '10, 13:32
Местоположение: София

Re: Новият терен

Мнение от tzarina »

Леле-мале, Мария, ама това си е колосален труд направо :nod: Направо шапка ти свалям и за идеите, и за ентусиазма и за мерака да ги осъществяваш тези неща :stiskam: .
http://tzarina.snimka.bg/flowers/gradina-2011.570684.23098397" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/Chervenokosaveshticashastliva#!/Chervenokosaveshticashastliva" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Свърши тежката, или специална работа, по време на която контролирах и правех фотки. Сега са работи, чийто резултат е или мижав, или трябва да се чака пролетта. Днес имах екшън изпълнения, ;) но няма кой да ме фотне. :D Нагоре-надолу по стълбичката. Маймунясвах! :lol: Вързвах горе на железата стоманени въженца, по които да се катерят клематисите. Край оградата и до половината на старата стена са готови. Подготвих за последните клематиси талпите, върху които "стъпва" стълбичката. Изпробвах колко далеч от стеблата на клематисите трябва да сложа долните железни пръти. Утре ще довърша вързването горе въжетата и ще ги опъна долу. Като прибера талпите, ще садя около клематисите луковици на пролетноцъфтящи (без лалета ;) ) и аквилегии, да засенчват корените. Като приключа утре, ще фотна да видите. :dovolen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
fidanka
Kафенце
Мнения: 14
Регистриран на: Ное 10, '10, 23:38
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Новият терен

Мнение от fidanka »

:sooo: Градина - мечта! :sclap: :sclap: :sclap:
http://www.facebook.com/album.php?aid=1 ... 1007967997" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... 1007967997" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

fidanka написа::sooo: Градина - мечта! :sclap: :sclap: :sclap:
Все още е само мечта, Фиданче. До сега беше все "има цветя, няма градина" и ще опитам да поправя. Но няма да допусна да стане обратно. :twisted: :lol:

Благодаря и на другите момичета, които поощряват усилията ми с одобрението си! :gush: :liubov: :tzvetentze:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 353 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Di_Va »

Изчетох темата два пъти и наистина е възхитителен пример за перфектна организация, невероятно е това да се постигне за толкова кратък срок, поздравления! Но май картината е била готова виртуално - в главата, за да се осъществи толкова бързо?
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Само пет въженца останаха да вържа долу, но от дъжда кална боза се стича от ръцете ми - предадох се и се прибрах. Върнах фотото без днешна снимка и показвам фотките до вчера.
Калико, смених и шрифта. Така как е?

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Снежи
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Дек 3, '09, 10:20
Местоположение: Wuppertal, Germany

Re: Новият терен

Мнение от Снежи »

Мерито,накара ме да се опуля бе :shock: :shock: :shock:
Шапка ти свалям ,ей ,луда главо !!! :liubov2: :liubov2: :gush: :tzvetoman:
Прави така, че всеки, който дойде при теб, когато си тръгва да се чувства по-добре и да е по-щастлив. Ако твърде много съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.http://picasaweb.google.com/home" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Снежи, докато приключа с качването на снимките, гърба на фартикето ми беше изсъхнал. Върнах се и довърших долните връзки на последните пет въженца. Докато се виждаше, прехвърлих 4 клематиса от досегашните опори на въженцата им. Това е следащата операция. Но може би ще се наложи да я оставя за по-късно. Даже и напролет може. Местенето на китки и мушкане на зюмбюли, нарциси и луковични ириси, обаче, трябва да свърша преди земята да е замръзнала. :eeeh:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
nadetoabromova
Кана кафе
Мнения: 666
Регистриран на: Ное 27, '09, 05:38

Re: Новият терен

Мнение от nadetoabromova »

Мери ти си страхотна възхищавам ти се :liubov: , аз не бих могла и толкова ме е срам :oops: :oops: :oops:
http://picasaweb.google.bg/nadetoabromova" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”