За форума - отново...

Правилата за този форум.
dal

Re: За форума - отново...

Мнение от dal »

това сега го виждам :shock: (
смятах че нещата са добре и в този разделникой не пише , а то не било така :hmmm:
понеже съм самокритичен човек понякога прекалявам , или пиша некоя щуротия , и сигурно се възприема като дървеняшка закачка или нещо от сорта , ама не влагам това ; никога не влагам лошо , да заболи да унизя -честно го казвам
ако има посинели и ритнати-извинете ме :tzvetentze:
за напред ще гледам да се шегувам предимно със себе си , иначе от доста време като излагам мнение гледам да пиша по принцип , защото не искам никой сърдит ...
само искам да кажа на по наранимите и докачливи натури :хора , по принцип малко неща са от толкова голямо значение , колкото му отдавате понесени на крилете на навехната от нечии думи емоция ...
светът не може да е нито само от хардлайнери + метални стружки , нито само от чупливи натури+ сълзи и сополи , светът е калейдоскоп - радвайте се на шареното...

р.р.и пак въртя кво съм писала напоследък , ми да , обидих им фейсбуците и не им дадох да си татуират гъзовете :ufff:
друго друго...ми май няма

р.р. склерозата , няма , ама има! оплюх смрадливото сирене и френските кашкавали , казах на някого че е френско парфе и фоли бержер/ май на букетчето :hmmm: / и на калико че е майката на градинския хаос днес :mrgreen: :snif: :mrgreen: :cry:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: За форума - отново...

Мнение от lila »

Не се извинявай за това, което си казала. Никога, защото си била права.
Който е имал мозък, го е разбрал. Който не е - зле за него.
Наскоро гледах тежък филм - някакви затворници, криминални престъпници осъдени на смърт. Дадоха им някакъв шанс на отдалечен остров - освободиха ги и ги оставиха с всичко необходимо за живот. Това, което изградиха като общество, беше затвор, по подобие на онзи, в който бяха живели. Дори по-жесток. Филма е тежък - Новая земля. Любителите на "секса и града" ще си повърнат червата. Наздраве.
Няма да кажа нищо повече. Който има мозъГ Е ще разбере. Който не - по-зле за него.
dal

Re: За форума - отново...

Мнение от dal »

права / крива - какво значение има :hmmm:

понякога не е важно какво си мислиш че правиш , а какво се получава отстрани всъщност
намеренията са едни , а ефектите напълно други
аз може да съм си права че ще има негативи от татуировката , обаче имам право да го напиша кротко , и нямам право разпалено да я убеждавам в нищо , нито да пращам нелчо за бяло саламурено , след като тя иска да яде баница с праз и сос от бри и камембер , па независимо че те верно смърдят на одран пор.

и за фейсбука , няма значение какво мисля , и че може би то е близо до истината -тя често не е нужна на никого , впрочем

Лил , мнозинството винаги печели . Щом има скръц -начи има и песъчинки
Аз мога да се извиня , за сметка на което пък едва ли ще се променя :D
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: За форума - отново...

Мнение от lila »

Може и да си права - затова ги има диктатурите. Човек сам си го надява обикновено. Като му дадат свобода, оглежда се малко и се почва. Ами сега? Кой ще каже кое е правилно? Баси, аз ли трябва да отговарям за всичко и къде е Господа-определител на добро и зло. Що да мисля? Не може ли да има правила?
dal

Re: За форума - отново...

Мнение от dal »

lila написа:Може и да си права - затова ги има диктатурите. Човек сам си го надява обикновено. Като му дадат свобода, оглежда се малко и се почва. Ами сега? Кой ще каже кое е правилно? Баси, аз ли трябва да отговарям за всичко и къде е Господа-определител на добро и зло. Що да мисля? Не може ли да има правила?
това е в основата на социума , за съжаление е направено за стройност от природата , и варира още от коацерватната капка
коацерватната капка е трябвало да различава нещо си себеподобно , за това развила чувство за нещото обаче ба ли го кво беше точно но в този смисъл :mrgreen: :mrgreen:
т.е. всяко шимпанзе следва еталони и модели
липсата на ограда прави хората тревожни
свободата има стойност и добива плътност само ако ти я вземат , или некой ти я търси-когато си през тва на космоса и свободата ти е дарение свободата ти не струва нищо , защото тя е бял шум , няма и контурите и оцветителя , че да я видиш

оригиналните търсачи на нови пътеки по принцип еволюцията ги шари ярко, че да ги отстрелят първи .
важна е масата , пълноводния поток , а фойерверките винаги са по 3 до 10 минути /кат секса, баси :hmmm: :lol: / и т.н.
млъквам в полза на компресите против нахапано :daaa:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2438 пъти

Re: За форума - отново...

Мнение от Мария Николова »

Няма да се скорпионя. :angel2:
И на ощипана госпойца няма да се правя.
Я!!! Защо никой нищо не казва за ощипаните госпойци? И защо те не се опитат да ни кажат какво действие/бездействие тяхно би спряло в зародиш лошия обрат на нещата?
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: За форума - отново...

Мнение от johnstalker »

Всъщност кои са тези ощипани госпожици? :hmmm:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1033 пъти
Получил благодарност: 2438 пъти

Re: За форума - отново...

Мнение от Мария Николова »

johnstalker написа:Всъщност кои са тези ощипани госпожици? :hmmm:
Съвсем реални и ежедневни обидчиви, засягащи се - за които Равик казва:
Всеки ден, абсолютно всеки ден получавам оплаквания от този и онзи срещу третия и петия.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: За форума - отново...

Мнение от johnstalker »

Ами форуми много.. на мен тук ми харесва, и не мисла да се оплаквам. А мрънкала и недоволни винаги ще има, като знаят, че има на кого да се оплачат. :daaa:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: За форума - отново...

Мнение от calico »

dal написа:това сега го виждам :shock: (
смятах че нещата са добре и в този разделникой не пише , а то не било така :hmmm:
понеже съм самокритичен човек понякога прекалявам , или пиша некоя щуротия , и сигурно се възприема като дървеняшка закачка или нещо от сорта , ама не влагам това ; никога не влагам лошо , да заболи да унизя -честно го казвам
ако има посинели и ритнати-извинете ме :tzvetentze:
за напред ще гледам да се шегувам предимно със себе си , иначе от доста време като излагам мнение гледам да пиша по принцип , защото не искам никой сърдит ...
само искам да кажа на по наранимите и докачливи натури :хора , по принцип малко неща са от толкова голямо значение , колкото му отдавате понесени на крилете на навехната от нечии думи емоция ...
светът не може да е нито само от хардлайнери + метални стружки , нито само от чупливи натури+ сълзи и сополи , светът е калейдоскоп - радвайте се на шареното...

р.р.и пак въртя кво съм писала напоследък , ми да , обидих им фейсбуците и не им дадох да си татуират гъзовете :ufff:
друго друго...ми май няма

р.р. склерозата , няма , ама има! оплюх смрадливото сирене и френските кашкавали , казах на някого че е френско парфе и фоли бержер/ май на букетчето :hmmm: / и на калико че е майката на градинския хаос днес :mrgreen: :snif: :mrgreen: :cry:

Дал! :daaa: :daaa: :daaa: :daaa: :daaa:

Винаги е важна мотивацията, само тя.
Чистите помисли си личат, спокойно. :gush:
Не вярвам колоритния ти стил да обиди когото и да било, а и защо? че то самолет се вижда че няма лоши помисли....
(п.п. на калико градината е ужасен хаос, и калико го знае) :tzvetentze:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Правила”