Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеждане

Публикувай отговор
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1131
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 11 пъти
Получил благодарност: 22 пъти

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от steffi1 »

johnstalker написа:Някой твърдеше ли, че Silver Memories не можел да се вкоренява? :D Погледнете датата на чашката, тогава е заложен. Днес го преместих в почва.

Изображение

Ем , Джони , :lol: то дет` се вика ти още не си го заложил , пък той се вкоренил..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Ама и ти много напред във времето се развиваш - туй бъдещето за нищо го нямаш.... :hihihi: :hihihi:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от johnstalker »

8 февруари, 2011 ;) Едва ли съм толкова прост, нали?
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1131
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 11 пъти
Получил благодарност: 22 пъти

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от steffi1 »

Ем аз виждам 02.08.2011 , което така написано се чете като втори август 2011 .....
Не че нещо ,ама винаги се пише ДАТА - МЕСЕЦ - ГОДИНА ..... Поне най-широко разпространеното и употребяваното е така.... или пък поне месеца е с римска цифра , ако не се упомене дата....
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от johnstalker »

steffi1 написа:Ем аз виждам 02.08.2011 , което така написано се чете като втори август 2011 .....
Не че нещо ,ама винаги се пише ДАТА - МЕСЕЦ - ГОДИНА ..... Поне най-широко разпространеното и употребяваното е така....
:) Форматът на изписване на датата, едва ли ще промени резултатите. :) Вече ще си надписвам етикетите по системата ДАТА - МЕСЕЦ - ГОДИНА по кофичките с резниците, само заради теб! :D Ще си препрограмирам и камерата, да записва снимките не в ГОДИНА - МЕСЕЦ - ДАТА , а по указания от теб начин, за да не стигаме до подобни цуг-цванг ситуации :) :D
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1131
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 11 пъти
Получил благодарност: 22 пъти

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от steffi1 »

johnstalker написа:
steffi1 написа:Ем аз виждам 02.08.2011 , което така написано се чете като втори август 2011 .....
Не че нещо ,ама винаги се пише ДАТА - МЕСЕЦ - ГОДИНА ..... Поне най-широко разпространеното и употребяваното е така....
:) Форматът на изписване на датата, едва ли ще промени резултатите. :) Вече ще си надписвам етикетите по системата ДАТА - МЕСЕЦ - ГОДИНА по кофичките с резниците, само заради теб! :D Ще си препрограмирам и камерата, да записва снимките не в ГОДИНА - МЕСЕЦ - ДАТА , а по указания от теб начин, за да не стигаме до подобни цуг-цванг ситуации :) :D
Ако беше ГОДИНА - МЕСЕЦ - ДАТА , пак щеше да е ясно. Не се сърди , обаче така подредено , като горе на твоята снимка , на когото и да го покажеш , ще ти каже и помисли това ,което и аз ти казах. Много странна подредба си си определил сам за себе си.
Надписвай си кофичките както ти харесва - може и на японски , щом ти харесва. ;)
А не е необходимо да си пренастройваш и препрограмираш камерата и апарата заради мен - те машинките си ги умеят тези неща.
Ама и те не разменят мястото на датата и месеца.... :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от ptiholov »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от johnstalker »

Не мога да отрека, че си наблюдателна! Печелиш мойте адмирации! Дали случайно съм акцентирал върху датата, а? ;)
А сега е време да кажеш и нещо по темата извън формата за датата.. ;)
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от al.yank »

Честно,и аз го разчетох като 2-ри август и даже на обърнах внимание на годината :mrgreen:
После се чудех,"брей,близо година.ама ей на,хванал се е " :daaa:
по темата,евала за търпението и хъса да експериментираш!
та,ако някога се сдобия с хот паприка,ще ти я метна да ми я вкорениш :ieeee:
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1131
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 11 пъти
Получил благодарност: 22 пъти

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от steffi1 »

Ами по темата мога да кажа ,че изхождайки от така цитираният от теб метод и похват на изписване - около август месец , моите отрочета вече ще съм ги цъфнала , имайки се предвид , че съм ги получила резниците на 15 ./петнадесети/. 03./ МАРТ/.2011г. и на 23 /двадесет и трети/.03./МАРТ/. 2011 г.
Ходих да си проверя и сверя датите в хронологията на скайпа. :oops:

А иначе перлит и аз употребявам - за вкореняване на червен бабешки хибискус или т.нар. подложки. Предимно за това го ползвам. Дати не им пиша - чакам ги да станат около 1см дебели и леко вдървесени :nod: , и после ги запознавам с бъдещето им ;)
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Хибискус на собствен корен. Сортове. Вкореняване. Отглеж

Мнение от johnstalker »

steffi1 написа:Ами по темата мога да кажа ,че изхождайки от така цитираният от теб метод и похват на изписване - около август месец , моите отрочета вече ще съм ги цъфнала , имайки се предвид , че съм ги получила резниците на 15 ./петнадесети/. 03./ МАРТ/.2011г. и на 23 /двадесет и трети/.03./МАРТ/. 2011 г.
Ходих да си проверя и сверя датите в хронологията на скайпа. :oops:

А иначе перлит и аз употребявам - за вкореняване на червен бабешки хибискус или т.нар. подложки. Предимно за това го ползвам. Дати не им пиша - чакам ги да станат около 1см дебели и леко вдървесени :nod: , и после ги запознавам с бъдещето им ;)
Ето какво се получава когато се самоиронизираш публично, както направих аз със датата. Винаги ще се намери някой, който да се върже! :sclap: :srofl:
Стефи, ти нямаш спиране направо! Да не те е погнала критическата? :hihihi:
Публикувай отговор

Обратно към “Хибискуси”