Боженци

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

Аватар
JIX
Kафенце
Мнения: 18
Регистриран на: Яну 14, '11, 22:56
Местоположение: Стара Загора

Re: Боженци

Мнение от JIX »

На мен пък ми харесва,много готино местенце- ако ходите непременно си поръчайте да ви приготвят охлюви в масло...винаги ходя на едно точно определено място да хапвам охлюви-ама като не се сещам за името сега :ufff:
Аватар
nadetoabromova
Кана кафе
Мнения: 666
Регистриран на: Ное 27, '09, 05:38

Re: Боженци

Мнение от nadetoabromova »

Аз бих отишла втори път заради бялото сладко и кафето в медно джезве и автентичните къщички с много цвят :ieeee:
http://picasaweb.google.bg/nadetoabromova" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Боженци

Мнение от ravik »

JIX написа:На мен пък ми харесва,много готино местенце- ако ходите непременно си поръчайте да ви приготвят охлюви в масло...винаги ходя на едно точно определено място да хапвам охлюви-ама като не се сещам за името сега :ufff:
Къде ги правят тези охлюви?
На мен също много ми хареса - едно такова диво, празно и спокойно. Сигурно остарявам, защото шумотевицата и пренаселеността вече не мога да я понасям - в района на Боженци е просто приказно. :nod:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
JIX
Kафенце
Мнения: 18
Регистриран на: Яну 14, '11, 22:56
Местоположение: Стара Загора

Re: Боженци

Мнение от JIX »

ravik написа:
JIX написа:На мен пък ми харесва,много готино местенце- ако ходите непременно си поръчайте да ви приготвят охлюви в масло...винаги ходя на едно точно определено място да хапвам охлюви-ама като не се сещам за името сега :ufff:
Къде ги правят тези охлюви?
:nod:
Наложи се да поразровя малко,но все пак открих визитка на ресторантчето-казва се "Странноприемницата" Има приятна лятна градина.Последния път ходих към края на ноември и си имаше охлюви....имам ги даже документирани :D
Изображение
Последно промяна от JIX на Яну 19, '11, 20:20, променено общо 1 път.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Боженци

Мнение от johnstalker »

ravik написа:..
Къде ги правят тези охлюви?
На мен също много ми хареса - едно такова диво, празно и спокойно. Сигурно остарявам, защото шумотевицата и пренаселеността вече не мога да я понасям - в района на Боженци е просто приказно. :nod:
Не съм знаел, че снежните човеци ядат охлюви.. :D :hihihi:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Боженци

Мнение от ravik »

johnstalker написа:
ravik написа:..
Къде ги правят тези охлюви?
На мен също много ми хареса - едно такова диво, празно и спокойно. Сигурно остарявам, защото шумотевицата и пренаселеността вече не мога да я понасям - в района на Боженци е просто приказно. :nod:
Не съм знаел, че снежните човеци ядат охлюви.. :D :hihihi:
Е как пък не - я виж тук :hihihi: :
Изображение

Ама тези на JIX изглеждат бая по-вкусно. Обезателно ще ги пробвам следващият път като отида пак там. :nod: Мерси. :D
JIX написа:....имам ги даже документирани :D
Изображение
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”