Лечение с вода и сол

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Лечение с вода и сол

Мнение от DarinaN »

аз използвам такава http://www.google.bg/url?sa=t&source=we ... mNNJyr7INw" onclick="window.open(this.href);return false; сол
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Лечение с вода и сол

Мнение от calico »

NO CARRIER написа:Купете си и един апарат за измерване на кръвното.

имам.
аз съм хипертоник и с лекарства за кръвно. Откакто пия солената вода, кръвното ми спадна и намалих хапчетата.
В книгата е добре обяснено защо става така


Благодаря ти Грийни за сайта. писах им, да видим дали пращат с куриер, щото нямат такава опция на сайта.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Лечение с вода и сол

Мнение от Мириам »

Нашето семейство пи известно време солена вода-аз имам често мигрена и пристъпите ми намаляха.Освен това ми е по-ведро като, че ли.
Тези дни пак ще пробвам-припомних си
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Лечение с вода и сол

Мнение от calico »

Мириам написа:Нашето семейство пи известно време солена вода-аз имам често мигрена и пристъпите ми намаляха.Освен това ми е по-ведро като, че ли.
Тези дни пак ще пробвам-припомних си
и аз я бях зарязала доста време, макар че цяла година пих солена вода. и сега пак я подкарвам, харесва ми даже повече от обикновената.
и права си че някак ми е по-ведро :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Лечение с вода и сол

Мнение от Titi »

Аз си я пия от край време. А ведростта и със солена вода, и без нея, все си я имам :dovolen:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Лечение с вода и сол

Мнение от Мириам »

Ами,и аз я почвам от утре.По-ведро ми е на мен и някак по не се изморявам.
И освен това наистина е по-вкусна,по се пие някакси,иначе другата при мен не върви.
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Лечение с вода и сол

Мнение от Мириам »

Прочетох статията в началото,от Калико и на няколко места пише да се пие по схема-интересува ме вие как я пиете.Защото ние преди си я пиехме по всяко време,държахме водите до нас и отвреме-навреме пием.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Лечение с вода и сол

Мнение от calico »

никога не съм я пила по схема, просто имам едно шишенце малко, от 300 гр., като го изпия пълня ново, слагам сол и така... даже и не броя колко шишета са на ден, като ми се пие -и пия , и това е
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Лечение с вода и сол

Мнение от Мириам »

И ние така,Калико,но пък пише в статията по схема да се пие,как беше-2 чаши половин час преди закуска+1 чаша 2,2 1/2ч.след това,
1 чаша преди обяд+1 чаша 2,2 1/2 ч.след това
1чаша преди вечеря+1 чаша 2,2 1/2 след това
Аз така ще се объркам +това не закусвам,трябва преди кафето,ами сега!?Да не би да е важно!? :eeeh:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Лечение с вода и сол

Мнение от Titi »

calico написа:никога не съм я пила по схема, просто имам едно шишенце малко, от 300 гр., като го изпия пълня ново, слагам сол и така... даже и не броя колко шишета са на ден, като ми се пие -и пия , и това е
И аз така.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”