Пътеките в градините

Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Пътеките в градините

Мнение от Еличка »

calico написа: Апр 23, '19, 10:45 Елчо, тази площадка ти ли я нареди? :shock: :shock: :potekoha: :potekoha:
:gush: Аз, я! Ама преди три години. По-назад съм я показала. Сега я удължих, като направих пътеката.
Ако трябва да съм честна, амбицира ме един майстор. Питах го дали може да ни я направи така. Не можело, първо трябвало бетон и после да ги лепи. Най-мразя, като ми кажат "не става" :hihihi:
Гео, граф написа: Апр 23, '19, 10:54 Ония аматьори и пишман-майстори, дето окепазиха Граф Игнатиев, да ги пратят при вас двете на семинари, белким се научат :nod: . Еличе, Клоки....
:lol: :mrgreen: :x
Сещам се и за Люб с паветата.... Мнооого сме! Ще им начукаме манерките, лаици!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
shoshy
Баш кафе майстор
Мнения: 2931
Регистриран на: Мар 30, '11, 16:09
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Пътеките в градините

Мнение от shoshy »

Еличе, точно така е ;) :D !

Клокче, не е нищо работа. Като гледам колко камък е пренесен! Но и идеята ти е чудесна :daaa: !
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2091 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Пътеките в градините

Мнение от Emilly1212 »

Еличка :liubov: и Клокче :liubov: прекрасни чудеса сте сътворили, чудни пътечки! Много ми харесаха и на двете ви! Браво, момичета! :gush:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Пътеките в градините

Мнение от Shami »

Лелеее,какви пътеки само,много,ама много ми допаднаха и двете.Браво момичета,имате усет,енергия,мисъл и желание,просто нямам думи от възхищение :sbow: :sbow:
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2775
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 47 пъти
Получил благодарност: 116 пъти

Re: Пътеките в градините

Мнение от desi_slava »

Eхаааа :ieeee:
Ми то пътечки за чудо и приказ ! Браво момичета, майсторици и половина! :tzvetentze:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Пътеките в градините

Мнение от clock »

Момичета, благодаря ви! :liubov:
dar написа: Апр 23, '19, 07:33 Клокче, никакви бурени ли не растат мужду камъчетата?
Дарче, слоят камъчета е доста дебел и отдолу не проникват никакви бурени. А и дебелият найлон пази допълнително. Поникват плевели от разпръснати семенца, но коренчетата им са анемични, понеже няма почва и много лесно се вадят.
mariyanag написа: Апр 23, '19, 07:48 Клокче, идеята за дървокаменната пътечка е уникална и изпълнението също.
А дръвцата не се ли прецакват от пръстта? Не завъждат ли някакви гадинки? Имам пънчета върху пръст и там, където се допират са загнили и дървесината е пълна с някакви живинки.
Мариянка, да ти кажа честно, не съм отлепвала някоя цепеница, за да надникна под нея какво се случва. Сигурно си има живинки, но не ми правят пакости. А дървото си гние, неизбежно е, но няма страшно, дърва за огрев винаги имаме. Което се прецака ще го заменя с ново. Засега (от есента на 2017г са) всички са стабилни и здрави.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1356 пъти

Re: Пътеките в градините

Мнение от ljuboznatelna »

Може да завъдят под кората, ама какво пък, отоплителен сезон има всяка година, ще ги смени :) Браво за труда, чудесно се е получило!
Аватар
Lizi
Чист кофеин
Мнения: 6608
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:02
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Пътеките в градините

Мнение от Lizi »

До нас на Бунарджика пътеките:
Изображение

Изображение
Аватар
Lizi
Чист кофеин
Мнения: 6608
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:02
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Пътеките в градините

Мнение от Lizi »

До нас на Бунарджика пътеките:
Изображение

Изображение
Изображение
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Пътеките в градините

Мнение от Еличка »

И "селските" пътеки
ln_none написа: Апр 25, '19, 17:11
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”