jozefin

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
jozefin
Кафе машина
Мнения: 4459
Регистриран на: Дек 5, '09, 10:28
Местоположение: Ловеч, 200 m надморска височина, умереноконтинентален климат
Дал благодарност: 103 пъти
Получил благодарност: 327 пъти

jozefin

Мнение от jozefin »

Здравейте.
Тъй като последната "конфликтна" тема беше заключена, не успях да излеза от "анонимност". Това, че съм с нов ник не означава, че се страхувам или крия от от накого \най-малко пък от модераторите на флауърснет|. Ако беше така, Блу, нямаше да ти се представя още в началото.
Не съм предполагала, че ще те подразня с участие в поръчки, но щом е така повече няма да се включвам. Моля те само не ми приписвай чужди мисли и действия за лична изгода и подобни. Ти ми беше от симпатичните форумци, дори когато "избирахме" модератори в другия форум гласувах за теб.
Съжалявам, че като изразих негативно мнение за отношението на определени хора, се прие като "ти пък коя си, че да критикуваш заслужили дейци". Добре, няма. Явно и тук има "за едни може - за други не може". Мир да има.
Иначе харесвам много от "старите - нови" членове на форума. Обичам китките до побърканост. В бърборилниците не ми е особено интересно и не съм влизала там от месеци.
Много моля тази тема да не се използва за продължение на кавгата, просто нямаше къде да напиша, че съм delfin.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: jozefin

Мнение от lila »

Привет :tzvetentze:
Факта, че можеш да кажеш това което си казала където и да е тук, трябва да ти говори нещо. :D :nod:
Добре дошла :tzvetentze:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: jozefin

Мнение от johnstalker »

Welcome! :tzvetentze: Аз също съм нов тук! :D
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: jozefin

Мнение от Blue sky »

Здравей, съвсем официално и добре дошла :tzvetoman:
напротив, много се радвам да те видя - и преди, както ти писах и сега :ieeee: нито пък имам намерение да продължавам конфликт, нито нещо друго. И аз те харесвам, и преди те харесвах, вероятно така и се издразних :evil: . Пък и в крайна сметка, също като всички останали, имам право да изразя мнението си по конкретен въпрос, така принципно, така както съм го видяла и ми е направило впечатление, все пак не се знаем отвчера, а ако съм се подвела - толкова по-зле за мен, нали :nod:
За участието в поръчки, напротив, добре си дошла, както и досега, аз не деля хората по никакъв начин, напротив, радвам се за абсолютно всеки който участва, и по никакъв начин не ме дразни нищо в тях - ако не беше така, нямаше да отделям толкова много от личното си време за мераците на толкова други хора, повечето от тях - напълно непознати за мен :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
danielka_y
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1481
Регистриран на: Апр 4, '10, 21:36

Re: jozefin

Мнение от danielka_y »

привет :tzvetentze:
Изображение
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1131
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 11 пъти
Получил благодарност: 23 пъти

Re: jozefin

Мнение от steffi1 »

:tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Привет и от мен ! :tzeluvka:
Я мини и през темата за хибискусите да видиш нещичко там :oops: ...
libra
Наркоман
Мнения: 11643
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 63 пъти

Re: jozefin

Мнение от libra »

Добре си дошла!
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: jozefin

Мнение от vodo-leika »

Привет и от мен! :tzvetentze:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: jozefin

Мнение от Гео, граф »

Може да си стар форумец, но за мен си нов, jozefin, аз също съм нова. Затова те приветствам с добре дошла :sflower:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: jozefin

Мнение от DarinaN »

здравей, стара - нова :dovolen:
/ аз не знам от кои съм :hmmm: , но тук съм нова/ :tzvetentze:
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”