С грива на бял кон

Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31780
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1137 пъти
Получил благодарност: 2780 пъти

С грива на бял кон

Мнение от Мария Николова »

Пампаската трева на дъщеря ми цъфти с грива на бял кон. :mrgreen:
Тази зима измръзнала и почти била отписана. Някой казал да пробият дълбока към 15-20 см. дупка около 7-8 см. в диаметър точно в средата на туфата. Дупката наистина й помогнала да се съживи. Няма ги миналогодишните близо 10 огромни цветоноса. Но и 2-3 тази година са голяма надежда. :daaa:

Изображение
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dal

Re: С грива на бял кон

Мнение от dal »

s_t_m написа:Пампаската трева на дъщеря ми цъфти с грива на бял кон. :mrgreen:
Тази зима измръзнала и почти била отписана. Някой казал да пробият дълбока към 15-20 см. дупка около 7-8 см. в диаметър точно в средата на туфата. Дупката наистина й помогнала да се съживи. Няма ги миналогодишните близо 10 огромни цветоноса. Но и 2-3 тази година са голяма надежда. :daaa:

Изображение
благодарение на денито развъждам бял и розов кон от семена , и предлагам до година да обогатим на тази девойка коневръза и с розов :mrgreen: :liubov:
denitsavm

Re: С грива на бял кон

Мнение от denitsavm »

Ми, че тя огромна :shock: , аз 10 само в двора съм сложила да растат, ще има май лабиринт за детенцето и треви за целия форум :nod:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: С грива на бял кон

Мнение от nel4o »

И си траеш ... Ах тииии... Събирай семена, събирай :mrgreen:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: С грива на бял кон

Мнение от vodo-leika »

Много е красива! :o
Тъп въпрос, но с какво дупката е помогнала? :oops:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15924
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 916 пъти
Получил благодарност: 1799 пъти

Re: С грива на бял кон

Мнение от Гео, граф »

s_t_m написа:Пампаската трева на дъщеря ми цъфти с грива на бял кон. :mrgreen:
Леле, Мери, каква красота е туй чудо :o :potekoha: ... Що си нямам двор и истинска градина, ех :|
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31780
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1137 пъти
Получил благодарност: 2780 пъти

Re: С грива на бял кон

Мнение от Мария Николова »

dal написа:
s_t_m написа:Пампаската трева на дъщеря ми цъфти с грива на бял кон. :mrgreen:
.................................................
благодарение на денито развъждам бял и розов кон от семена , и предлагам до година да обогатим на тази девойка коневръза и с розов :mrgreen: :liubov:
Есенин ли беше, Блок ли беше... имаше един такъв стих в някакво стихотворение на единия от двамата:
"...проскакал на розовом коне"

Даже не знаех, че имало с розов цвят! :o
Купих от Мими "един бял кон" и сега ей тук на балкончето чака място в двора. Целенасочено го разгледах. БратИ като всяко житно. :mrgreen:

П.П. Водолейче, един господ знае. И аз това питах. Мими и Митко мислят, че е помогнал достъпа на въздух сред корените през пролетта. Или пък, сега ми хрумна, не въобще въздух, а топъл въздух, по-бързо да се стопли земята в дълбокото.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
denitsavm

Re: С грива на бял кон

Мнение от denitsavm »

Ми аз да си кажа - остават 5 кофички с разсад на розова. С по 2-3 коренчета са вътре. Нямам възможност да им обръщам внимание, още повече, че ме наплашиха да я прибирам зимата, особено розовата. Така, че си ги разпределете :nod: . Семената ги взимах от МиМ, още имат, на флората видях :nod:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: С грива на бял кон

Мнение от nel4o »

denitsavm написа:Ми аз да си кажа - остават 5 кофички с разсад на розова. С по 2-3 коренчета са вътре. Нямам възможност да им обръщам внимание, още повече, че ме наплашиха да я прибирам зимата, особено розовата. Така, че си ги разпределете :nod: . Семената ги взимах от МиМ, още имат, на флората видях :nod:
Пу първа :ieeee:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31780
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1137 пъти
Получил благодарност: 2780 пъти

Re: С грива на бял кон

Мнение от Мария Николова »

denitsavm написа:Ми аз да си кажа - остават 5 кофички с разсад на розова. С по 2-3 коренчета са вътре. Нямам възможност да им обръщам внимание, още повече, че ме наплашиха да я прибирам зимата, особено розовата. Така, че си ги разпределете :nod: . Семената ги взимах от МиМ, още имат, на флората видях :nod:
Искааааааааааам! Една от петте кофички с разсад на розовата :cry: моля ти се, Дени!!! :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Снимките - да се похвалим!”