Честито - НЕ ПУШАААААААА

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
марианна
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1861
Регистриран на: Юни 6, '13, 10:07
Местоположение: Самоков

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от марианна »

dal написа:Честно казано , малко се притеснявам за вас
намирам ви в някакви теми - не пуша не пия не еба ....лимец , молец , вагърец ....тревожно ми е

Никога не съм виждала весел и жизнен човек от тези , дето насила са се вкарали в някакви режими на изкуствено дишане - било диети , било душевни белини , било други стерилни начинания...
дано бъда правилно разбрана , за мен това започва да кънти на кухо и фалшиво и показва , че някъде някой е омотал балансите волю/неволю :snif:
:daaa: :lol: :lol: :lol:
Ох dal,вчера бях решила да отказвам цигарите,заради един дядо :lol: :lol:
Вървя си аз по улицата,след работа,запалила съм си цигара и гледам някакъв дядо тича по мене :lol:
И като ме почна...накрая завърши с това,че съм много глоджава и не трябва да пуша,фръцна се и си тръгна :lol:
И отидох и си купих 2 кутии цигари :lol: :lol:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от Noel »

dal написа:Честно казано , малко се притеснявам за вас
намирам ви в някакви теми - не пуша не пия не еба ....лимец , молец , вагърец ....тревожно ми е

Никога не съм виждала весел и жизнен човек от тези , дето насила са се вкарали в някакви режими на изкуствено дишане - било диети , било душевни белини , било други стерилни начинания...
дано бъда правилно разбрана , за мен това започва да кънти на кухо и фалшиво и показва , че някъде някой е омотал балансите волю/неволю :snif:
:lol: :lol: :lol:
Дал,пусни една тема като тази за Троян..идеме...и гледай тогава как ще се накачурим :hihihi:
Или смени мястото на срещата :o
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
dal

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от dal »

абе не ви карам зорлем да пушите , нито подстрекавам да ядете филии с мас и да вдигате холестеролите , ама си има човешки ритуали , дето кефят и сбират хората -
кафенце с някоя цигарка - кофеин канцероген пушъците опасни за вашите здрове !
тънка сланинка пиперосана с греяна ракийка зимата- холестерол , склерози , цирози от ракията !
некой фреш с пет хапки баклава - боядисани портокали отровно и кръвна захар и дебелеене !
биричка студена със сафрид / картофки със сирене малко - подагра , дебелеене от бирата + пърженото вредно до умиране и мазно


и т.н.
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от Noel »

dal написа:абе не ви карам зорлем да пушите , нито подстрекавам да ядете филии с мас и да вдигате холестеролите , ама си има човешки ритуали , дето кефят и сбират хората -
кафенце с някоя цигарка - кофеин канцероген пушъците опасни за вашите здрове !
тънка сланинка пиперосана с греяна ракийка зимата- холестерол , склерози , цирози от ракията !
некой фреш с пет хапки баклава - боядисани портокали отровно и кръвна захар и дебелеене !
биричка студена със сафрид / картофки със сирене малко - подагра , дебелеене от бирата + пърженото вредно до умиране и мазно


и т.н.
Знаех си,че пак манджите ще подхванеш... :ufff: :ufff: :ufff:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
марианна
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1861
Регистриран на: Юни 6, '13, 10:07
Местоположение: Самоков

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от марианна »

Хайде стига би главата:)Още малко остана :stiskam:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от Titi »

Чудех се, аз дето не пуша, що все отварям тази тема да ви чета, ама то си имало причина все пак - прочетох за хомеопатичния лек на Либра и билковия на Марианна.
Това е полезна, много полезна информация и предлагам да отворите нова тема за билколечение/хомеопатия и там да сложите рецептите и лекарствата, че тук ще се затрият в тази тема и след време като потрябват, няма да знаем къде да ги търсим
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Зари
Баш кафе майстор
Мнения: 2031
Регистриран на: Апр 11, '10, 13:25
Местоположение: Хасковлийка от София
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 1 път

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от Зари »

А аз днес правя точно 4 години непушене. :ieeee:
Това не значи, че не ми се пуши, но поне по-малко със всяка следваща година.
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от libra »

За подкрепа на отказващия цигарите:Шуслерова сол номер 7-по 1 таблетка под езика при желание за цигара.
Не съм го пробвала,но тези соли се продават вече 130 години .
марианна
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1861
Регистриран на: Юни 6, '13, 10:07
Местоположение: Самоков

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от марианна »

Либре ,дай да направим тема за хомеопатията :daaa:
Шуслеровите соли са нещо уникално :daaa:
Аватар
sadeyes
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Мар 17, '14, 16:17

Re: Честито - НЕ ПУШАААААААА

Мнение от sadeyes »

Завиждам ви искрено! Аз съм ги отказвала максимум за 3 месеца...усещам го, че е тъп навик, но когато съм изнервена наистина ме успокоява :cry: Само тогава изпитвам някаква нужда, иначе нито за кафе, нито след ядене,само при твърд алкохол, но и това успявам да го овадея, само нервите -не.
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”